.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Načítám Akce

« Všechny Akce

online workshopy

5. 11. 2020 - 31. 12. 2021

350Kč

 

Zkombinujte osobní konzultaci a například dopolední jednotématickou část semináře. Upravte to do online verze a vyjde Vám model dvou až tříhodinového online workshopu, s tématem šitým účastníkům na míru. A s takovým modelem série online mini-workshopů teď přicházím.

Kdo se někdy setkal s mou prací, mohl zaznamenat, že před začátkem víkendových setkání provádím tzv. kolečko, což je praktika mnohých lektorů, kdy dávají prostor každému z účastníků, aby se mohl prezentovat, něco o sobě říct, zejména aby se účastníci navzájem představili a zevrubně poznali.

Nebyl jsem z počátku moc velký příznivce této praktiky, ale časem jsem jí přišel na chuť. Drobnou úpravou to totiž dostalo jiný náboj. Líbí se mi zejména psychologický efekt vzájemného oťukání a projevenými sympatiemi i vytvoření soudržné skupiny, která potom vzájemně otevřenou atmosférou „na jedné vlně“ pomáhá každému jedinci v jeho práci. Další výhodou je, že když účastník vysloví nahlas co si od semináře slibuje, tak se navíc utvrdí sám v tom, co vlastně chce a pro co si chce tzv. sáhnout. Kromě toho se během hovoru s jednotlivci sám vnitřně otevírám, nalaďuji a vnímám nitro každého, kdo se při kolečkovém povídání nehlídá, zaměřuje se na téma a otevírá se skupině. Takto vyvnímám z jednotlivců celou skupinu a následně se během kurzu v mém skupinově vyladěném otevření dostávám do stavu, kdy jednotlivá témata semináře prezentuji skupině tzv. šitě na míru. Proto je každý seminář jiný, ačkoliv témata, záchytné body a cíle témat jsou pokaždé dosaženy. Při takovém vyladění se mi dokonce upravuje slovník podle aktuálních účastníků (někdy se nestačím divit 😉 ) Je to úsměvné, ale dává to logiku. Pokud chci, abych byl člověkem pochopen, musím mluvit jeho řečí, teprve potom dobře porozumí, co mu chci informačně předat.

Při osobní konzultaci provádím to samé a po navnímání nitra a aktuálních témat klienta, jej potom vím kam potřebuji nasměrovat, aby dosáhl řešení, pro které si přišel.

Nic neřeším, ve vyladěném napojení se to děje “samo”. Vyšší prozřetelnost je neuvěřitelně inteligentní a jelikož v ní mám plnou důvěru, věci se okamžitě dějí, řeší, přichází odpovědi, napomáhající systémy práce pro osobní rozvoj na míru i spontánně celé meditace.

A právě této schopnosti a zjištěného efektu chci využít tímto způsobem.

Jednou za určitou dobu vyhlásím takový mini-workshop, u kterého dopředu nebudu vyhlašovat jeho zaměření. To se totiž projeví až na základě typologie účastníků. Při setkání a načtení, témata začnou vyplouvat na povrch a podle mých zkušeností osud pravidelně do skupin přivádí lidi s aktuálně podobným tématem. Workshop bude ovlivněn aktuálním rozpoložením účastníků, aktuálními společenskými tématy daného období, i osobními “zkouškami”, kterými účastníci prochází.

Myslím, že se jedná o velice zajímavý projekt a čas ukáže, zda si takový počin nezaslouží i větší prostor. Necháme se překvapit …

 

Online mini-Workshopy proběhnou prostřednictvím aplikace ZOOM a kurzovné je stanoveno na 350,- kč.

Po registraci účastník obdrží platební informace a po uhrazení kurzovného mu budou zaslány přihlašovací údaje potřebné k připojení k workshopu.

Přehled vyhlášených akcí i s možností registrace naleznete v tabulce níže.

 

aktuální akcetermínregistrace
 
 
ZOOM 19.11. 18:30 - 20:30 hod.
 
 
 
 
 
 
ZOOM 21.12. 18:30 - 20:30 hod.
 
 
 
 

Podrobnosti

Zahájení:
5. 11.
Ukončení:
31. 12. 2021
Cena:
350Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, ,

Místo konání

online kurz (ZOOM)

Pořadatel

Kristall centrum
Email:
kristall@centrum.cz
Webová stránka:
www.kristall-centrum.cz
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien