.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Generální úklid – online ZOOM

12. 11. 2023 / 09:30 - 18:00

2500Kč

Jde o celodenní intenzivní online kurz, zaměřený na energetickou očistu mentálně toxických nánosů, špatných vzorců jednání, energetických bloků. Pročistíme čakry, energetická propojení i aurické pole. Účastníky čeká řada účinných a silných řízených meditací, mentálně očistná práce, i témata vedoucí k pochopení a odstranění příčin vzniku bloků a špatných vzorců. Společně se naladíme, namotivujeme a najdeme chuť do práce na sobě, což se jednoznačně pozitivně promítne do běžného života.

V dnešní době přehlcené informačními technologiemi, kdy je člověk přetížen povinnostmi, manipulativními praktikami médií a v časovém presu všedních dní nezbývá mnoho času na potřebnou mentální a duševní hygienu, se náplň této akce jeví jako podaná pomocná ruka pro každého, kdo práci na sobě vnímá jako důležitou.

Meditace i zvolené postupy práce v rámci náplně kurzu jsou vybrány tak, aby byly pro dnešní potřebu osobního rozvoje účinné a intenzivní. Tedy s nadsázkou řečeno – hurá na to, čeká nás očista do čista. 

ORGANIZAČNĚ:    Kurz bude probíhat živým přenosem prostřednictvím aplikace ZOOM a to  12.11.2023 – od 09:30 do 18:00 hod.   kurzovné –  2500,- Kč

      • pro přihlášení vyplňte registrační tabulku, kterou naleznete níže, nebo pod tlačítkem registrovat
    • = online kurz =
    • vytvořte si doma oázu klidu, kde si můžete nerušeně projít náplní kurzu.  
    • při práci mějte prosím světlé pohodlné oblečení a pro vyšší účinek působících energií během akce, doporučuji alespoň 2 dny před kurzem vynechat v jídelníčku maso.

Podrobnosti

Datum:
12. 11. 2023
Čas:
09:30 - 18:00
Cena:
2500Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , ,

Místo konání

online (ZOOM)

Pořadatel

Kristall centrum
Email
kristall@centrum.cz
View Pořadatel Website

Napsat komentář

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien