Doba se mění a s ní i možnosti a úroveň lidí na sobě pracujících. Tomu by měly odpovídat i nabízené možnosti podporující další růst a centra jako naše reagovat na tento stav. My na tuto dobu reagujeme a zpřístupňujeme jeden z klenotů naší pokladnice. Kurz s původním názvem Tatesina Beso byl určen pro pokročilé účastníky jako kurz čtvrtého stupně a později jako kurz třetího stupně.  Naše zkušenosti poslední doby ovšem potvrzují fakt, že úroveň kurzistů je již na takové výši, že můžeme přistoupit k takovému kroku, kterým je zpřístupnění tohoto kurzu od základu.

…  A jelikož kurz probíhá jednou ročně, letos to bude poprvé …

 

FREKVENCE   BYTÍ

A bude to srdce co otevře tvé oči

Kurz je určen všem těm, kteří se nespokojili jen s teorií a jsou připraveni prožít jednotu stvořeného skrze sebe samé  …   

 • (Prostor) – strávíme spolu 5 dní odřízlí od civilizace, ponořeni do stavu Vědomé přítomnosti, souladu s obklopující přírodou, poznávající a chápající sílu vlastního Já. Ponořeni do Živlů a v napojení na Zemi a Slunce. Poznáme nové síly propojení všeho se vším, stav jednoty.

 • První dny budou věnovány oproštění se od závislosti na civilizaci, vypořádání se  s vlastními neduhy, pokoření nastavených hranic a nacházející víru udělat rozhodný krok do neznáma.

 • Následně začneme nacházet civilizací utlačené schopnosti a vlastní sílu v čisté vnitřní přirozenosti, potom se začnou dít věci 😉  

 • Ne vše je a může být vloženo do slov …  jakmile zažijete, otázky jsou zbytečné. Jakmile procítíte, slova jsou zbytečná.

 • (Čas) – frekvence konání tohoto kurzu je 1x za rok 

ORGANIZAČNĚ: 

  • Žádný alkohol, žádné cigarety, žádná elektronika, žádná měřidla času, žádné knihy ani jiné odváděče pozornosti. Před životem není třeba utíkat, cestu hledejme sami v sobě a přítomném okamžiku 🙂 
  • Pro účastníky je po celou dobu kurzu zajištěno ubytování i strava.

Máte o tento kurz zájem a není vyhlášen termín, vyhlášený termín Vám nevyhovuje, nebo je plně obsazeno a nedostalo se na Vás? Zařaďte se vyplněním tabulky níže mezi naše příznivce a informace o vyhlášení dalšího termínu této akce Vás určitě neobejde.

Našim příznivcům rozesíláme zpravidla jednou za čtvrt roku (právě před oficiálním vyhlášením akcí na další období) informační zpravodaj, kde jsou s akcemi seznámeni předem, s přednostními rezervacemi míst. V rámci informačního zpravodaje naše příznivce  zároveň informujeme o výhledově chystaných projektech, zpřístupňujeme jim i bonusy jako například nezveřejňované akce pouze pro naše příznivce, meditační hudby a naše meditace zdarma, či právě přednostní registrace a slevy na akce Stačí jen vyplnit a jedete na naší vlně 😉 

 

 

…………………………………………………………………………………………….

 

Frekvence Bytí

Master Class

a bude to ticho, co Tě spojí s podstatou všeho stvořeného

 

Kurz je určen pokročilým účastníkům, kteří již pochopili náplň Frekvence Bytí a přijali ji za svou. Zároveň byla schválena jejich účast na základě individuálního posouzení stavu připravenosti  …   

OBSAH :

Navážeme na první Frekvenci Bytí, což znamená, že budeme fungovat ve stavu “nula” v permanentním napojení na živly a veškerý život kolem nás.

Budeme prolnuti do času a prostoru, v částečném tranzu napojení do všehobytí. Podotýkám že bez jakýchkoliv pomůcek typu alkohol, ayahuasca či jiných nepřirozených látek měnící vědomí.

Instrukce a pravidla průběhu obdrží k seznámení účastníci před kurzem, Celý pobyt tak může a i proběhne absolutně beze slov (účastníků i mne). Izolujeme se od civilizace, izolujeme se od hrubých vibrací fyzické reality. Hrubé vibrace mluveného slova nás vytrhává ze stavu absolutního ponoření. Nejhrubší vibrace tak budou hlasité materiální myšlenky, které proběhnou ve vlnách (také řízeně). Hlavně z tohoto důvodu je nezbytný výběr účastníků, neboť i mlčící člověk může být rušivý pro své okolí, nemá-li pod kontrolou vědomou úroveň a toxicitu vlastního myšlení a také umění vědomého ponořování do nulového stavu.

I beze slov budeme skupinově procházet společnému energetickému vylaďování – napojování na Východ slunce, denně proběhne řízené kvantové napojení (Boží přítomnost), v plánu jsou i meditace vibračně řízené dechem a zrakem.

Strava v průběhu celé akce bude čistě na bázi vědomého jezení s navyšujícím se podílem pránického podílu (navazujeme a rozšiřujeme poznatky prvního setkání). Fyzická složka stravy bude čistě v kvalitě veganské RAW food. Ze začátku sice trochu nezvyk, ale jak si zpomalíme metabolismus stavem vědomí, bude to naprosto přirozené.

Pobyt bude i beze slov řízen a každý z dní zaměřen na posílení jednoho ze smyslů na jemnoúrovni. Každý den jsou plánované autosugestivní posilující postupy a vnímání “oživující” cviky. Naše smysly projdou razantním refreshem, díky čemu se i po kurzu změní naše vnímání zaznamenávané reality.

Samozřejmostí bude eliminace techniky a časoměřících prostředků, tak jako poprvé.

Pokud byl kurz Frekvence bytí jedinečný svou náplní, bude Master Class vrcholem mezi našimi kurzy do této doby proběhlými.

  WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien