.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Kurz mimosmyslového vnímání – Uherské Hradiště

2. 2. / 18:00 - 4. 2. / 18:30

5000Kč

ku

 

KURZ  MIMOSMYSLOVÉHO  VNÍMÁNÍ

Víkendový kurz zaměřený na rozvoj intuice a schopnosti vnímat informace z okolí bez zapojení běžných smyslových orgánů.

Více informací k metodě naleznete na stránce projektu pod tímto odkazem – https://kristall-centrum.cz/project/miv/. .

.

K organizaci kurzu: 

.– Kurz je rozdělen do pěti výukových bloků trvajících  každý 3 hodiny :

  1. – teoretická část – uvedení do metodiky a odhalení tajemství mimosmyslového vnímání – Pátek  18:00 – 20:30 hod.
  2. – základní principy práce a praktické techniky dovednosti přijímat a rozeznávat jednoduché (intuitivní) informace a signály.  Sobota 09:00-12:00 hod.
  3. – vnímání a vědomé načítání více signálů a informací najednou, kombinovaných a propojených informací, orientace v obsáhlém informačním poli.  Sobota 15:30-18:30 hod.
  4. – vnímání dynamických informací, cviky se zapojením fyzického těla do vnímaní informačního pole – intitivní pohyby, práce s časem – načítání informací z minulosti.  Neděle 09:00-12:00 hod.
  5. – praktické zapojování naučeného do praxe, načítání karet, „intuitivní kasino“ 🙂  Neděle 15:30-18:30 hod.

 

Opakující účastníci mají nárok na 50% slevu z kurzovného. V takovém případě se po registraci se mnou spojte mailem na kristall-centrum@email.cz a připomeňte se, kdy a kde jste kurz absolvovali.

.

V případě, že se chcete registrovat na kurz, vyplňte prosím tabulku výše a obratem obdržíte potřebné informace pro registraci Vaší účasti.

.

Upozornění: pokud jste neobdrželi na Vámi zadanou e-mailovou adresu požadované informace, zkontrolujte prosím složku SPAM, kam občas podobný e-mail “spadne“. Pokud jste jej nenalezli ani tam a nedorazil automatickou cestou do 15ti minut od vyplnění tabulky, dejte nám prosím vědět na náš e-mail a my Vám informace přepošleme sami.

.

více informací k metodě naleznete zde : 

https://kristall-centrum.cz/project/miv/

 

Máte o tento kurz zájem a není vyhlášen termín, vyhlášený termín Vám nevyhovuje, nebo je plně obsazeno a nedostalo se na Vás? Zařaďte se vyplněním tabulky níže mezi naše příznivce a informace o vyhlášení dalšího termínu této akce Vás nemine.

Našim příznivcům rozesíláme zpravidla jednou za čtvrt roku (před oficiálním vyhlášením akcí na další období) informační zpravodaj, kde jsou s akcemi seznámeni přednostně, ještě před jejich oficiálním zveřejněním. Mají tak zajištěnou možnost přednostní rezervace míst. V rámci informačního zpravodaje naše příznivce  zároveň informujeme o výhledově chystaných projektech, zpřístupňujeme jim i bonusy jako například nezveřejňované akce pouze pro naše příznivce, meditační hudby a naše meditace zdarma, či právě přednostní registrace a slevy na akce… Stačí jen vyplnit a jedete na naší vlně 😉 

 

Podrobnosti

Zahájení:
2. 2. / 18:00
Ukončení:
4. 2. / 18:30
Cena:
5000Kč
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:

Místo konání

čajovna Pod Kaštany Uherské Hradiště
Palackého nám. 231
Uherské Hradiště, Zlínský kraj 68601 Česká republika
+ Google Mapa
View Místo konání Website

Napsat komentář

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien