.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Probuzené srdce – Praha

9. 12. 2023 / 10:00 - 19:00

2500Kč

 

Období Vánočních svátků je všeobecně vnímáno jako dny spojené s klidem, pohodou i vzájemným empatickým sdílením a obdarováváním. Od nepaměti si lidé v tyto dny navzájem přejí mnoho štěstí, lásky a pohody. Atmosféra Vánoc dýchá na každého z nás a i ti největší morousové v tuto dobu více či méně roztávají. Vánoce mají své kouzlo a lidem “otevřeným” v tuto dobu přichází významné duchovní lekce  osobního růstu. Je to náhoda ?

Náhody neexistují. Možná je to silná astrologická a numerologicky významná konstelace těchto dní … anebo … je to praktický výsledek demonstrace lidských mentálních sil. Stačí se zamyslet – vánoce máme spojeny hlavně s křesťanským svátkem oslavující narození Ježíše Krista. Před křesťany se v tyto dny uctíval Bůh Slunce a znovuzrození. V jiných kulturách se jedná o stejně či podobně významné události. Výsledným efektem všech souvztažných okolností a paralelně hromadně posilované atmosféry tohoto období je následně kolektivní aura plná energetické esence posvátné lásky a úcty k Božství, která s ohledem na opravdu velké množství lidí do této mentálně vibrační práce zapojených, posílené pravidelným opakováním po staletí, možná tisíciletí,  povznáší tyto dny energeticky výrazně na vyšší úroveň.

Vyšší úroveň znamená vyšší pocitové vyladění na vyšší frekvenční úroveň, tedy více esence lásky a světla, které následně působí na všechny otevřené bytosti. Tuto energetickou auru přikrmuje každý, kdo na vánoce myslí. I dospělí, kteří už po létě shání dárky mysleje na to, co komu o vánocích udělá radost. Děti v upřímné radosti, na Vánoce se těšící, co odškrtávají dny do štědrého večera, i obchodníci, kteří vytváří cílené vánoční kampaně. Lidé věřící vnáší do toho všeho vyšší náboj oduševnělosti a pravidelnost opakování rok co rok zesiluje a usnadňuje vznik této pozitivní energetické vlny a její globální působení na lidstvo.

Není důležité kdy, jak a proč k tomu kdysi v hluboké minulosti došlo. Ať už k tomu vedlo cokoliv, vytvořilo to jedinečnou každoroční možnost pozitivní změny a posílení správných hodnot v každém člověku nebo i kolektivní společnosti. Týdny před vánocemi jsou tak obdobím, kdy prosakuje svět duchovna výrazněji do naší materiální úrovně. Z hlediska osobního rozvoje je toto období jednou z největších šancí, jak poznat sebe sama či dojít k nějakému zásadnímu posunu, poznání nebo rozhodnutí. Je to ideální čas pro seberozvojové aktivity, neboť energetická podpora těchto dní velice napomáhá efektivitě výsledku. A jaká témata mají v tyto dny největší podporu? Přeci Láska, otevírání srdcí, milosrdenství a záležitosti s láskou související.

 

S těmito tématy můžeme samozřejmě pracovat celý rok, ale právě v tuto dobu mají mnohem výraznější účinek, což ocení každý, kdo se do takové práce upřímně ponoří.

…  A proto již tradičně přicházíme s kurzem, jenž probíhá pouze v období Vánoc a který je tu pro ty, co již vědí, že srdce je klíčem k lásce a láska cestou k růstu …

 

PROBUZENÉ SRDCE

A bude to srdce co otevře tvé oči

Akce je určena všem, kterým již nejsou cizí pojmy sebeláska, láska k druhým, citlivost.

Jednodenní kurz zaměřený na práci se srdeční čakrou, duchovním srdcem, světelnými vibracemi. Bude to den plný řízených meditací, systémové práce na seberozvoji a zvýraznění jemných vibrací srdečního centra.  A pokud váháte, zda je to akce vhodná pro Vás, potom nepřemýšlejte hlavou, ale otevřete své srdce a prociťte to, protože … srdce ví 😉

kurz proběhne 9.12.2023 – od 10:00 do 19:00 hod.

Podrobnosti

Datum:
9. 12. 2023
Čas:
10:00 - 19:00
Cena:
2500Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, ,

Místo konání

Lesní školka V Hájence
Národních hrdinů 45
Praha 9, 190 12 Česká republika

Pořadatel

Kristall centrum
Email
kristall@centrum.cz
View Pořadatel Website

Napsat komentář

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien