.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

Světelná aktivace DNA vláken – živě Praha

24. 6. 2023 / 09:00 - 25. 6. 2023 / 19:00

4400Kč

Občas nám život nachystá k odhalení takové koincidence, že se člověk může jen držet za hlavu a říkat si dokola “to je náhoda”, “aha, no jo” , “jakto že mi to nedošlo dřív” apod. I když víme, že náhody neexistují, je těžké uvěřit jednoduchosti, logické propojenosti, nebo geniálnosti řešení, které jsme měli neustále na očích. Geniální věci jsou jednoduché, ale abychom tu jednoduchost dokázali vidět, musíme se dokázat odpoutat od tendence posuzovat věci na základě znalosti fungování věcí dle pravidel “systému”. Tedy tak, jak nás to učili a jak je to od škol prezentováno jako neměnné.

Ale aby to nebylo tak jednoduché, odhalují se ještě i jiné “náhody”, tedy události, které jsou podobně neuvěřitelně načasované, ovšem za takové náhody se jen vydávají. Ano, jsou to ty, jejichž odhalení se potlačuje tím, že se zařadí do škatulky “konspirace”, jelikož se přeci jedná o neuvěřitelnou shodu “náhod”.  

To nás vede se zamyslet – Proč se něco takového děje? Proč je vlastně potřeba mystifikace a zatajování pravdy? To by bylo na delší povídání a počátky by zřejmě souvisely s událostmi, které popisovala ve svých knihách Anastázie.

Ať již se jedná o konspirace, nebo “náhodu”, je zajímavé, kolik starých i novodobých proroků poukazovalo na významnost doby ve které my právě teď žijeme a dávali ji do souvislosti s posunem lidstva.

A děje se. Lidé si začínají všímat flexibility času, zrychlování karmy, šíří se učení dávných mistrů z celého světa. Ta učení nachází styčné body, na základě kterých vyplouvá na světlo universální pravda a lidé se po spirituální stránce rozvíjejí.

Dnes víme, že tělo není jen fyzické, ale máme i další jemnohmotná těla, energetické dráhy a nehmotné čakry. Víme, že DNA, jako programový kód našeho bytí má také více než do hmoty projevenou složku. Že jsme tedy vybaveni i možnostmi, jejiž potenciál je v DNA zapsán také. A když je DNA kód na naše fungování, je zajímavé, že podle vědců využíváme jen asi 3% DNA, zbytek je odpad. V podobně nízké míře údajně využíváme i mozek.

Je tedy nějaká souvztažnost mezi DNA a kapacitou mozku? Zkrátím to – ano je, dokonce to souvisí i s aurou, čakrami, dimenzemi projektování lidské bytosti. Souvisí i s osvícením a vzestupem, Merkabou a světelným tělem. DNA je klíč k našemu Bytí.

Je toho mnoho, co bych Vám rád zprostředkoval a na čem můžeme popracovat.

Ve zkratce z obsahu akce:

  • – Poznání multidimenzionálních vibračních bran známých jako Čakry.
  • – Aurické pole – vrstvy a projevy
  • – DNA a světelná práce s podporou aktivace jejích spirituálních vláken.
  • – mentální kódování, odblokování a vytváření nových světelných zápisů.
  • – mentální cvičení a hloubkově energetické meditace.

Úkolem bude prosvětlit se až na buněčnou úroveň. Zapojit nižší i Vyšší složky vědomí pro aktivaci a podporu evolučně nastávajících změn. Během toho – poznání Universa v jeho podobě vymaněním ze zaběhlých konceptů vnímání a tím otevření se novým možnostem spojených s vědomým mistrovstvím. 

 

ORGANIZAČNĚ: 

  • vhodné je světlé pohodlné oblečení, přezuvky, voda na pití, 
  • ubytování ani stravu neposkytuje, bude plánována pauza na oběd. 
  • křišťálky, čakrové šperky nebo naše energetické zářiče jsou vítány.

Cena kurzu  4400,- Kč.

Místo konání domlouváme. 

.

Dodatek stranou mimo akci …

Zajímá Vás proč jsem se rozhodl pro toto téma?  … Načasování přátelé …

Objevilo se více indicií a zajímavých “náhod”, které se odehrávají v této době, tedy době o které proroci hovořili.

Lidé sahají na kritické množství a po jeho dosažení se spustí “něco”, na co všichni čekáme. Kód těchto událostí a spouštěč je skrze DNA v nás samých také uložen.  Čím víc se osvěta šíří a lidé přijímají za svůj i život na jiné než pouze materiální úrovni, něco se aktivuje … Objevují se informace o utajovaných důkazech, týkající se aktivace třetího vlákna DNA (v současné době).  Náhoda? Konspirace?

Ať již to je nebo není skutečnost, téma DNA je natolik zajímavé a pro probuzeného člověka významné, že jsem se rozhodl jej zařadit na tuto dobu, abychom poznali její význam a možnosti, které práce s ní nabízí.

Podrobnosti

Zahájení:
24. 6. 2023 / 09:00
Ukončení:
25. 6. 2023 / 19:00
Cena:
4400Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, ,

Místo konání

Lesní školka V Hájence
Národních hrdinů 45
Praha 9, 190 12 Česká republika

Pořadatel

Kristall centrum
Email
kristall@centrum.cz
View Pořadatel Website

Napsat komentář

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien