Jste příznivci našeho systému práce na osobním rozvoji, lákají Vás naše aktivity, avšak momentálně Vám Vaše časové možnosti, vzdálenost od místa konání, či aktuální finanční situace neumožňuje se zúčastnit některého z našich kurzů?  Pokud je to tak, máte nyní jedinečnou možnost si projít online kurzem, který Vám zabere méně času, než by se na první pohled mohlo zdát. Můžete si jím procházet stejně doma, jako na dovolené, či v zaměstnání a navíc – je úplně ZDARMA.  Zní to lákavě ?   Tak čtěte dál …

 

Nějaký čas jsem přemýšlel nad tím, jak vytvořit online kurz, který by lidem pomáhal v osobním rozvoji, zároveň by nevyžadoval trávit hodiny u obrazovek a navíc bez energetické podpůrné meditace, která by si vyžadovala stálý dohled lektora. Tak dlouho jsem upravoval osnovu a s tou myšlenkou si hrál, až z toho vznikla hra. A proč ne ? Přeci jen hrou se člověk nejlépe učí a tak vznikl projekt online kurzu (online hry) s názvem “Hra jménem život”.

 

HRA  JMÉNEM  ŽIVOT

Hlavní postavou hry jste Vy. Herní plochou Vám bude Váš běžný život. 7 dní si budete hrát se svým životem … Plán hry je následující :

Bude vyhlášen termín hry, která začne zpravidla nedělním večerem a skončí večerem sobotním.

Registrace do hry je zdarma a během týdne před spuštěním budou registrovaní přizváni do speciálně vytvořené skupiny na Facebooku, která bude věnována pouze této hře. Zde také budou probíhat všechny instruktáže a motivační příspěvky během celé doby hraní.

Při zahájení, v neděli v 19:00 hod. bude zveřejněno v této skupině úvodní uvítací video, ve kterém se účastníci uvedou do hry a seznámí s jejími pravidli.

Následně od pondělí až do soboty budou procházet každý den jednou etapou hry.

Každá z etap bude začínat vždy ráno v 6 hodin, kdy se zveřejní video pro ten který den a účastníci budou seznámeni s vybraným tématem dne, přitom bude vysvětleno, jak svou hru hrát. Po shlédnutí videa začíná hra v tématu, kdy si účastníci vyzkouší být herci, pozorovateli, životní analytici i duchovními lektory sami sobě v jedné osobě. Hra končí vždy večer a hrací den je uzavřen zveřejněným videem v 19 hod.

Pondělí až pátek účastníci prochází hrou ve zvolených tématech, které si na vlastní kůži “osvojí”.

V sobotu, na závěr, si projdou mistrovským levelem hry a vše bude zakončeno společnou meditací pro vyladění se do svého nového skutečného “Já”

I když kurz probíhá z předem nachystaného materiálu, během celé doby je pro případ potřeby k dispozici lektor nebo jeho asistenti.

Upřesňující informace ke hře a jejím pravidlům budou zpřístupněna pouze registrovaným účastníkům v den zahájení hry.  

Tak co, chcete si také zahrát ???

Nepotřebujete k tomu nic jiného, než zhruba 30 min ráno a večer (není povinnost začínat v 6 hod., video můžete shlédnout klidně až vstanete), účet na Facebooku (klidně si můžete vytvořit smyšlený pouze pro účel hry a poté jej vymazat) a chuť i odvahu jít do toho 🙂 

 

Vyhlášené termíny hry naleznete v našem kalendáři akcí, kde se do hry můžete i registrovat, nebo přejděte na odkazové tlačítko “Vyhlášené kurzy

Máte o tento kurz zájem a není vyhlášen termín, vyhlášený termín Vám nevyhovuje, nebo je plně obsazeno a nedostalo se na Vás? Zařaďte se vyplněním tabulky níže mezi naše příznivce a informace o vyhlášení dalšího termínu této akce Vás určitě neobejde.

Našim příznivcům rozesíláme zpravidla jednou za čtvrt roku (právě před oficiálním vyhlášením akcí na další období) informační zpravodaj, kde jsou s akcemi seznámeni předem, s přednostními rezervacemi míst. V rámci informačního zpravodaje naše příznivce  zároveň informujeme o výhledově chystaných projektech, zpřístupňujeme jim i bonusy jako například nezveřejňované akce pouze pro naše příznivce, meditační hudby a naše meditace zdarma, či právě přednostní registrace a slevy na akce Stačí jen vyplnit a jedete na naší vlně 😉 

 

    Napsat komentář

    WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien