.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

  1. Akce
  2. Jan Světlák

Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

Kurz Intuitivního vidění pro děti do 12ti let – Praha- volno

Lesní školka V Hájence Národních hrdinů 45, Praha 9

Mnoho starých kultur v historii věřilo v tzv. třetí oko. Někteří jej i dokázali aktivovat do stavu plného vidění bez použití fyzických očí. V dnešní době tuto schopnost dokážeme prokazatelně aktivovat a tím například i zlepšit zrak.  Kurz pro děti do 12ti let.

4400Kč

Vědomá Kristallizace – Praha

Centrum Plující oblaka Mlýnská 6, Praha 6 Bubeneč

komplexní systém vnitřní očisty, přenastavení, rozvoje potenciálu a vlastní cesty. Víkendový kurz

4400Kč

Náš domov, vývoj duše – online ZOOM

online (ZOOM)

Co příjde po smrti? Proč se vlastně rodíme a umíráme? Kdo jsem Já a proč mám pocit, že sem nepatřím? Jaký tu mám úkol, se kterým jsem na svět přišel a existuje spřízněná duše? ... A co to třeba zkusit prožít - procítit své Vyšší Já stojícími za všemi našimi životy, poodhalit plán vlastní duše pro aktuální život i procítit atmosféru Našeho domova a vašich spřízněných duší

2500Kč

Generální úklid – online ZOOM

online (ZOOM)

Celodenní intenzivní online kurz, zaměřený na energetickou očistu mentálně toxických nánosů, špatných vzorců jednání, energetických bloků. Pročistíme čakry, energetická propojení i aurické pole. Účastníky čeká řada účinných a silných řízených meditací, mentálně očistná práce, i témata vedoucí k pochopení a odstranění příčin vzniklých bloků a špatných vzorců jednání.

2500Kč

SÍLA RODU – objevte tajemství vlastních kořenů – Kroměříž

čajovna “Na radosti" Ztracená 4270, Kroměříž, Zlínský

Smyslem tohoto semináře je obnovit vlastní energetické napojení na pradávnou sílu rodových kořenů, od kterých jsme byli odtrženi a vyladění se na naši rodovou sílu.  Na jemnohmotně energické bázi dojde k oživení a ozdravení rodu, čímž posílíme vlastní Bytí.

4400Kč

Kurz mimosmyslového vnímání – Uherské Hradiště

čajovna Pod Kaštany Uherské Hradiště Palackého nám. 231, Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Každý člověk je schopen vnímat jakoukoliv informaci z okolí přímo, bez pomoci klasických pěti smyslových orgánů ... kurz zaměřený na rozvoj intuice a "šestého smyslu".

5000Kč
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien