Jste příznivci našeho systému práce na osobním rozvoji, lákají Vás naše aktivity, avšak momentálně Vám Vaše časové možnosti, vzdálenost od místa konání, či aktuální finanční situace neumožňuje se zúčastnit některého z našich kurzů?  Pokud je to tak, máte nyní jedinečnou možnost si projít online kurzem, který Vám zabere méně času, než by se na první pohled mohlo zdát. Můžete si jím procházet stejně doma, jako na dovolené, či v zaměstnání a navíc – je úplně ZDARMA.  Zní to lákavě ?   Tak čtěte dál …

 

Nějaký čas jsem přemýšlel nad tím, jak vytvořit online kurz, který by lidem pomáhal v osobním rozvoji, zároveň by nevyžadoval trávit hodiny u obrazovek a navíc bez energetické podpůrné meditace, která by si vyžadovala stálý dohled lektora. Tak dlouho jsem upravoval osnovu a s tou myšlenkou si hrál, až z toho vznikla hra i pro ty účastníky. A proč ne ? Přeci jen hrou se člověk nejlépe učí a tak vznikl projekt online kurzu (online hry) s názvem “Hra jménem život”.

 

HRA  JMÉNEM  ŽIVOT

Hlavní postavou hry jste Vy. Herní plochou Vám bude Váš běžný život. 7 dní si budete hrát se svým životem … Plán hry je následující :

Bude vyhlášen termín hry, která začne zpravidla nedělním večerem a skončí večerem sobotním.

Do hry bude přizváno asi 20 účastníků (počet se může upravit podle výsledků testování, které začíná prvním týdnem v září).

Zároveň bude vytvořena neveřejná skupina na Facebooku, která bude věnována pouze této hře.

V neděli v 19:00 hod. bude zveřejněno v této skupině úvodní uvítací video pro účastníky hry, ve kterém se uvedou do hry a seznámí s jejími pravidli.

Následně od pondělí až do pátku budou procházet každý den jednou etapou hry.

Začne se každý den ráno v 6 hodin, kdy se zveřejní video pro ten který den a účastníci budou seznámeni s vybraným tématem a jak svou hru hrát. Po shlédnutí videa začíná hra v tématu, kdy si vyzkouší být herci, pozorovateli, životní analytici i duchovními lektory v jedné osobě. Hra končí vždy večer a hrací den je uzavřen zveřejněným videem v 19 hod.

Pondělí až pátek účastníci prochází svou hrou, kdy každý den je zaměřen jinému tématu, které si na vlastní kůži “osvojí”.

V sobotu se projde mistrovským levelem hry a vše zakončíme společnou meditací pro vyladění se do svého skutečného “Já“

I když kurz probíhá z předem nachystaného materiálu, během celé doby je pro případ potřeby k dispozici lektor a jeho asistenti.

 

Tak co, chcete si také zahrát ???

Vyhlášené termíny hry naleznete v našem kalendáři akcí, kde se do hry můžete i registrovat, nebo přejděte na odkazové tlačítko „Vyhlášené kurzy

    Napsat komentář

    WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien