systém multifrekvenčního působení světelnými esencemi.

Jde o upgrade původního systému Touch of Light 2012, který byl fenomenálním počinem „pro svou dobu“. Ovšem časy se mění a s ním i aktuální témata, úroveň kolektivního vědomí je také na jiné úrovni i funkční způsoby práce. To, co bylo na svou dobu intenzivní, je dnes blíže základní úrovni působení – lidé jsou připraveni duchovně pracovat na vyšší úrovni než dříve. Určitá témata již nejsou aktuální a naopak vyvstávají nová, typická pro naši současnou úroveň a situaci, která se netýkala doby dřívější. Tedy i působení tímto původním systémem dnes není až tak výrazně vnímáno, jako tomu bylo před deseti lety. Ovšem samotný systém jako takový, je natolik výborný, že jeho současnou úpravou došlo k aktualizaci oblastí tak, že byl funkčně přizpůsoben současné době, potřebám osobního posunu i zpracování a tím se vrací významově zpět na výsluní.  

V rámci upgrade byl systém obohacen o nové frekvence působení (paralelní kanál přenosu), zkvalitnění energického propojení (jednoduché nosiče informací byly nahrazeny křišťálovými deskami), jednotlivá témata byla nahrazena celými programy s postupným rozfázováním působení. Intenzita působení je upravována individálně ke každému účastníku automaticky, došlo ke zvýraznění přenosu působení na fyzickou úroveň, k zakomponování poznatků práce s Schumannovou rezonancí, posvátnou geometrií, binaurálními rytmy a mnoho dalších inovací odpovídající našemu vlastnímu posunu. 

Jednoduše : Zkuste si představit, že se na chvíli zcela uvolníte, přes frekvence rytmů a energií se vyladíte a dostanete do stavu „otevření vlastního vibračního pole“. Následně dojde na astrální úrovni k Vašemu odpoutání a „vytáhnutí“ do vyšší vibrační úrovně – „dimenze“, kde budete cíleně a programově vystaveni působení světelných esenciálních vibrací, které Vás zharmonizují, podpoří procesy regenerace a podvědomě “aktualizují” pro Váš vyšší plán posunu vědomí. Dá se říci , že je to doba strávená v příjemných Světelných lázních Vyšších dimenzí.

Po ukončení hlavní části dojde k postupnému volnému snižování vibrační úrovně, až se sladí Vaše srdeční vibrační pole s vibračním polem srdce Matky Země (Schumannova rezonance), čímž se uzemníte, ale také otevřete efektivnějšímu vnímání života v přítomném okamžiku. Napojení ke „zdroji“ skrze Vibrace tónů AUM v provedení velkého žijícího mistra, rezonance křišťálových a tibetských mís, ale zejména hodinové ponoření do světelných esencí Vyšších dimenzionálních úrovní. To vše si prožije každý z účastníků z pohodlí domova.

Dne 22.2.2022 ve 20:02 hod. byl nový systém poprvé představen a spuštěn, přičemž následné reakce prvních účastníků předčily očekávání. Vize, pocity, sluchové vjemy v průběhu působení – každý jakoby chvílemi vnímal problesky z jiné dimenze. Až citelné působení i na fyzickém těle – vícekrát se opakovalo i to, že doteky v rámci terapií skutečně lidé pocítili i na fyzické úrovni.  Následné rezonance těla odeznívaly ještě několik hodin a ráno druhého dne – pozitivní nálady, mladší vizáž, absence předchozích bolestí, to jsou výňatky ze zpětných reakcí, které se k nám druhého dne dostaly.

Systém Touch of Light 2022 jsme nově zařadili do naší programové nabídky a zpravidla jednou za 14 dní je tu možnost pro veřejnost si působení tímto systémem dopřát i na dálku skrze aplikaci ZOOM. Působení trvá přes hodinu + čas před a po působení, přičemž cena jednoho působení je určena na 333,- kč. V případě rezervace tří a víc působení 300,- kč.

 

Aktuálně vyhlášené termíny i s možností rezervace jsou zde :

Termínprogramregistrace
 
21. 9. 2023 _ 19:30 - 21:00 hod.
 
ZOOM
 
 
Světelná lázeň (modul 3a)
 
 

 
 
19. 10.2023 _ 19:30 - 21:00 hod.
 
ZOOM
 
 
Světelná lázeň (modul 3a)
 
 

 
 
7. 11. 2023 _ 19:30 - 21:00 hod.
 
ZOOM
 
 
Světelná renovace DNA (modul 3b)
 
 

 
 
6. 12. 2023 _ 19:30 - 21:00 hod.
 
ZOOM
 
 
Světelná renovace DNA (modul 3b)
 
 

 

 

    WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien