Také Vás fascinují neobvyklé schopnosti lidí, o kterých se občas dozvídáme ? Existují lidé, kteří dokáží svou vůlí pohybovat předměty, ohýbat železo, chodit po střepech či žhavém uhlí, zhmotňovat myšlenky, vyživovat se bez přísunu fyzické stravy, léčit na dálku svou energií druhé nebo uzdravit se vlastním silným přesvědčením. Všechny tyto případy popírají nejenom všeobecně uznávané fyzikální zákony, ale nutí i jednotlivce k zamyšlení o reálnosti takových případů. Pokud se však přímo ocitnete u takového děje, Vaše vnitřní otázka už není jestli, ale jak –  je to možné. 

Lidské tělo, ale zejména mysl, vůle a emocionální výbava, jsou dokonalými nástroji, které ovšem běžný člověk neumí naplno využívat, jednoduše to zapoměl. A jak bychom to tedy dnes mohli používat, když ani nevíme, co všechno lze a jak toho docílit. Společnost spíše než seberozvoj obecně upřednostňuje technologický vývoj, což vede spíše k dalšímu omezování našich přirozených schopností. Přesto ty fascinující možnosti tu stále jsou a paradoxně díky dnešním technologickým propojením se o nich dozvídáme více a více.

Uvedené schopnosti totiž nejsou výsadou vyvolených, ale lidí stejných, jako jste Vy nebo já. Co je však jisté, je to, že lidé dokazující přesahování hranic možného a nemožného nepochybují o reálnosti toho, co dělají. Zároveň ať již vědomě nebo nevědomě dosahují změněného stavu vědomí, ve kterém se dostávají “za oponu” běžného a reálného – tzv. Matrixu. V takovém vnitřním nastavení dokáží eliminovat různé zákonitosti, ale stejně tak i omezení času a prostoru a díky naučeným postupům mohou předvádět uvedené “zázraky“.  Z takového rozhraní je však možné mnohem víc, než co vidíme a doslýcháváme se. Co všechno ? Ne všechno, jen to, co si připustíme. 

………………

Přijměte pozvání na víkend, který Vám může otevřít bránu do světa nových možností. Váš život bude stejný, ale přesto bude jiný – bohatší o nové možnosti. V rámci kurzu “Základy světelného tvoření” si totiž vysvětlíme principy fungování vědomí v systému a mimo něj a osvojíme praktické postupy, kterými se vědomě dokážeme dostat “za oponu Matrixu” 

V rámci nápně tohoto víkendu si vysvětlíme a pochopíme rozdílnost našeho běžného myšlení, se stavy Vyššího vědomí, způsobů rychlejšího myšlení, zaznamenávání a vyhodnocování impulsů, tedy myšlení více přirozenějším způsobem – v rychlosti a beze slov.

Naučíme se dosahovat stavů, které nás oprostí od vlivů omezení systémem (Matrixu) a zároveň dosáhneme tzv. rozhraní lidského vědomí, ve kterém můžeme během chvíle změnit naši náladu, stav energií, nebo postupným osvojováním tohoto stavu dosáhnout cesty rozvoje, vedoucí k možnostem, jakými jsou například fotografická paměť, telepatie a další  netušené možnosti, skrývající se za závojem omezenosti naši současné mysli.

Již během kurzu budete schopni dostávat se do stavu plného vědomí přítomného okamžiku, eliminovat časové a prostorové vzorce (ovlivňovat energiemi napříč časem a prostorem, prolínat časové děje s minulostí), vnímat božské frekvence bytí (předmětů i živých organismů), či okamžitě měnit své aktuální mentální rozpoložení.

Budeme modelovat budoucnost a léčit myšlenkou. Techniky práce si vysvětlíme i vyzkoušíme.

Jakmile pochopíte princip fungování tohoto postupu, již Vám nic nebrání v tom, začít žít život více vědomě. Pro někoho tedy – začít žít !!! A jsem si jistý, že tu naleznete i mnohem víc.

Stačí připustit – pochopit – odhodlat se  … limity máme pouze ve svých hlavách.

Síla lidského vědomí je nedoceněným nástrojem našich životů. Chaos v našich životech, je známkou toho, že nemáme věci pod kontrolou. Naše předsudky často věci akorát komplikují a nakonec stejně dojdeme k poznání, že to, co nám v životě nejvíce ublížilo, byla jen naše vlastní nevědomost a nedostatek zkušeností. Geniální věci jsou přeci jednoduché.

Věřím, že možnosti, na které přicházíme, se jednou stanou nedílnou součástí běžného lidského bytí a budu se těšit na každého z Vás, s kým se na těchto kurzech potkám …    Jan Světlák

Máte o tento kurz zájem a není vyhlášen termín, vyhlášený termín Vám nevyhovuje, nebo je plně obsazeno a nedostalo se na Vás? Zařaďte se vyplněním tabulky níže mezi naše příznivce a informace o vyhlášení dalšího termínu této akce Vás určitě neobejde.

Našim příznivcům rozesíláme zpravidla jednou za čtvrt roku (právě před oficiálním vyhlášením akcí na další období) informační zpravodaj, kde jsou s akcemi seznámeni předem, s přednostními rezervacemi míst. V rámci informačního zpravodaje naše příznivce  zároveň informujeme o výhledově chystaných projektech, zpřístupňujeme jim i bonusy jako například nezveřejňované akce pouze pro naše příznivce, meditační hudby a naše meditace zdarma, či právě přednostní registrace a slevy na akce Stačí jen vyplnit a jedete na naší vlně 😉 

 

    WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien