.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Vědomá Kristallizace – kurz II. – Praha

23. 3. 2018 / 16:30 - 25. 3. 2018 / 18:30

4000Kč

volno.

……….
……..
……..

.

Celkové zklidnění, vnitřní citelné osvobození a velká úleva. Pochopení sama sebe a dějů kolem nás, včetně situací, které se neustále opakují (s finálním řešením). Nalezení lásky k sobě samým i pochopení chování lidí kolem nás tak, abychom se zbytečně nenechávali vtahovat do jejich problémů. Náprava vztahů s blízkými lidmi, nalezení vztahu nového, zkvalitnění stávajícího partnerství, posílení sebevědomí, nalezení síly k důležitým změnám, ale i tolik důležité pokory – to vše jsou časté zpětné reakce následující po absolvování kurzů Vědomé kristallizace. Nikoli pouze teoretické pochopení, ale skutečné praktické změny k lepšímu, spuštěné již po prvním společně stráveném víkendu. 

.

Ve druhém víkendu budeme pokračovat v nastartovaných změnách. Poté, co jsme se zbavili těch nejtěžších citelných omezení a bloků, nastartovali citlivost a vnímavost, přichází dopročištění, zrušení mantinelů našeho vymezování z dětství, podpora našeho vlastního nastavení, úprava vlastního směrování tak jak chceme my sami a znatelně podpoříme i žádoucí věci pro náš život. Prakticky obdržíte i návod na dva unikátní autoterapeutické postupy tak, abychom si dokázali pomoci sami, když bude potřeba. Síla vibrací světla, kterou procítíte v řízené energetické meditaci velice intenzivního charakteru vás přesvědčí o schopnostech, které máme my všichni – dokázat v sobě vyvolat znatelně silné energie …

.

.

Jedná se o komplexní systém vnitřní očisty, přenastavení, rozvoje potenciálu a vlastní cesty.

Témata Kurzu II. – doodblokování, přenastavení a podpora vlastního směrování, energetické propojování, autoterapie 

.

ROZVRH :  Pátek – 16:30 – 20 hod.

                   Sobota – 09:30 – 19 hod.  ( s přestávkami a pauzou na oběd )

                   Neděle – 09:30 – 18:30 hod.  ( s přestávkami a pauzou na oběd )

..

NÁPLŇ KURZU II.:  

  1. Teorie chápání dějů ve vyšším smyslu jak nahoře, tak dole, širší souvislosti.  (Obecná rovina)

  2. Rušení negativních kódů, přejímaných již z dětství, předem vymezující naše možnosti a směrování bez našeho vědomí a souhlasu. Nahrazování vlastním směrováním. Práce se žebříčkem hodnot.

  3. Podpora energetická vlastního nastavení, zesílení a stabilizace nových hodnot. 

  4. Dvoukamínková autoterapie, autoterapie „Big Movie“. Naučíme se dva autoterapeutické postupy, které nám mohou kdykoliv pomoci při odvádění nechtěného stavu a naladění žádoucího, jako důkladné očistě dějů vlastní minulosti.

  5. Otevření se přijímání, rušení negativních předsudků k hojnosti, práce napříč časem a prostorem k pozvednutí vlastní hladiny hojnosti a přitáhnutí příležitostí do života.  

  6. Kvantové naladění (východní systém) – ukážeme si sílu, která byla již věky chápána jako síla Boží přítomnosti, za pomocí které srovná naše aktuální bytí k původnímu obrazu a naučíme se jí využívat pro potřebu vlastního pročišťování, či uzdravování.

  7. Řízená meditace – práce se silou energií Světla, pomocí které rychle pročistíme, navibrujeme svůj energetický systém a propojíme se se zdroji energií Země a Slunce 

.

a samozřejmě nesmí chybět další meditace, nové obohacující a vysvětlující teorie, zážitky a ochutnávky energií … No a když bude prostor, jistě dojde i na nějaké to překvapení 🙂

.

Kurzy I. a II. na sebe navazují a jsou univerzálně vhodné pro všechny zájemce, kteří se rozhodli k zásadním krokům v individuální očistě a osobním směrování, i když dále nebudou chtít pokračovat do dalších, výukově praktických kurzů VK, ale například chtějí využít možnosti očisty touto metodou a jít svou cestou.  

.

Jedná se o vhodnou skladbu velice účinných postupů, jež dokáží podpořit životní změny k pozitivnímu za mimořádně krátkou dobu, o čemž se jistě přesvědčíte sami …

Účastníci, kteří se rozhodli zopakovat tento kurz, mají sníženou cenu kurzovného o 50%

.

V případě, že se chcete přihlásit na kurz, vyplňte prosím v tabulce výše svou e-mailovou adresu, na kterou Vám obratem zašleme potřebné informace pro registraci Vaší účasti. Děkujeme.
.
.

Upozornění: pokud jste obratem neobdrželi na Vámi zadanou e-mailovou adresu požadované informace, zkontrolujte prosím složku SPAM, kam občas podobný e-mail “spadne“. Pokud jste jej nenalezli ani tam a nedorazil automatickou cestou do 15ti minut od vyplnění tabulky, dejte nám prosím vědět na náš e-mail a my Vám informace přepošleme sami.

.

Informace pro mimopražské zájemce – > „Možnosti ubytování v našem nejbližším okolí“

.

.
Některé ze zpětných reakcí po kurzu

.

– Velký dík za nádherný kurz, dík za to jak to děláš – s láskou a pochopením pro všechny. Nádherné meditace, které skutečně řeší problémy. Honzo, diky

.

– Byly to opravdu zvláštní Velikonoce .To, že jsi nás dokázal propojit s nádhernou a nepopsatelnou Vesmírnou energií lásky a hřejivou a laskavou energií Matičky Země bylo nezapomenutelným zážitkem a to nemluvím o dalším Napojení, které jsme díky tobě mohli zažít….. Práci s energií by tě mohli závidět i v Temelíně !!!!!
Jsi skvělý učitel a hlavně ono to tam někde uvnitř nějak opravdu zůstává zapsané. Tvoje učení nejsou prázdná slova a tvůj kurz má opravdu sílu !!! Díky, že JSI !!!

.

 
……….
……..
……..

.

Podrobnosti

Zahájení:
23. 3. 2018 / 16:30
Ukončení:
25. 3. 2018 / 18:30
Cena:
4000Kč
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
, ,

Pořadatel

Kristall centrum
Email:
kristall@centrum.cz
Webová stránka:
www.kristall-centrum.cz

Místo konání

online kurz (ZOOM)
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien