Období Vánočních svátků je všeobecně vnímáno jako dny spojené s klidem, pohodou a vzájemným empatickým sdílením a obdarováváním. Od nepaměti si lidé v tyto dny navzájem přejí mnoho štěstí, lásky a pohody. Atmosféra Vánoc dýchá na každého z nás a i ti největší pesimičtí skeptici v tuto dobu jakoby roztávají. Vánoce mají své kouzlo a lidem “otevřeným” v tuto dobu přichází významné duchovní lekce osobního růstu. Je to náhoda ?

Možná ano, možná ne. Možná je to silná astrologická a numerologicky významná konstelace těchto dní a  možná je to praktický výsledek demonstrace lidských mentálních sil. Stačí se zamyslet – vánoce máme spojeny s křesťanským svátkem spojeným s narozením Ježíše, který je prezentován jako jediný syn Boží a takto křesťany i uctíván. Je představitelem Boha, kristovské lásky a skutečného osvícení. Před křesťany se v tyto dny uctíval Bůh Slunce a znovuzrození. Výsledkem obojího je tedy kolektivní aura plná posvátné lásky a úcty k božství, která v množství lidí do této energetické práce zapojených, povznáší tyto dny energeticky na vyšší úroveň. Vyšší úroveň znamená vyšší vibrace, tedy více lásky a světla oproti jiným dnům, které působí na všechny. Tuto energetickou auru přikrmuje každý, kdo na vánoce myslí. I dospělí, kteří už po létě shání dárky mysleje na to, co komu o vánocích udělá radost. Děti v upřímné radosti se na Vánoce těšící, co odškrtávají dny do vánoc, i obchodníci, kteří vytváří ovlivňující vánoční kampaně. Lidé věřící vnáší do toho všeho vyšší náboj a pravidelnost opakování rok co rok zesiluje a usnadňuje vznik této pozitivní energetické vlny a její globální působení na lidstvo.

Není důležité kdy, jak a proč k tomu došlo v minulosti. Ať už k tomu vedlo cokoliv, vytvořilo to jedinečnou možnost změny a posílení správných hodnot v každém člověku. Týdny před vánocemi jsou tak obdobím, kdy proniká svět duchovna do našeho materiálního světa. Z hlediska duchovního je toto období tou největší šancí, jak poznat sama sebe či dojít k nějakému zásadnímu poznání či rozhodnutí. Je to ideální čas pro seberozvojové aktivity, neboť energetická podpora těchto dní napomáhá efektivitě výsledku. A jaké téma má v tyto dny největší podporu? Přeci Láska, otevírání srdcí a záležitosti související.

 

S těmito tématy můžeme samozřejmě pracovat celý rok, ale právě v tuto dobu mají mnohem výraznější účinek, což ocení každý, kdo se upřímně do těchto aktivit ponoří.

…  A proto přicházíme s kurzem, jenž bude probíhat pouze v období působení podpůrných energií Vánoc a který je tu pro ty, co již vědí, že srdce je klíčem k lásce a láska cestou k růstu …

 

PROBUZENÉ SRDCE

A bude to srdce co otevře tvé oči

Akce je určena všem, kterým již nejsou cizí pojmy sebeláska, láska k druhým, citlivost.

Ostatím doporučuji si nejprve projít prvním víkendem kurzu Vědomá Kristallizace, kde se tato témata zpracovávají.

Jednodenní kurz zaměřený na práci se srdeční čakrou, duchovním srdcem, světelnýma vibracema. Bude to den plný řízených meditací, systémové práce na seberozvoji a zvýraznění jemných vibrací srdečního centra.  A pokud váháte, zda je to akce vhodná pro Vás, potom nepřemýšlejte hlavou, ale otevřete své srdce a prociťte to – srdce ví 😉

 

ORGANIZAČNĚ:      Praha   7.12.2019 – od 09:00 do 19:00 hod.

  • Kurz proběhne v Praze, centru Light of Heart, na adrese nám. Dr. Holého 1048/7 (metro Palmovka)
  • maximální počet účastníků – 25
  • výše kurzovného je 2500,- Kč
  • s sebou světlé pohodlné oblečení (teplejší), je dobré mít i přikrývku.
  • pro přihlášení vyplňte registrační tabulku, kterou naleznete pod tlačítkem registrovat.

  Napsat komentář

  WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien