. ._ . . . .. . .

Kristall Sparkler – Jak to začalo

V roce 2012 jsem poprvé přijal vizi blíže nedefinovaného přístroje, který s člověkem pracuje tzv “na všech úrovních”. Bylo to zajímavé – vnímal jsem hlavní dominanty toho přístroje, ale zároveň jsem i cítil, jaké to je, když se mnou ten přístroj pracuje. Světla a záplava energií, po kterých jsem se cítil nabitý a uvolněný. Zprvu jsem si tu vizi vysvětloval jako krásnou fantazii ve své hlavě a nevěnoval ji moc pozornosti. Ovšem ta vize se často vracela. Bylo to fascinující, když i při těchto představách mnou energie procházely intenzitou, až jsem musel hlasitě a zrychleně oddechovat. To se však těžko vysvětluje někomu, kdo v tu chvíli stojí poblíž a nechápe, co se Vám děje.

Vize se vracela tak dlouho, až jsem ji začal brát vážně. Už to nebyla jenom fantazie, ten přístroj pro mne skutečně existoval a pocity, co jsem s ním prožíval, byly znatelně reálné. Pokaždé, když jsem se dostal do stavu uvolnění, podobného meditačnímu stavu, se mi vybavoval stále zřetelněji.

Okolnosti, které mne dovedly k tomu, aby přístroj skutečně vznikl, se začaly odehrávat a zapadaly do sebe s takovou přesností, že dnes, když se ohlédnu k těm začátkům, jsem přesvědčen, že jsem snad ani jinou možnost prostě neměl.

na web stroj

.

V každém případě ve chvíli, kdy jsem se vnitřně rozhodl, že přístroj zkonstruuji reálně-fyzicky, se i vize změnily. Když jsem se na přístroj zaměřil, vždy se objevila pouze jedna část, kterou jsem musel pochopit, prožít její účinnost a najít alternativu pro použití v prototypu přístroje, který měl vzniknout. Takto se hledaly a upravovaly různé komponenty. Zároveň v našem centru byla vyčleněna místnost, kde přístroj postupně vznikal a doplňoval dalšími součástkami. Hlavní části se musely vyrobit kompletně a já při tom vnímal i velkou přízeň osudu – byl jsem si jist, že není jen mou snahou, aby tu ten přístroj fyzicky byl. Přesně ve chvíli, kdy jsem řešil nějakou pro mne neřešitelnou část, mi do života vstoupil někdo, kdo věc chápal a bez jakýchkoliv problémů vyrobil, nebo sehnal. A to si pište, že vysvětlovat odborníkům, co chci, byl z mého pohledu oříšek. Určité věci jsem totiž ani nedokázal vysvětlit, proč to tak má být. Proč nemůže do oběhových částí přijít jiný kov než měď. Proč ty části nemohou být ani pájením spojené, protože by tam přišel jiný kov atd. A tak děkuji z celého srdce za trpělivost všech těch, co pomáhali vzniku tohoto projektu. Dnes je již totiž hotovo…

Po šesti letech dumání a shánění nastal čas, kdy se světu představil nový, unikátní přístroj s názvem “Kristall Sparkler”

na web stroj-2

Jak jsem přijímal informace k přístroji ? Jsou věci, které prostě nevysvětlíte a přesto existují. Sám jsem musel dospět k bodu svého rozvoje, který je potřebný, k realizaci díla na odpovídající vibrační úrovni, ale jsem také přesvědčen, že na kvalitě získávání informací má zjevný podíl i má mnoholetá angažovanost v oblasti rozvoje mimosmyslového vnímání, tedy přijímání informací jinou cestou, než běžnými smysly, i rozvoj metody vysokovibračního programování krystalů, kterou jsem přijal zhruba ve stejnou dobu. Na této bázi totiž pracují již naše zářiče Kristall Waves, jen to byl předchozí stupínek k pochopení složitějších věcí. To ovšem není podstatné, podstatný je výsledek – je tady přátelé, přístroj již existuje. Jeho fyzická podoba i energetická výbava a jsem si jist, že o sobě dá hodně vědět.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien