.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Systém světelného působení “Touch of Light 2022″

21. 9. 2023 - 6. 12. 2023

350Kč

systém multifrekvenčního působení světelnými esencemi.

Zkuste si představit, že se na chvíli zcela uvolníte, přes specifické frekvence rytmů a energií se vyladíte a dostanete do stavu „otevření vlastního vibračního pole“. Následně dojde na jemnohmotné úrovni k Vašemu odpoutání a „vytáhnutí“ do vyšší vibrační úrovně – „dimenze“, kde budete cíleně a programově vystaveni působení světelných esenciálních vibrací, které Vás zharmonizují, podpoří procesy regenerace a podvědomě “aktualizují” pro Váš vyšší plán posunu vědomí. Dá se říci , že je to doba strávená v příjemných Světelných lázních Vyšších dimenzí.

Po ukončení hlavní části dojde k postupnému volnému snižování vibrační úrovně, až se sladí Vaše srdeční vibrační pole s vibračním polem srdce Matky Země (Schumannova rezonance), čímž se uzemníte, ale také otevřete efektivnějšímu vnímání života v přítomném okamžiku. Napojení ke „zdroji“ skrze Vibrace tónů AUM v provedení velkého žijícího mistra, rezonance křišťálových a tibetských mís, ale zejména hodinové ponoření do světelných esencí Vyšších dimenzionálních úrovní. To vše si prožije každý z účastníků z pohodlí domova.

Jde o upgrade původního systému Touch of Light 2012.  Systém byl obohacen o nové frekvence působení (paralelní kanál přenosu), zkvalitnění energického propojení (jednoduché nosiče informací byly nahrazeny křišťálovými deskami), jednotlivá témata byla nahrazena celými programy s postupným rozfázováním působení. Intenzita působení je upravována individálně ke každému účastníku automaticky, došlo ke zvýraznění přenosu působení na fyzickou úroveň, k zakomponování poznatků práce s Schumannovou rezonancí, posvátnou geometrií, binaurálními rytmy a mnoho dalších inovací odpovídající našemu vlastnímu posunu. 

Dne 22.2.2022 ve 20:02 hod. byl nový systém poprvé představen a spuštěn, přičemž následné reakce prvních účastníků předčily očekávání. Vize, pocity, sluchové vjemy v průběhu působení – každý jakoby chvílemi vnímal problesky z jiné dimenze. Až citelné působení i na fyzickém těle – vícekrát se opakovalo i to, že doteky v rámci terapií skutečně lidé pocítili i na fyzické úrovni.  Následné rezonance těla odeznívaly ještě několik hodin a ráno druhého dne – pozitivní nálady, mladší vizáž, absence předchozích bolestí, to jsou výňatky ze zpětných reakcí, které se k nám druhého dne dostaly.

Systém Touch of Light 2022 jsme opět zařadili do naší programové nabídky a zpravidla jednou za měsíc je tu možnost pro veřejnost si působení tímto systémem dopřát i na dálku skrze aplikaci ZOOM. Působení trvá přes hodinu + čas před a po působení, přičemž cena jednoho působení je 350,- kč. V případě rezervace tří a víc působení 300,- kč.

Aktuálně vyhlášené termíny i s možností rezervace jsou zde :

Termínprogramregistrace
 
21. 9. 2023 _ 19:30 - 21:00 hod.
 
ZOOM
 
 
Světelná lázeň (modul 3a)
 
 

 
 
19. 10.2023 _ 19:30 - 21:00 hod.
 
ZOOM
 
 
Světelná lázeň (modul 3a)
 
 

 
 
7. 11. 2023 _ 19:30 - 21:00 hod.
 
ZOOM
 
 
Světelná renovace DNA (modul 3b)
 
 

 
 
6. 12. 2023 _ 19:30 - 21:00 hod.
 
ZOOM
 
 
Světelná renovace DNA (modul 3b)
 
 

 

 

Podrobnosti

Zahájení:
21. 9. 2023
Ukončení:
6. 12. 2023
Cena:
350Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, ,

Místo konání

online (ZOOM)

Pořadatel

Kristall centrum
E-mail:
kristall@centrum.cz
View Pořadatel Website
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien