.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

Vědomá Kristallizace – kurz III. Praha – PLNO!

10. 12. 2016 / 10:00 - 11. 12. 2016 / 18:00

3500Kč

.

Pokud přesto máte zájem právě o tento termín kurzu, nabízíme ještě možnost zapsání mezi náhradníky. V případě, že na poslední chvíli někdo z účastníků odřekne svou účast, můžeme oslovit právě Vás s nabídkou doplnění takto uvolněných míst. Žádost o zapsání mezi náhradníky na tento termín směrujte prosím na náš e-mail kristall-centrum@email.cz, kam nezapomeňte na sebe uvést i telefonický kontakt. děkujeme …

.

……….
……..
……..

.

Celkové zklidnění, vnitřní citelné osvobození a velká úleva. Pochopení sama sebe a dějů kolem nás, včetně situací, které se neustále opakují (s finálním řešením). Nalezení lásky k sobě samým i pochopení chování lidí kolem nás tak, abychom se zbytečně nenachávali vtahovat do jejich problémů. Náprava vztahů s blízkými lidmi, nalezení vztahu nového, zkvalitnění stávajícího partnerství, posílení sebevědomí, nalezení síly k důležitým změnám, ale i tolik důležité pokory – to vše jsou časté zpětné reakce následující po absolvování kurzů Vědomé kristallizace. Nikoli pouze teoretické pochopení, ale skutečné praktické změny k lepšímu, spuštěné již po prvním společně stráveném víkendu. 

.

Třetím víkendem již vcházíme do části výukově praktické – naučíme se správnému přístupu a práci s energiemi, ale i vnímání jemněhmotné úrovně bytí. Hezky od základu – ochrany, základní působení, napojování na externí zdroje atd. Dojde i na jednodušší způsob komunikace s jemněhmotnými bytostmi a samozřejmě nezapomeneme ani to, co máme na kurzech kristallizace nejraději – užijeme si nové energie vyvolávající řízené meditace … V prvním a druhém dílu kristallizace jsme pracovali na své očistě a osvobozovali se od na nás negativně působích vlivů. Od třetího stupně již budete Vy, co mohou pomáhat druhým. Na předchozí úrovni jste dostali návod na unikátní autoterapeutické postupy, nyní přichází možnost terapeutického působení na druhé.

.

.

Jedná se o komplexní systém vnitřní očisty, přenastavení, rozvoje potenciálu a vlastní cesty.

Témata Kurzu III. – základní práce s energiemi, ochrany, působení, otevření se vnímání jemněhmotného světa

.

ROZVRH :  Sobota – 09:30 – 19 hod.  ( s přestávkami a pauzou na oběd )

                Neděle – 09:30 – 19 hod.  ( s přestávkami a pauzou na oběd )

..

NÁPLŇ: 

 • Teoretická část Kristallizace III – chceme-li správně a plnohodnotně pracovat s energiemi, je třeba svět energií pochopit.
 • Vysvětlíme si základní složení energie – pohled na působení živlů, elektromagnetismus, ženská a mužská energie, tajemství tetragramatonu, rozdělení energií (dle intenzity, zaměření, mezizdroje).
 • Vysvětlíme si  Systém práce – základní zásady a možnosti práce mimo čas a prostor,
 • Vědomé a nevědomé působení – kdy můžeme energie používat, kdy nesmíme, na co si dávat pozor a jednotlivé etapy průběhu působení.
 • Jemněhmotný svět, co je skryto fyzickému zraku kolem nás, jak to vnímat a rozvinout jemněhmotné smysly.
 • Zásady komunikace a spolupráce v jemněhmotném světě. 
 • .
 • Praktická část:
 • Zpřístupnění unikátní energie základního typu. Naučíme se ji vyvolávat, prakticky využívat, působit na živé i neživé objekty, situace, na blízko i na dálku. Působení napřímo i přes zástupné předměty.
 • Základy energetické impregnace v každodenním životě.
 • Vytváření základních energetických ochran osob a prostor.
 • Stahování cizího působení ze svého energetického oběhu, odkon, převibrování.
 • Tvarování aury, působení aurou.
 • Vibrační energeticko pohybové čištění.
 • Vlastní komunikace s jemněhmotnými bytostmi – invokace bytostí, nastavení individuálních komunikačních signálů.
 • Frekvence Bytí – energeticko prožitková meditace.

.

„Moc mne těší veškeré nadšené zpětně ohlasy absolventů předchozích stupňů  Kristallizace, velice mne naplňují a skutečně za ně od srdce děkuji. Přesto ale prosím, abyste přihlášky na tento stupeň každý z Vás vědomě a důkladně zvážil. Jednička a dvojka jsou očisty a přenastavení, které jsou podle mne důležité a vhodné pro každého. Bez ohledu, zda se dotyčný chcete dál ubírat cestou vnitřního rozvoje s námi, či jinou cestou a pouze využil techniky Kristallizace k důkladné vnitřní očistě a otevření se příležitostem. Ve trojce se ovšem dostáváme již do cílené práce, ve které je důležitý zodpovědný a seriózní přístup k probíraným tématům. Tedy je určen pouze těm, kteří jsou vážně rozhodnuti pokračovat dál touto cestou. Pokud se rozhodnete jít se mnou dál … těším se na Vás“  

Jan Světlák

 

.

……….
……..
……..

.

.

Podrobnosti

Zahájení:
10. 12. 2016 / 10:00
Ukončení:
11. 12. 2016 / 18:00
Cena:
3500Kč
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
, ,

Místo konání

Pořadatel

Kristall centrum
E-mail:
kristall@centrum.cz
View Pořadatel Website

Napsat komentář

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien