Individuální osobní zářič Kristall Waves – „zářič na míru“ 

Naše zářiče Kristall Waves se již dlouhodobě těší velkému zájmu lidí, kteří rádi využívají jejich možností, k osobní energetické podpoře. V současné době je na našem webu/e-shopu nabídka osmi typů univerzálních personálních amuletů (zářičů). Ty fungují na unikátním principu, který programově propojuje a dálkově zprostředkovává energie a podpůrné systémy pro typovou podporu, terapii a osobní transformaci. Díky použité technologii  práce s křišťály a vzácnými minerály, uzpůsobené do komplexního fyzického nosiče, získává jeho majitel permanentního pomocníka, terapeuta, nebo ochránce. Zářič se nevybíjí a díky stálému sálání ani nenasává energie, tedy není potřeba jej ani pravidelně očišťovat.

Častokrát jsme svědky toho, že lidé si zakoupí zářič a následně se vrací pro ostatní typy , jelikož zjistili, že práce našich zářičů je citelná a skutečně “funguje”. Zejména tito lidé, co již pochopili, jaký poklad se skrývá v těchto nenápadných amuletech, jistě ocení naši novinku, se kterou přicházíme od srpna 2018. A tou jsou individuální osobní zářiče „na míru”. 

Individuální zářič :  

Vzezření : Bude se jednat o zářič podobného vzezření jako zářiče osobní univerzální, které již v nabídce jsou. Tvar bude kruhový, s dvojitou vlnkou z polodrahokamů, což jej bude hlavně odlišovat od univerzálních zářičů. Lůžko z chirurgické oceli ponese iniciály osoby, které byl zářič vyroben “na míru” a také polodrahokamy, které budou (mimo křišťálu) vybrány, budou určeny “na míru” nositeli.  

Obsah : Kameny zářiče budou nakódovány, naprogramovány a energeticky upraveny opět “na míru” nositeli, tedy ve finále obdrží objednavatel zářič – amulet, který bude reagovat na jeho nositele, se kterým bude propojen a upravovat své vyzařování podle jeho aktuální i dlouhodobé potřeby. Zároveň bude působit také v mnoha oblastech, které již nejsou obsaženy v univerzálních dostupných zářičích a budou typické pro směrování a nastavení právě této individuální bytosti nositele. To znamená, že napomůže i jednoduššímu nalezení své životní cesty a posílení plnění osudových úkolů. 

Možná  jste pochopili, že toto již není žádný šperk, ani univerzální zářič, který může nosit kdokoliv. Toto je pravý “magický“ amulet, který je s jeho vlastníkem propojen a poskytuje mu možnosti, o kterých kdy možná jen četl ve fantasy literatuře.

Přesto je to realita a každý může mít svůj skutečný a funkční magický amulet, šitý na míru. 

 

Cesta k vlastnímu individuálnímu zářiči :  

K Vašemu vlastnímu individuálnímu zářiči vedou 3 fáze

  • 1. fáze :  Vyplnění tabulky zájemce, která se nachází na této stránce níže – Vyplněním tabulky se zapíšete do pořadníku zájemců o individuální zářič a pro nás je to impuls, se s Vámi zkontaktovat, abychom potvrdili zaregistrovaný zájem a domluvili termín další fáze. 
  • 2. fáze :  Osobní konzultace  – za tímto účelem dojde k osobnímu setkání autora zářičů, s osobou, které je zářič určen. Během setkání proběhne konzultační rozhovor pro zjištění osobního nastavení osoby a načtení jejího individuálního energetického základu a dalších propojení na úrovni duše, mimo fyzickou úroveň bytí. Schůzku domluvíme na vhodném místě a proběhne výše popsaná konzultace se zjišťováním a načítáním potřebných podkladů pro výrobu konkrétního individuálního zářiče.  
  • 3. fáze :  Samotná výroba – Ani zhotovení univerzálních zářičů není žádnou masovou záležitostí. Než se zářič ocitne v e-shopu, prochází několika fázemi svého vzniku a je to záležitost minimálně tří týdnů. Individuální zářič bude na zhotovení mnohem náročnější, odhadem 1 až 2 měsíce, po které bude intenzivně pracováno na každé zakázce. Výsledný zářič bude předán dle domluvy osobně, či zprostředkovaně poštou.

Je pravděpodobné, že při větším počtu žádostí, bude i přiměřená čekací doba na zahájení 2. fáze pro jednotlivé objednávky. Pokud se ovšem ozveme s nabídkou konkrétního termínu schůzky, je možné počítat s dobou do 2 měsíců od jejího uskutečnění.

 

Cena individuálního zářiče :

Celková cena každého individuálního zářiče bude činit 5000,- kč.

Ta bude rozdělena na dvě položky

  • – Konzultace, která bude zpoplatněna částkou 1500,- kč a splatnou před termínem schůzky/konzultace.
  • – Výroba individuálního zářiče bude zpoplatněna zbylou částkou 3.500,- kč. K uhrazení této částky budete vyzváni po osobní konzultaci, čímž bude zahájen proces fyzické výroby Vašeho individuálního zářiče. 

.

Tím, že první individuální zářiče ještě nebyly vyrobeny, nejsou vloženy ani orientační obrázky pro představu jejich vzhledu. Ty sem budou dodány později.

.

Pokud Vás tato nabídka oslovila a zatoužili jste po vlastním, individuálním a jedinečném zářiči, jsme rádi. A pokud jste se rozhodli si jej pořídit co nejdříve, není nic snazšího – stačí vyplnit tabulku/objednávku níže a fáze 1 je započata 🙂 

.


Po vyplnění tabulky Vám obratem na vyplněnou e-mailovou adresu přijde potvrzení o zaevidování objednávky na individuální osobní zářič Kristal Waves.
.

Upozornění: pokud jste obratem neobdrželi na Vámi zadanou e-mailovou adresu požadované informace, zkontrolujte prosím složku SPAM, kam občas podobný e-mail “spadne“. Pokud jste jej nenalezli ani tam a nedorazil automatickou cestou do 15ti minut od vyplnění tabulky, dejte nám prosím vědět na náš e-mail a my Vám informace přepošleme sami.

.

.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien