.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

Společné online napojení (Boží přítomnost)

24. 8. / 18:30 - 19:00

Zdarma

Před více jak deseti lety jsem měl tu čest, že jsem byl zasvěcen do praktiky, kterou mi předala kamarádka z Austrálie, jež cestovala po celém světě a vyhledávala méně známé či téměř zapomenuté spirituální techniky a k této konkrétní se sama dostala v Indii. Tato technika duchovního vyladění dokáže vyvolávat silné energetické prožitky a napravovat disharmonie v lidských tělech. Na videích mi ukazovala své praktické úspěchy působením této techniky a já viděl lidi uzdravené z pohybových či mentálních poruch. Vlastní praxí se mi tímto působením v minulosti podařilo napravit vrozenou srdeční poruchu a napravit plicní disfunkci. Její přínos ale není pouze zdravotní, posiluje světlo v lidech, mění lidi do pozitivity a vibračně pozvedává v osobním růstu.

Technika mi byla předána se závazkem, že bude sloužit pro lidi a nebude zpoplatňována, což dodržuji.

Tato vyhlášená akce je pořádána pro pomoc všem potřebným a připraveným v této důležité době, nejenom se zdravotními obtížemi, ale i osobním zvědoměním a posunem.  Jelikož účinnost působení narůstá s počtem napojených účastníků, dávám Vám všem bez omezení a podmínek možnost, připojit se k tomuto napojení a působení, stejně tak můžete sami pozvat k účasti kohokoliv z Vašich přátel a okolí.

 Společné napojení (vyvolání Boží přítomnosti)

Pro úspěšný průběh napojení každého z účastníků není důležité, zda si akcí projde doma, na oblíbeném místě v přírodě, na dovolené, či společně s námi v online propojení přes ZOOM, prožitek bude stejný. Jen při společném setkání dojde k předchozímu povzbuzení a namotivování, čímž jsme vnímavější k průběhu působení a více si jej užijeme, stejně jako společné následné sdílení prožitků po skončení působení. 

Účastníky akce přes ZOOM si sami provedeme napojením. Online přenos začne v 17:30 hod. a do místnosti se dostanete touto linkou –  https://us06web.zoom.us/j/4373705559?pwd=ZW1DTHo0bjM3WVg2cm01YkFxbWYyUT09     zadejte heslo : Kristall 

Pro ostatní, kteří se chtějí napojit, ale nechtějí se připojovat přes ZOOM zde uvádím návod …

Pro akci si najděte místo, kde nebudete rušeni, zároveň jste schopni se zde i uvolnit a projít si půlhodinovou akcí. Doporučuji si vypnout telefon a třeba i domovní zvonek. Nepracujeme na denní frekvenci, tedy je dobré neodvádět pozornost fyzických smyslů – není to meditace !!! Tedy nepouštějte si k průběhu žádnou ( ani meditační ) hudbu

NÁVOD  K  NAPOJENÍ

Od Vás, jakožto účastníků akce se nevyžaduje nijaké složité speciální úsilí. Zvýšenou pozornost věnujte úvodní fázi, ve které je nejdůležitější se společně napojit níže popsaným způsoběm a ve stejný čas – z tohoto důvodu je na stránky vloženo i odpočítávání, pro sladění času ať jste kdekoliv na světě, na zoomu, nebo ne. 

Přesně v 18:30 hod. dne 24.8. buďte uvolnění, můžete ležet, nebo sedět, jak je Vám to pohodlné. Důležité je být v klidném a nerušeném prostředí (vypnout telefon).

Zavřete oči a uvolnětě mysl.

Pomalu se nadechněte s představou, že nedýcháte tělem, ale v prostoru ve vzdálenosti cca 10 cm před sebou (ve stejný čas se tímto způsobem společně vědomě naladíme a propojíme). To stačí několikrát – cca 5 volných hlubokých nádechů a výdechů.

Poté jen buďte uvolnění, vnitřně otevření a jen zvolna dýchejte … relaxujte 🙂

Můžete pozorovat procesy ve svém těle, nebo klidně i usnout 🙂 (nevadí, funguje i tak), jen se pokuste  nepřemýšlet o racionálních věcech, spíše relaxujte.

Celá akce bude trvat asi 30 minut a potom – no uvidíte 🙂  

Pokud z jakéhokoliv důvodu budete chtít akci přerušit – není to problém, prostě jen otevřete oči a uzemněte se. 

Těším se na naše propojení 🙂

 

 Honza Světlák

.

.

.

Podrobnosti

Datum:
24. 8.
Čas:
18:30 - 19:00
Cena:
Zdarma

Místo konání

online (ZOOM)

3 Komentáře

 1. Jarka
  24.5.2023

  Děkuji připojím se

  Odpovědět
 2. Petra
  15.5.2023

  Ráda se připojím.

  Odpovědět

Napsat komentář

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien