Určitě jste zaznamenali tvrzení, že člověk využívá pouze část kapacity svého mozku. Lidské tělo má v sobě skutečně mnohem větší potenciál v různých oblastech, než si dokážeme připustit. Sami si klademe tato omezení a limity přesvědčením, co je a co není možné. Přebrali jsme spoustu mylných tvrzení za svá, ačkoliv jsou na světě lidé, kteří se svým projevem vymykají těmto pravidlům a ukazují nám tak i naše skryté možnosti.

Proto vzniklo toto centrum, ve snaze posunout tyto limity o maximální možnou míru a podpořit tak vývoj člověka správným směrem – využívat více našeho potenciálu.

Chceme ukázat lidem, že se nejedná o zázraky a schopnosti některých „vyvolených“, ale jde o možnosti každého z nás. Dál je to pouze záležitost naší volby. Za tímto záměrem kontaktujeme lektory a „výjimečné“ lidi i z ciziny, které hodláme přivést k nám a zpřístupnit jejich přednášky, semináře, kurzy a učení i nám ostatním, kteří se nebráníme vlastnímu rozvoji.

Možná nezměníme svět, ale můžeme změnit generace lidí, kteří budou mít mnohem více možností a schopností, jež budou „normální“ a možná tím ten svět k lepšímu přeci jenom změníme.

Vítejte ve škole budoucnosti…

a

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien