.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Načítám Akce

« Všechny Akce

Náš domov, vývoj duše – online ZOOM

3. 6. / 09:00 - 18:00

2500Kč

Jde o celodenní online kurz, jehož téma je zřejmé. V rámci akce se seznámíme s fakty týkající se našich životů, reinkarnací, přiblížíme si prostředí ve kterém duše přebývají, jak probíhá plánování životů, výběr těla a rodičů před narozením, dohody mezi dušemi před inkarnací a další. Vysvětlíme si fungování karmy i vyšší smysl rození i umírání, stejně jako odkud se duše berou a kam vývojem směřují. 

Řízenými meditacemi a cílenou mentální prací se následně spojíme s Vyšším Já, více zaktivníme momentální zvědomění naší duše s inkarnovanou částí nás samých a poodhalíme tak individuální tajemství, které každý z nás má a jež je nám skryto za mlhou nevědomí, do kterého jsme dobrovolně vstoupili v tomto životě.

Kdo vlastně skutečně jsem a proč mám pocit, že sem nepatřím? Jak stará duše jsem? Proč jsem se narodil tady a teď? Jaký tu mám úkol nebo poslání? Existuje skutečná spřízněná duše? Jak mohu komunikovat se svými vlastními průvodci? …. Tato akce má potenciál uspokojit mnohé otázky, které si každý hledající klade a poseskládat tak puzzle života o něco více, uspokojit letité strachy a nejistoty a obohatit vlastní aktuální fyzický život, který žijeme právě teď. 

A nejenom to … procítíme své Vyšší Já stojícími za všemi našimi životy, poodhalíme plán vlastní duše pro aktuální život i procítíme atmosféru Našeho domova a vlastních spřízněných duší . 

 3.6. se budu těšit při premiéře akce na každého z Vás, kdo ucítí volání Svého domova a přidá se ke mně …. 

ORGANIZAČNĚ:    Kurz bude probíhat živým přenosem prostřednictvím aplikace ZOOM a to  3.6.2023 – od 09:00 do 18:00 hod.   kurzovné –  2500,- Kč

      • pro přihlášení vyplňte registrační tabulku, kterou naleznete níže, nebo pod tlačítkem registrovat
    • = online kurz =
    • vytvořte si doma oázu klidu, kde si můžete nerušeně projít programem, vyladit se a prožívat vyvolané stavy, které velice dobře známe a jen si je připomeneme (náš domov) .  
    • při práci mějte prosím světlé pohodlné oblečení .

Podrobnosti

Datum:
3. 6.
Čas:
09:00 - 18:00
Cena:
2500Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, ,

Místo konání

online (ZOOM)

Pořadatel

Kristall centrum
E-mail:
kristall@centrum.cz
View Pořadatel Website

Napsat komentář

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien