.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Načítám Akce

« Všechny Akce

osobní i online konzultace prostřednictvím Skype

1. 1. 2019 - 31. 12. 2020

1000Kč

..

  • – konzultace životních situací
  • – hledání a určování dalších postupů
  • – zjišťování příčin obtíží
  • – pozitivní motivace a překonání mentálního omezení
  • – v případě potřeby a zájmu lze zkombinovat i s obrazovým programováním a působením energiemi
  • NOVĚ – koncepce tématických konzultací, zaměřených individuálně na osobní růst

.

Přináším možnost osobních i dálkových konzultací (Jan Světlák), které lze uskutečnit osobně, případně  přes komunikační program SKYPE.

Osobní konzultaci lze domluvit na termín a místo, kde bude probíhat některý z vyhlášených kurzů (viz kalendář akcí), případně bez omezení ve městě Kroměříž či Uherské Hradiště.

Konzultace přes Skype lze domluvit bez časového omezení.

 

Nabízím jednorázové konzultace zaměřené na konkrétní situaci či problém, ale i pravidelné konzultace  pomoci zvládání dlouhotrvajícího nepříznivého stavu. Jedna konzultace trvá 1-1,5 hod. a její cena je 1200,- kč. V případě třech a více konzultací je zvýhodněna na 1000,- kč.

Nově nabízím i konzultace koncepčního zaměření, což je série tématicky zaměřených konzultací směrující k posílení vlastní osobnosti a vnitřního růstu. Vycházím z předpokladu, že každý člověk je individuální osobností, kterou nelze generalizovat a každému vyhovuje trochu jiný přístup. Jsou lidé, kteří chtějí na sobě pracovat, ale nevyhovují jim hromadná setkání a společná práce. V určité fázi osobního vývoje je to i více než pochopitelné a pro tyto případy nabízím tyto koncepční konzultace, jako ideální způsob, jak individuálně pracovat pod vedením lektora na vlastních tématech a osobním růstu. Vlastní koncepce se skládá ze čtyřech sezení, zaměřených následovně : 1. sezení – zjištění obecného stavu klienta, 2. sezení – minulost a vypořádání se s minulostí, 3. sezení – přítomnost a oproštění se od negativních vlivů, 4. sezení – budoucnost a správné nasměrování. Každé sezení trvá cca 2 hodiny a jejich cena je 1500,- kč za každé sezení. Při platbě všech sezení předem je cena snížena na 1250,- kč za sezení.   

 

Podrobnosti

Zahájení:
1. 1.
Ukončení:
31. 12. 2020
Cena:
1000Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
,
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien