Celkové zklidnění, vnitřní citelné osvobození a velká úleva. Pochopení sama sebe a dějů kolem nás, včetně situací, které se neustále opakují (s finálním řešením). Nalezení lásky k sobě samým i pochopení chování lidí kolem nás tak, abychom se zbytečně nenechávali vtahovat do jejich problémů. Náprava vztahů s blízkými lidmi, nalezení vztahu nového, zkvalitnění stávajícího partnerství, posílení sebevědomí, nalezení síly k důležitým změnám, ale i tolik důležité pokory – to vše jsou časté zpětné reakce následující po absolvování kurzů Vědomé kristallizace. Nikoli pouze teoretické pochopení, ale skutečné praktické změny k lepšímu, spuštěné již po prvním společně stráveném víkendu. 

.    napvkhl-web

Jedná se o komplexní systém vnitřní očisty, přenastavení, rozvoje potenciálu a vlastní cesty.

V průběhu bezpočtů životů každé duše přijde jednou okamžik, kdy pochopí, že život není jen o světských strastech a radovánkách. Přijde na to, že to, co ji skutečně naplňuje a pozvedá, není bohatství z hmotné úrovně, ale nepopsatelné vnitřní bohatsví. Zjistí, že toto naplnění vede přes plné prožití intenzivních pocitů Lásky a radosti nebo nezištné pomoci druhým. Pochopí, že život má smysl a náhody neexistují. Je to velký okamžik v životech každého hledajícího, který tak nachází vyplnění prázdnoty, kterou pociťoval do té doby. Tomuto stavu se moderně říká “probuzení” a je jedno, zda impulzem k tomuto probuzení byla kniha, film, či silný osobní zážitek. Každý, kdo tímto prošel, urazil dlouhou cestu k tomuto okamžiku. Mladší duše (byť třeba ve starších kabátech), tuto cestu nechápou. I oni čekají na to správné načasování, které může trvat několik životů dalších. Ovšem starší duše prochází většími zkouškami a okamžiky, které s člověkem řádně zatřesou, aby jej vyvedly ze stereotypu – probouzí spáče. Dnešní doba je velice nakloněna těmto změnám a tak se probouzí mnoho připravených duší, které se najednou rozhlíží a v záplavě nových možností se samy sebe ptají “Co je mou cestou?” Možností je skutečně mnoho, ale je důležité zůstat nohama na zemi a dělat ty správné kroky, abychom se hned na počátku nové kapitoly života nespálili, či se bezhlavě nehnali do neznáma. Ač bychom rádi měli nové schopnosti a vnitřní klid, nepůjde to bez předchozího pročištění, na které je ovšem dobré nezapomínat ani v pozdějším období.

Do okamžiku probuzení jsme přijímali moudra, zvyky, způsoby chápání a nazírání na věci tak, jak nám to podsouvaly autority vlivu té doby (rodiče, učitelé, média atd…)   To nám předurčilo naše chování, limity (i nevědomé) svobodného směrování a chápání věcí. Základem je tedy pročištění bloků a špatných životních kódů, které jsme přejali, abychom následně mohli vnitřně růst.

Následuje tedy vlastní přenastavení

svobodnou vůlí si sami rozhodneme, co do svého života chceme a co ne. Je přeci rozdíl mezi nechci a nemohu. To co potřebuji, nebo chci, můžeme podpořit a otevřít se tak větším možnostem a předpokladům. Spoustu věcí například nemůžeme dosáhnout, neboť v nás systematicky byla vytvářena nedůvěra v sebe samé a sraženo vnímání vlastní sebehodnoty. Nejenže po pročištění pochybnosti odejdou, ale dokážeme se i přenastavit a posílit tak, že máme předpoklady k vyšším možnostem všeho, co budeme chtít. Sami jsme svými pány a manipulace zústává minulostí.

Teprve potom, když jsme minulost zpracovali, pozitivně jsme přenastavili a posílili přítomnost, se můžeme pustit vpřed do toho, co nás zajímá a nic nám v tom nebrání. Nebo můžeme správnou prací na sobě dosahovat vyšších vibračních úrovní, čímž se nám otevřou vlastní možnosti a schopnosti, jelikož jsme na ně připraveni. Tedy nenásledovat jiné, ale najít svou vlastní cestu … Za tímto účelem vznikla komplexní metoda “Vědomá Kristallizace

.


Máte o tento kurz zájem a není vyhlášen termín, vyhlášený termín Vám nevyhovuje, nebo je plně obsazeno a nedostalo se na Vás? Zařaďte se vyplněním tabulky níže mezi naše příznivce a informace o vyhlášení dalšího termínu této akce Vás určitě neobejde.

Našim příznivcům rozesíláme zpravidla jednou za čtvrt roku (právě před oficiálním vyhlášením akcí na další období) informační zpravodaj, kde jsou s akcemi seznámeni předem, s přednostními rezervacemi míst. V rámci informačního zpravodaje naše příznivce  zároveň informujeme o výhledově chystaných projektech, zpřístupňujeme jim i bonusy jako například nezveřejňované akce pouze pro naše příznivce, meditační hudby a naše meditace zdarma, či právě přednostní registrace a slevy na akce Stačí jen vyplnit a jedete na naší vlně 😉 

 

napvkhl-web

Systém metody  : Vědomá Kristallizace” (VK)  je systematicky rozdělena na dvě hlavní části:.

.

1. část – odblokovací, očistná a přenastavující: zahrnuje kurzy Vědomá Kristallizace I a Vědomá Kristallizace II.  Oba kurzy na sebe navazují a jsou univerzálně vhodné pro všechny zájemce, kteří se rozhodli k zásadním krokům v individuální očistě a osobním směrování, i když dále nebudou chtít pokračovat do dalších výukově praktických kurzů, ale například jen chtějí využít možnosti očisty touto metodou a jít jinou cestou. Jelikož se jedná o důslednou očistu, která je prospěšná i pro případné pozdější občasné zopakování, absolventi kurzů VK získávají při opakování  50% slevu. 

kristpisweb-1

Náplň kurzu I.:  odblokování a očista, rušení negativních vlivů, otevření srdce, nalezení sebe sama

 1. teorie Kristallizace – vyvolání aha efektu.  Jakýmkoliv změnám, ke kterým se rozhodneme, se musíme zprvu otevřít. Pro to, abychom se jim dokázali otevřít, je musíme pochopit. V teoretické části si vysvětlíme témata : základní principy fungování dějů které nás ovlivňují, postavení člověka jako duchovní bytosti zde na Zemi. Inkarnační sledy. Vyšší zákon příčiny a následku, zákon rezonance, pochopení termínu Kristallizace. Vědomé působení myšlenkou, pravidla a postupy tvoření a ovlivňování. Problémy jako zkoušky a příležitosti – jak k nim přistupovat a vypořádat se se svou minulostí. Jak přistupovat ke svému okolí a k sobě samému.
 2. Pročištění vlastních energetických a myšlenkových bloků a záznamů, rušení karmických slibů, přísah a vlivů kleteb, či uhranutí (i z minulých životů)
 3. Nastartování a rozvoj vizualizace rychlými a účinnými praktikami u každého z účastníků.
 4. Rušení negativních karmických vlivů, které na nás v současnosti působí.
 5. Práce na sebepřijetí, sebedůvěře a sebelásce. Zpracování bloků a vnitřních postojů k sobě samému i svému okolí.  
 6. Otevírání duchovního srdce, posilování citů a citlivosti, změna vnímání okolního světa a interakce s okolím. 
 7. Přijímání a otevření se univerzální lásce, pochopení a procítění tzv. bezpodmínečné lásky -energetického propojení s univerzem.
 8. Pro zesílení účinnosti vykonávanou práci na sobě podpoříme i prvky ze systémů působení energiemi, hermetických poznatků, kabaly a učení Vyššího Já.

vkiiweb-1

Ve druhém víkendu budeme pokračovat v nastartovaných změnách. Poté, co jsme se zbavili těch nejtěžších citelných omezení a bloků, nastartovali citlivost a vnímavost, přichází dopročištění, zrušení mantinelů našeho vymezování z dětství, podpora našeho vlastního nastavení, úprava vlastního směrování tak jak chceme my sami a znatelně podpoříme i žádoucí věci pro náš život. Prakticky obdržíte i návod na dva unikátní autoterapeutické postupy tak, abychom si dokázali pomoci sami, když bude potřeba. Síla vibrací světla, kterou procítíte v řízené energetické meditaci velice intenzivního charakteru vás přesvědčí o schopnostech, které máme my všichni – dokázat v sobě vyvolat znatelně silné energie …

Náplň kurzu II.:  doodblokování, přenastavení a podpora vlastního směrování, energetické propojování, autoterapie

 1. Teorie chápání dějů ve vyšším smyslu jak nahoře, tak dole, širší souvislosti.  (Obecná rovina)
 2. Rušení negativních kódů, přejímaných již z dětství, předem vymezující naše možnosti a směrování bez našeho vědomí a souhlasu. Nahrazování vlastním směrováním. Práce se žebříčkem hodnot.
 3. Podpora energetická vlastního nastavení, zesílení a stabilizace nových hodnot.
 4. Rušení negativních karmických vlivů, které na nás v současnosti působí.
 5. Dvoukamínková autoterapie, autoterapie „Big Movie“. Naučíme se dva autoterapeutické postupy, které nám mohou kdykoliv pomoci při odvádění nechtěného stavu a naladění žádoucího, jako důkladné očistě dějů vlastní minulosti.  
 6. Otevření se přijímání, rušení negativních předsudků k hojnosti, práce napříč časem a prostorem k pozvednutí vlastní hladiny hojnosti a přitáhnutí příležitostí do života. 
 7. Kvantové naladění (východní systém) – ukážeme si sílu, která byla již věky chápána jako síla Boží přítomnosti, za pomocí které srovná naše aktuální bytí k původnímu obrazu a naučíme se jí využívat pro potřebu vlastního pročišťování, či uzdravování.
 8. Řízená meditace – práce se silou energií Světla, pomocí které rychle pročistíme, navibrujeme svůj energetický systém a propojíme se se zdroji energií Země a Slunce.

.

2. část – výukově praktická – objevování své cesty: zahrnuje kurz SILOS (rozvoj práce s energiemi a silou tvoření) a kurz TATESINA BESO (rozvoj vnímání, propojování, poznání síly stvořeného a vlastního mistroství). Je zaměřena na rozvoj potenciálu a vlastní cesty. Kurzem III. počínaje se účastníci začnou seznamovat s praktickými postupy práce s energiemi  (ochrany své i prostorů před negativním působením,  ovlivňování energiemi, léčení energiemi na blízko i na dálku, později i léčení a působení pohledem či slovem, regresní a tranformační působení energiemi), dalšími tématy náplně VK jsou – vnímání jemněhmotného světa, Vylaďování se na energie jemnohmotných bytostí, komunikace s nimi, pochopení souvislostí fungování Matrixu a naše postavení v něm, společnou prací na sobě rychleji dosahovat svých cílů. Diagnostika, channelování zpráv i energií, energolingvistika, kódování, rozvoj jasnosmyslů. Tato cesta vede dál, ovšem pokud neprojdeme mezifázemi uvedeného, ani naše vědomí si nedokáže připustit reálnost toho, co se skrývá v dále nepopsaném ….  napvkhl-web

.

DSC_00081Nic není náhoda, vše má smysl. To že věci, které se nám dějí nedokážeme pochopit neznamená, že je to pro nás hned špatně. Lidé se bojí toho, co neznají a potřebují mít své jistoty. To jsou základní potřeby, které ovlivňují naše žití. Naše myšlenky i naše činy jsou mocnými nástroji ke směrování našeho života i osobního růstu. Buď můžeme neřízeně životem bloudit, věřit v náhody a to, na co si můžeme sáhnout (půjdeme cestou většiny), anebo uvěříme tomu, že za tím vším je něco víc, než je nám předkládáno a ucítíme touhu podívat se za oponu. I když tam zatím necítíme tu jistotu, je to něco, co ještě neznáme, přesto nás ten vnitřní pocit někam táhne, ale kam? A proč ? Vždyť většina žije racionálně a to je přeci jistější. To jsou první myšlenky, které nás provází do té doby, dokud ten první krok neuděláme a nepoznáme co je za tím neviděným.

Buď se rozhodneme žít jako většina a před svým vnitřním nutkáním budeme utíkat a snažit se jej nevnímat, vysvětlovat si to rozumně s odvoláním na konání většiny, často svou nenaplněnost otupovat alkoholem, léky, či jiným druhem zmírňování uvědomění,  nebo uděláme ten první odvážný krok do neznáma a nejistoty. Jakmile to uděláme, poznáme svět za oponou, již se nebudeme bát neznámého. Každý z nás se tak může cítit vnitřně naplněn, tedy skutečně žít, ne jenom přežívat jako dřív, jako většina lidí kolem. 

A jak to mít pod kontrolou ? Není to tak těžké. Dokážeme li se správně a účinně pročistit od všech zavádějících předsudků, které nás doteď ovlivňovaly a směrovali, stejně tak jako pročištění od křivd, které ve svém životě cítíme a uvolníme bloky, které jsme si svou nevědomostí a životním stylem vytvořili, téměř okamžitě vnímáme změnu v našem smýšlení o světě i věcech kolem nás, stejně jako události, které nás dříve potkávaly teď změní svůj charakter a navíc se cítíme tak volní a plní energie. 

Nakonec zjistíme, že náš vnitřní stav Bytí je projevem našeho vlastního světa, ve kterém žijeme, neboť to co z nás sálá je to, co přitahujeme do svého života, i když to nechceme vidět. A potom tedy i šťastný a naplněný život je záležitostí vlastní volby a několika správných kroků, kterými vyjdeme svému štěstí vstříct.  Pokud navíc pochopíme základní zákonitosti universa jako přitažlivost stejného, příčiny a následku a dalších, potom nám toto uvědomění a pochopení společně s vlastní prací na sobě otevře dveře k možnostem a schopnostem, o kterých jsme třeba ani neměli tušení, či jsme je přikládali pouze tzv. vyvoleným a avatarům. Poznáme, že veškeré mantinely a limity máme v hlavě sami. To my jsme dokonalým nástrojem, který když vědomě ovládáme, vše dává smysl a cítíme naplnění. Potom zjistíme, že vše se děje jak má a má to Vyšší smysl, který jsme ve své omezenosti jen nemohli dříve pochopit a ty možnosti a schopnosti nemohly přijít dřív, protože jsme na ně nebyli připraveni a nebylo to tedy naše trestání odepřením, ale ochrana nás samých před našim nedokonalým já. Dostavuje se poznání a s ním i růst našich vnitřních vibrací. 

Každý z nás, každá živá bytost má zde na světě svůj význam, což začínáme nejenom vědět, ale i cítit, protože cítíme věci, které slovy nevysvětlíme, ale již žijeme svůj život před i za oponou, cítíme se naplněni. Každá bytost tu žije, aby se dokázala učit ze svých chyb, aby to nejenom věděla, ale si to i zažila tak, aby to bylo skutečně správně poznané. Najednou vidíme souvislosti a vnímáme v sobě tu boží jiskru Bytí. Jako bychom v sobě měli nádherný Krystal, který prací na sobě, poznáváním a prožíváním opracováváme tak, že jej zhodnocujeme. Každou úspěšnou prací na sobě se rozzáří víc a my si uvědomujeme vnitřní energie a energie, které jsou kolem nás a působí na nás. 

Každá bytost vibruje na své energetické hladině, kterou prací na sobě navyšuje. Ze života mizí agrese, jakožto nejnižší energie, se kterou se můžeme potkat, život nás směruje k jiným partnerům, přátelům, zaměstnání, zkrátka dle našich vibrací se ukazují nové cesty, které na nás čekají v závislosti na naší úrovni a vše má smysl. Najednou se život stává dobrodružstvím, kterému rozumíme a přesto máme svobodnou vůli a můžeme dělat co chceme, jen si některé věci uvědomujeme lépe než jiní. Již chápeme tento svět jako školu, kde potkáváme mladší i starší spolužáky a všichni mají svůj krystal, který se snaží opracovávat, zhodnocovat, rozvibrovávat víc, aby více zářil a měl vyšší vibrace. A právě tento proces nazývám Kristallizací.  Pokud zaměříme svou vůli, myšlenku a konáme v souladu se sebou i zákony Univerza, vše se děje velice rychle a v náš prospěch. Pojďme se vědomě kristallizovat 😉napvkhl-web

Máte o tento kurz zájem a není vyhlášen termín, vyhlášený termín Vám nevyhovuje, nebo je plně obsazeno a nedostalo se na Vás? Zařaďte se vyplněním tabulky níže mezi naše příznivce a informace o vyhlášení dalšího termínu této akce Vás určitě neobejde.

Našim příznivcům rozesíláme zpravidla jednou za čtvrt roku (právě před oficiálním vyhlášením akcí na další období) informační zpravodaj, kde jsou s akcemi seznámeni předem, s přednostními rezervacemi míst. V rámci informačního zpravodaje naše příznivce  zároveň informujeme o výhledově chystaných projektech, zpřístupňujeme jim i bonusy jako například nezveřejňované akce pouze pro naše příznivce, meditační hudby a naše meditace zdarma, či právě přednostní registrace a slevy na akce Stačí jen vyplnit a jedete na naší vlně 😉 

 

2 Komentáře

 1. igor s
  11.2.2017

  zajimave soucitim nasmerovala me kamaradka uzasna zena maja pohankova

  Odpovědět
  • Jan Světlák
   13.2.2017

   Děkuji za souznění 🙂 Majka je úžasná bytost

   Odpovědět

Napsat komentář

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien