.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Umění Vědomé Obraznosti – J. Světlák

27. 6. 2018 / 10:00 - 18:30

2000Kč

volno.

……….
……..
……..

.

Také Vás fascinují neobvyklé schopnosti lidí, o kterých se občas dozvídáme? Jsou lidé, kteří dokáží svou vůlí pohybovat předměty, ohýbat železo, chodit po střepech či žhavém uhlí, zhmotňovat myšlenky, vyživovat se bez přísunu fyzické stravy, léčit druhé nebo vyléčit i sebe vlastním přesvědčením.

To všechno nejsou výsady vyvolených, ale lidí stejných, jako jste vy nebo já.

Lidské tělo, mysl i emocionální vnímání, jsou dokonalým nástrojem, který ovšem neumíme naplno využívat. A jak také, když ani nevíme, co všechno lze a jak toho docílit. Společnost, ve které žijeme, se ubírá technokratickým rozvojem na úkor naší přirozenosti a lidé s každou technickou vymožeností pomalu ztrácí své přirozené schopnosti, které díky nim přestávají používat. Ztrácí něco ze svého původního lidství.  Přesto si troufám tvrdit, že člověk sám má mnohem větší potenciál, než všechny počítače, nebo jiné technické pomůcky, které nám dnes život usnadňují a bez kterých si mnozí život ani nedokáží představit.

A v tom tkví kouzlo opaku – pokud bychom dokázali, třeba jen na chvíli, v sobě eliminovat „nepřirozené a umělé“ vzorce, nenajdeme prostotu, jak bychom si mohli myslet, ale svět neomezených možností – to, co nás přibližuje našemu božství. Mnoho lidí to již ví, vyprazdňují mysl, meditují a praktikují mystické cesty vnitřního rozvoje. Ovšem těch možností je tu mnohem více, než například jen v tom stavu setrvávat.

Rád bych Vás tedy  pozval, na svůj nový kurz “Umění Vědomé Obraznosti „, ve kterém si můžete osvojit postupy, které vám reálný život skutečně “obohatí”. Váš pohled na běžný život již nebude stejný. 

V rámci nápně tohoto celodenního kurzu si vysvětlíme a pochopíme rozdílnost našeho běžného chápání myšlení a smýšlení, se stavy Vyššího vědomí, způsobů rychlejšího vnímání, zaznamenávání a vyhodnocování impulsů, tedy myšlení více přirozenějším způsobem – v rychlosti a beze slov.

Naučíme se v rychlosti dosahovat stavů, které nás oprostí od vlivů omezení systémem (Matrixu) a zároveň dosáhneme tzv. rozhraní lidského vědomí, ve kterém můžeme během chvíle změnit naši náladu, stav energií, nebo postupným osvojováním tohoto stavu dosáhnout cesty rozvoje, vedoucí k možnostem, jakými jsou například fotografická paměť, telepatie a další  netušené možnosti, skrývající se za závojem omezenosti naši současné mysli.

Již během kurzu budete schopni dostávat se do stavu plného vědomí přítomného okamžiku, eliminovat časové a prostorové vzorce (ovlivňovat energiemi napříč časem a prostorem, prolínat časové děje s minulostí), vnímat božské frekvence bytí (předmětů i živých organismů), či okamžitě měnit své aktuální mentální rozpoložení. Techniky práce si vysvětlíme i vyzkoušíme.

Jakmile pochopíte princip fungování tohoto postupu, již Vám nic nebrání v tom, začít žít život více vědomě. Pro někoho tedy – začít žít !!! A jsem si jistý, že tu naleznete i mnohem víc.

Stačí připustit – pochopit – vyzkoušet – používat – nepochybovat  … limity máme pouze ve svých hlavách.

Síla lidského vědomí je nedoceněným nástrojem našich životů. Chaos v našich životech, je známkou toho, že nemáme věci pod kontrolou. Naše předsudky často věci akorát komplikují a nakonec stejně dojdeme k poznání, že to, co nám v životě nejvíce ublížilo, byla jen naše vlastní nevědomost a nedostatek zkušeností. Geniální věci jsou přeci jednoduché.

 

Věřím, že možnosti, na které přicházíme, se jednou stanou nedílnou součástí našeho bytí a budu se těšit na každého z Vás, s kým se na těchto kurzech potkám …    Jan Světlák

 

 

Rozvrh :  

        celodenní akce –  10:00 – 18:30 hod.   ( s pauzou na oběd )

..

informace ke kurzovnému:  opakující účastníci mají slevu ve výši 50% celkové částky. Při registraci do poznámky uveďte, že opakujete a připište, kdy jste kurz absolvovali.

.

V případě, že se chcete přihlásit na kurz, vyplňte prosím v tabulce výše svou e-mailovou adresu, na kterou Vám obratem zašleme potřebné informace pro registraci Vaší účasti. Děkujeme.
.

Upozornění: pokud jste obratem neobdrželi na Vámi zadanou e-mailovou adresu požadované informace, zkontrolujte prosím složku SPAM, kam občas podobný e-mail “spadne“. Pokud jste jej nenalezli ani tam a nedorazil automatickou cestou do 15ti minut od vyplnění tabulky, dejte nám prosím vědět na náš e-mail a my Vám informace přepošleme sami.May 21, 2018……….

.

Podrobnosti

Datum:
27. 6. 2018
Čas:
10:00 - 18:30
Cena:
2000Kč
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
,

Pořadatel

Kristall centrum
Email:
kristall@centrum.cz
Webová stránka:
www.kristall-centrum.cz

Místo konání

online kurz (ZOOM)
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien