Ohlasy účastníků po kurzech FREKVENCE BYTÍ (Tatesina Beso)

Nemohu říct, že jsem se po příjezdu vzpamatovala, protože ani nechci. Ale jsem už schopná alespoň poskládat slova.

Nyní už vím jaký je rozdíl vidět slunce vycházet a cítit východ slunce. Slyšet krásný zpět ptáků a cítit jejich zpěv uvnitř svého srdce. Vnímat ševelení větru mezi listy stromů a stébly trávy. Stát se součástí celé přírody a cítit její život. Na tyto pocity ani slova nejsou, to se musí prožít a cítit a teprve poté jsme schopni vnímat obsah jiné dimenze života.
Honzo, ze srdce děkuji, že pro mě život už nebude nikdy stejný, protože mým dalším krokem je toto vše sladit s reálným životem na zemi.

Nechal jsem si čas, abych se na plno setkal s civilizací a její frekvencí, kterou všichni důvěrně známe. Za sebe můžu konstatovat, jsem připraven stát tváří v tvář novému světu. Cokoliv mne potkalo, cokoliv mne čekalo, cokoliv mne prozatím oslovilo z předešlého nastavení a starých programů, Tatesina Beso se ve mně probudila, ucítil jsem podporu Honzy a Vás všech. Dodnes maximálně cítím naši souhru, prociťuji  klid a pokoj, prociťuji nové nastavení, novou vnitřní vibraci, která mne doopravdy staví do pozice jakéhosi pozorovatele sebe sama a skoro všeho.  Dnes vím, že jsem jiný a pevně věřím, že i Vy všichni !! 
Děkuji Vám všem, kteří na kurz přišli a samozřejmě děkuji Honzovi!  Až Honzu potkáte na novém kurzu, obejměte ho za mě. Stali jste se moji součástí a já Vaší. Přeji Vám všem  sluníčko v duši, přeji Vám dětský jasný přímý pohled a jiskru v očích, přeji Vám vibraci klidu a rozvahy, přeji Vám dny plné souznění s přírodou a matičkou Zemí 🤗
P.s.
Těším se na Vás , těším se na nový začátek s Honzou, protože  "Kde jiní končí, my začínáme “ !

Postupná očista kurzem " Kristalizace " vyvrcholila tímto 5 denním kurzem v krásném prostředí Českého ráje. Famózní Honza!!  Jeho čisté a přímé duchovní vedení nás  hned v úvodu pobytu vtáhlo do nové reality. Plně jsme prociťovali co znamená ranní slunce, poslouchali jsme  komunikaci zvířat, mluvila na nás tráva, vzduch, voda, ale i večerní oheň. Pracovali jsme na sobě, povzbuzovali jsme se a těšili osobnímu, ale i vzájemnému růstu.  Stali jsme se součástí geniálního celku, díky postupnému vyvrcholení Tatesina Beso. Měnil nás Honza, měnilo nás prostředí, změnili jsme se všichni. Úžasná, nezapomenutelná lidská souhra, vzájemné pochopení, spolupatřičnost, pokora, radost,respekt, proměna a mimořádná transformace. Děkuji Ti Honzo i Vám všem s kterými jsme ukázali matičce Zemi i sobě navzájem, že jsme citlivé bytosti lásky. Neuvěřitelně uvěřitelný zážitek s názvem Tatesina Beso (květen 2018). Mám Vás plné srdce ! 

Chtěla bych Ti znovu poděkovat za práci, kterou si na nás všech účastnících kurzu odvedl a kam si nás až dovedl:).DĚKUJI!!!!!!
Změny jsou veliké, dostala jsem se do velmi příjemného zklidněného stavu, ve kterém se cítím naprosto přirozeně..."SVÁ”. Už neřeším co mám dělat, jakou práci mám dělat, atd… zkrátka jenom jsem...žiju...tady a teď...každou minutu...prožívám celý den naplno tak jako na kurzu...už vím kdo jsem....Já jsem všechno co můžu chtít...jsem světlo, jsem láska, jsem slunce i Bůh a to všechno ze mě sálá a já to posílám všude kolem sebe… Činí to šťastnou mě i lidi kolem mne a to je pro mne ten největší dar. Přijmula jsem fakt, že jsem tam kde je mne zrovna zapotřebí a pokud má přijít změna, ucítím to, vím to. Dnes jsem cítila tu sílu co zářila ze mne a každý kdo mne dnes zřel, zůstával v krásném údivu jaký to klid a láska  ze mne jde a jak jsem rozzářená....:)
Nejtěžší ale byl ten návrat domů z kurzu...ta cesta samotná...to opravdu bolelo....bolelo mě myslet a hlavně mluvit....zjistila jsem jak moc energie člověk ztrácí když neustále zbytečně plká o tak nepodstatných věcech!
Co na závěr říci? Kurz mi pomohl úplně nejvíc jak mohl....skutečně jsem našla to nejdůležitější...SAMA SEBE!!!vnitřní klid a mír!!!
Děkuji Honzíku za vše co jsem mohla díky Tobě prožít, přeji Ti krásné požehnané dny a snad zase někdy někde se budu těšit na shledání.  

 

Napsat komentář

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien