Doba se mění a s ní i možnosti a úroveň lidí na sobě pracujících. Tomu by měly odpovídat i nabízené možnosti podporující další růst a centra jako naše reagovat na tento stav. My na tuto dobu reagujeme a zpřístupňujeme jeden z klenotů naší pokladnice. Kurz s původním názvem Tatesina Beso byl určen pro pokročilé účastníky jako kurz čtvrtého stupně a později jako kurz třetího stupně.  Naše zkušenosti poslední doby ovšem potvrzují fakt, že úroveň kurzistů je již na takové výši, že můžeme přistoupit k takovému kroku, kterým je zpřístupnění tohoto kurzu od základu.

…  A jelikož kurz probíhá jednou ročně, letos to bude poprvé …

 

FREKVENCE   BYTÍ

A bude to srdce co otevře tvé oči

Kurz je určen všem těm, kteří se nespokojili jen s teorií a jsou připraveni prožít jednotu stvořeného skrze sebe samé  …   

 • (Prostor) – strávíme spolu 5 dní odřízlí od civilizace, ponořeni do stavu Vědomé přítomnosti, souladu s obklopující přírodou, poznávající a chápající sílu vlastního Já. Ponořeni do Živlů a v napojení na Zemi a Slunce. Poznáme nové síly propojení všeho se vším, stav jednoty.

 • První dny budou věnovány oproštění se od závislosti na civilizaci, vypořádání se  s vlastními neduhy, pokoření nastavených hranic a nacházející víru udělat rozhodný krok do neznáma.

 • Následně začneme nacházet civilizací utlačené schopnosti a vlastní sílu v čisté vnitřní přirozenosti, potom se začnou dít věci 😉  

 • Ne vše je a může být vloženo do slov …  jakmile zažijete, otázky jsou zbytečné. Jakmile procítíte, slova jsou zbytečná.

 • (Čas) – frekvence konání tohoto kurzu je 1x za rok 

ORGANIZAČNĚ: 

  • Žádný alkohol, žádné cigarety, žádná elektronika, žádná měřidla času, žádné knihy ani jiné odváděče pozornosti. Před životem není třeba utíkat, cestu hledejme sami v sobě a přítomném okamžiku 🙂 
  • Pro účastníky je po celou dobu kurzu zajištěno ubytování i strava.

Máte o tento kurz zájem a není vyhlášen termín, vyhlášený termín Vám nevyhovuje, nebo je plně obsazeno a nedostalo se na Vás? Pokud nám napíšete (kristall-centrum@email.cz), budeme Vás informovat hned, jak bude vyhlášen další termín této akce.

  Napsat komentář

  WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien