.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Aktivace světelného těla a Mer-Ka-Ba

8. 6. / 09:30 - 9. 6. / 19:00

4400Kč

KURZ  PRO  POKROČILÉ

Nová metoda, která propojuje starodávné moudrosti s moderní technikou mentálně emocionálních postupů práce, vám pomůže zvědomit a aktivovat světelné tělo, pro hlubší duchovní spojení, harmonii a výraznější vnitřní sílu.

…….

Každý hledající touží po niterní záři, jež by rozehnala stíny kolem jeho duše a obnovila duševní energii, která se zdá být ochablá.

K metodě : Před pár lety jsem objevil techniku, která dokáže pocitově zvýraznit a energeticky nabudit světelné tělo. V kombinaci s prací na těle fyzickém je to výborný životabudič.

Byl to zásadní objev, který napomáhá vnímání vnitřních energetických drah, rozprouděním světelných energií vlastním oběhem a zároveň nabízí možnost si napojení světelných energií ze zdroje kdykoliv obnovovat. Byla to pro mne další důležitá praktika, která natolik výrazně napomáhá praktikujícímu, že jsem ji v rámci vybraných setkání ukazoval a předával dál. Přesto jsem vnímal, že jde jen o součást něčeho významnějšího, co se časem zřejmě ještě projeví… Až jsem se dočkal … 

Při loňské podzimní práci se skupinou pokročilých praktikujících příznivců a přátel, se podařilo objevit a zpřístupnit navazující energetickou řízenou práci, která v kombinaci s praktikou první, dokáže praktikující osobě manifestovat a procítit skrze své pozemské Já i vyšší složky „Já jsem“ bytí.  Skrze ně následně dochází k aktivaci navazujících světelných napojení, určených pro fungování a vědomou práci s našimi vyššími těly a tím pádem energetickou aktivaci a zvýraznění osobní merkaby, se kterou je možné dále pracovat a využívat díky ní přímého energetického spojení s našimi vyššími složkami bytí a i zdrojem samotným.

Technika se osvědčila nejenom krátkodobě, ale  ukázala se funkční i po měsících od aktivace, což pouze potvrzuje, že se podařilo objevit něco důležitého, co by nemělo zapadnout do zapomnění.

Pravdou je, že prozatím si touto aktivací prošli pouze lidé „pokročilejší“ úrovně, tedy se zdráhám do těchto energií vpouštět začátečníky a nezkušené. Přesto mne možnost vytvoření plnohodnotné akce založené na této aktivaci nadchla. Praktické nastavení, objasnění a energetické zaktivování jednotlivých složek zabere potřebný čas, neboť se jedná o komplex aktivovaných částí uceleného systému práce, tedy víkendové rozložení náplně je tu zcela na místě.

Účastníci :   Je zde důležitá úroveň každého účastníka a jejich přístup k tématu. Rozhodně je žádoucí, aby zájemce o kurz měl za sebou již nějakou práci na sobě a měl i zkušenosti v praci s energiemi. Přirovnáno k mým kurzům alespoň Kristallizaci 1 a Silos. Úroveň každého jednotlivce je důležitá také pro celou skupinu účastníků, abychom se nezasekli na začátečnickém limitu …. 

Pokud téma s Tebou rezonuje a jsi připraven na tuto transformační cestu, jsi vítán, otevři se této možnosti a nech se inspirovat k tomu, aby ses stal nejen lepší verzí sebe samého, ale také světlem pro druhé.

Místo : Vzdělávací a volnočasové centrum Mozaika v Lutopecnách u Kroměříže – https://mozaika.cz/ . Mozaika se nachází 2 km od Kroměříže, 5 km od sjezdu z dálnice D1, přitom v klidném přírodním koutku. 

Prostorem je plně vybavená celoroční jurta, udržovaná v energiích srdečných lidí. Pro přespolní je zde možnost přespání ve vlastním spacáku v prostoru konání akce (za příspěvek 250,- kč/noc). V Kroměříži je samozřejmě širší nabídka klasického ubytování.

Organizačně : Začínáme v sobotu ráno v 09:30 hod. Obědovou pauzu necháme na domluvě a končíme odhadem v 19 hod.  V neděli pravděpodobně tak stejně, pokud se na místě společně nedomluvíme jinak. Čeká nás práce s energiemi a řada meditací pro vyladění na vyšší úrovně. Z toho důvodu se na to připravme, pojďme vstříct snazšímu průběhu a výsledku a vytvořme si vhodné podmínky. To znamená – oblečení volné, světlé barvy a již alespoň 5 dní před kurzem nepít žádný alkohol a nejíst maso. To Vám napomůže navýšit energetický základ a máte lepší startovací podmínky. Den před kurzem se již vyhněte také česneku a cibuli. 

Tématická náplň :

Představuji Vám zcela novou metodu, která je jako klíč k otevření dveří Vašeho vnitřního světla.  Světelné tělo není jen pouhá teorie, ale ve správném pochopení a s vhodnými návyky se stane důležitou součástí Vaší vědomé práce na sobě.  Připravte se na cestu, na jejímž konci Vás čeká prožití kompletního světelného těla a vnitřní záře.

  • – rovina fyzická, práce na zvědomění těla fyzického a jeho energetických drah, prožití plného stavu fyzického bytí
  • – rovina dimenzionální úrovně Vyššího Já, pochopení prožití, zpřístupnění
  • – rovina dimenzionální úrovně Božského já, vztah ke zdroji, zvědomnění, prožití
  • – propojení rovin a zpřístupnění úrovněně světla do inkarnovaného bytí fyzické roviny
  • – Pochopení starodávného pojetí Merkaby , její vztah ke světelným tělům a přínos pro fyzickou úroveň bytí
  • – Finální aktivace všech nastavených zpřístupněných složek, spuštění světelného toku a finální aktivace osobní Merkaby … Jak už bývá zvykem, závěr ukáže jak kvalitně byla práce přes víkend odvedena.
  • Na závěr nás tak bude čekat energetická aktivační meditace v intenzivních energiích … Těším se na Vás 🙂

Připravte se na cestu transformace, při které objevíte, jak se znovu spojit se svým vnitřním světlem a jak ho učinit majákem Vaší životní cesty.

Podrobnosti

Zahájení:
8. 6. / 09:30
Ukončení:
9. 6. / 19:00
Cena:
4400Kč
Štítky Akce:

Místo konání

centrum Mozaika Kroměříž
Jurta Lutopecny
Lutopecny, 76701
+ Google Mapa
View Místo konání Website

Napsat komentář

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien