.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

Vědomá Kristallizace – kurz I. – Praha + online

16. 10. 2020 / 16:30 - 18. 10. 2020 / 19:00

4400Kč

volnoAktualizace k 7.10.2020 – kapacita povolených míst pro fyzickou účast na kurzu byla již dosažena, na kurz se tak lze přihlásit již pouze pro účast v online režimu. .

.

Celkové zklidnění, vnitřní citelné osvobození a velká úleva. Pochopení sama sebe a dějů kolem nás, včetně situací, které se neustále opakují (s finálním řešením). Nalezení lásky k sobě samým i pochopení chování lidí kolem nás tak, abychom se zbytečně nenachávali vtahovat do jejich problémů. Náprava vztahů s blízkými lidmi, nalezení vztahu nového, zkvalitnění stávajícího partnerství, posílení sebevědomí, nalezení síly k důležitým změnám, ale i tolik důležité pokory – to vše jsou časté zpětné reakce následující po absolvování kurzů Vědomé kristallizace. Nikoli pouze teoretické pochopení, ale skutečné praktické změny k lepšímu, spuštěné již po prvním společně stráveném víkendu. 

.

.

Jedná se o komplexní systém vnitřní očisty, přenastavení, rozvoje potenciálu a vlastní cesty.

Témata Kurzu I. – odblokování, očista, otevření srdce, sebeláska

.

Rozvrh :  

                Pátek – 16:30 – 20:00 hod.  

                Sobota – 09:00 – 19:30 hod.  ( s pauzou na oběd )

                Neděle – 09:00 – 19:00 hod.  ( s pauzou na oběd )

..

Náplň víkendu: 

pátek – 16:30 až 20:00

 • představení kurzu VK, společné naladění, úvod do teorie – obecný náhled.

sobota – 09:00 až 19:30

 • teorie Kristallizace – vyvolání aha efektu.  Jakýmkoliv změnám, ke kterým se rozhodneme, se musíme zprvu otevřít. Pro to, abychom se jim dokázali otevřít, je musíme pochopit. V teoretické části si vysvětlíme témata : základní principy fungování dějů které nás ovlivňují, postavení člověka jako duchovní bytosti zde na Zemi. Inkarnační sledy. Vyšší zákon příčiny a následku, zákon rezonance, pochopení termínu Kristallizace. Vědomé působení myšlenkou, pravidla a postupy tvoření a ovlivňování. Problémy jako zkoušky a příležitosti – jak k nim přistupovat a vypořádat se se svou minulostí. Jak přistupovat ke svému okolí a k sobě samému. 
 • praktická část:
 • Pročištění vlastních energetických a myšlenkových bloků a záznamů, rušení karmických slibů, přísah, vlivů kleteb a uhranutí (zejména minulých životů).
 • Nastartování a rozvoj vizualizace rychlými a účinnými praktikami u každého z účastníků.

neděle – 09:00 až 19:00 

 • velice intenzivní praktická energetická cvičení a vizualizačně energetické řízené meditace, vedoucí k očistě a přenastavení každého z účastníků:
 • rušení negativních karmických vlivů, které na nás v současnosti působí. 
 • práce na sebepřijetí, sebedůvěře a sebelásce. Zpracování bloků a vnitřních postojů k sobě samému i svému okolí.  
 • Otevírání duchovního srdce, posilování citů a citlivosti, změna vnímání okolního světa a interakce s okolím. 
 • přijímání a otevření se univerzální lásce, pochopení a procítění tzv. bezpodmínečné lásky -energetického propojení s univerzem.

Pro zesílení účinnosti vykonávanou práci na sobě podpoříme i prvky ze systémů působení energiemi, hermetických poznatků, kabaly a učení Vyššího Já.

Jedná se o vhodnou skladbu velice účinných postupů, jež dokáží podpořit životní změny k pozitivnímu za mimořádně krátkou dobu, o čemž se jistě přesvědčíte sami.

těším se na Vás – Jan Světlák

POZNÁMKA K ONLINE PŘENOSU:

Tento kurz bude probíhat také v ON-LINE verzi, prostřednictvím programu ZOOM. Při registraci si budete moci vybrat, zda kurz budete chtít absolvovat na plánovaném místě fyzicky, nebo právě online. Pokud se rozhodnete využít tuto možnost, potom návod, informace i odkazové linky Vám budou zaslány  s dostatečným předstihem před kurzem, po úhradě kurzovného.

K dispozici Vám je i náš IT odborník pro případ potřeby pomoci s nastavením všeho potřebného k přenosu.  Zařiďte si vhodné podmínky (připojení k internetu, klid a pohodlí) a projděte si kurzem doma bez nutnosti se někam přepravovat, zařizovat si ubytování, časových stresů a dalších faktorů spojených s hromadnými kurzy . 

Aktualizace k 7.10.2020 – kapacita povolených míst pro fyzickou účast na kurzu byla již dosažena, na kurz se tak lze přihlásit již pouze pro účast v online režimu. 

 


.

Máte o tento kurz zájem a není vyhlášen termín, vyhlášený termín Vám nevyhovuje, nebo je plně obsazeno a nedostalo se na Vás? Zařaďte se vyplněním tabulky níže mezi naše příznivce a informace o vyhlášení dalšího termínu této akce Vás nemine.

Našim příznivcům rozesíláme zpravidla jednou za čtvrt roku (před oficiálním vyhlášením akcí na další období) informační zpravodaj, kde jsou s akcemi seznámeni přednostně, ještě před jejich oficiálním zveřejněním. Mají tak zajištěnou možnost přednostní rezervace míst. V rámci informačního zpravodaje naše příznivce  zároveň informujeme o výhledově chystaných projektech, zpřístupňujeme jim i bonusy jako například nezveřejňované akce pouze pro naše příznivce, meditační hudby a naše meditace zdarma, či právě přednostní registrace a slevy na akce Stačí jen vyplnit a jedete na naší vlně 😉 

 

Některé ze zpětných reakcí po kurzu: 

.

– chci ještě jednou moc poděkovat za krásný víkend. Na tento kurz jsem se velice těšila, měla jsem určitou představu ale to, co jsem tam zažila se nedá popsat slovy. Je to něco úžasného a vyšla jsem z něj jako úplně někdo jiný. Mé srdce je naplněno nádhernou láskou, mám pocit že se jsem lehčí, svět se mi zdá najednou krásnější, prostě krása. 

.

– Úžasný úžasný úžasný …. ještě jednou děkuji za nádherné zážitky a vedení … je to fakt silné , očista a změna mého já …

– Chci ještě jednou moc poděkovat, bylo to nádherné, úžasné, nedokáži asi slovy popsat ty krásné zážitky, které jsem prožila a prožívám….je to opravdu moc silné, krásná očista a velká změna mého Já, mého krásného a milujícího já…..moc děkuji….

.

– Byl to úžasný kurz, mám pročištěnou celou svou Bytost – cítím se skvěle. Kromě toho, že mi došlo spoustu nových věcí, které jsem předtím neviděla a navíc se cítím celá lehoučká, myslím, že se spoustu věcí ve mně i kolem ještě děje. Každému, kdo se sebou chce něco udělat, doporučuji tenhle kurz a to je teprve počátek … už se těším na další pokračování … :-))

Podrobnosti

Zahájení:
16. 10. 2020 / 16:30
Ukončení:
18. 10. 2020 / 19:00
Cena:
4400Kč
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
, ,

Místo konání

Toulcův Dvůr
Kubatova 32/1
Praha 10, 102 00 Česká republika
+ Google Mapa
View Místo konání Website

Napsat komentář

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien