.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Načítám Akce

« Všechny Akce

Systém světelných terapií “Touch of Light“

1. 1. - 28. 2.

250Kč

Bude tomu již 10 let, co jsem měl to štěstí a dostal se mezi prvními k unikátnímu systému světelných terapií “Touch of Light”. Komplexnost a rozsah působení jemnohmotných vibrací, podmanivých tónů a emocionálně prožitkových stavů během terapie, mne zcela učarovala. Byl jsem šťastný, když jsem byl později pro systém proškolen a mohl jsem systém nabízet i v našem centru.

Jak však léta ubíhala, přednost dostávaly další metody kterým jsem se více věnoval a prostoru pro využívání světelného systému ubývalo, až se na něj trochu nepochopitelně “pozapomnělo”.

Když jsem jej po letech díky stěhování objevil, měl jsem chuť jej okamžitě znovu zájemcům zařadit do nabídky, ale jelikož nemáme stálé prostory, byl dál nuceně odstavený, dokud jsem pro něj nenašel dočasné využití –  pro zpestření jsem jej zařadil do kurzů Frekvence Bytí, kde si již druhým rokem v přírodě účastníci mohli jako bonus procházet tématickými terapiemi tohoto systému. Jeho zařazení do kurzu mělo mimořádný ohlas a světelné terapie si oba roky vyžadovali opakovaně.

To mne trochu nakoplo a při uvědomění dnešních pokročilejších možností online přenosů a standardní možnosti systému propojení člověka přes světelný krystal a energetické propojovače i na dálku, jsem pochopil, že nastal čas jeho velkého comebacku.

Věřím, že tím udělám radost nejenom sobě a účastníkům Frekvence bytí, kteří jej poznali, ale i Vám ostatním, co využijete možnosti luxusní světelné terapeutické relaxace za využití online přenosu přes programovou aplikaci ZOOM.

Touch of Light 

Jedná se o plnohodnotný terapeutický systém, účinný očistný Světelný nástroj, který byl vytvořen k osobní práci na sobě a podpoře růstu, ale také k podpoře většiny celostních terapeutických metod. Můžeme se na podvědomé úrovni díky němu společně setkávat v duchovních rovinách, léčit se a hledat cestu ke Světlu a svým duším.

 

  • – Systém Touch of Light pracuje efektivně – silně i hravě se všemi našimi 12ti existenčními rovinami – nebo chcete-li těly.
  • – Vnáší do naší bytosti zdravý řád ze zdroje Vyššího Já, za jemnohmotné pomoci bytostí Světla. K tomu využívá světelné, krystalické, dimenzionálně holografické prostředí, ve kterém je naše bytost harmonizována. 
  • – Systém umožňuje velmi pestrou práci s energií/světlem v různých volitelných. intenzitách. To znamená, že jej mohou využívat začátečníci stejně tak jako pokročilí jedinci.
  • – Účinky jsou znatelné od prvního použití.
  • – Systém pomáhá harmonizovat a uzdravovat příčiny disharmonií – nemoci, nesnáze.
  • – Zahrnuje práci na všech spektrech naší bytosti – tedy od úrovně fyzické po duchovní.
  • – Systém dokonce napomáhá vyhladit karmické zatížení a otevírá cestu k Vyššímu světlu v nás samých.

Samotný průběh působení :

  • – Registrujte se dle veřejněné nabídky na vyhovující termín s tématy, který jste si vybrali. V registraci uveďte jméno a místo (město), odkud se budete připojovat (abychom lokalizaci systému pro působení na Vás včas přichystali ).
  • – Zajistěte si vhodné podmínky – místo, kde nebudete rušeni, kde si působením v klidu projdete a zároveň budete online připojeni přes ZOOM. Nezapomeňte na připojení sluchátek, která jsou důležitá pro působení. 
  • – Před samotným zahájením po připojení k ZOOMu zaujměte pohodlnou pozici, můžete ležet, sedět (jak je libo), nasaďte si sluchátka, uvolněte se a nechte na sebe působit tóny spojené s na Vás cíleným působením systému Touch of Light. Pokud u působení usnete, nic se neděje, systém s Vámi pracuje stejně tak.

Z Vaší strany je to vše. Samotné působení bude probíhat 60 minut od chvíle, kdy se všichni registrovaní připojí, přičemž my na dálku provedeme nastavení propojovačů světelných krystalů pro Vaši osobu, napojíme zvolené (ohlášené) tématické karty jednotlivých okruhů systému, spustíme zvukový doprovod a nastavíme intenzitu s vyladěním na Vaše místo, kde se nacházíte. Po 60-ti minutách budete od systému na dálku odpojeni a sami si již projdete stabilizační fází (uzeměním).

V průběhu působení budete poslouchat vylaďovací zvukový tón, během kterého se budou střídat různé pocitové energetické vlny charakterizující přelaďování úrovní, v závislosti na zvolených tématech a Vaší individuální zpracovaností či zanešení zpracovávané oblasti.

Systém není pouze terapeutický, mnoho témat je také rozvojově vylaďujících, ale i zážitkově relaxačních. V tom je systém širokospektrálně využitelný i pro vlastní individuální rozvoj.

Pro skupinové působení Systém světelných terapií “Touch of Light” budeme vybírat celkem 4 témata z pěti okruhů, která k nabízeným termínům vyhlásíme. Možnosti skupinového působení budou plánovaně probíhat něklikrát do měsíce a zaváděcí cena sezení je 250,- kč na osobu.

Pokud Vás systém natolik osloví, že by jste rádi vyzkoušeli i individuální působení, i v takovém případě vyjdeme vstříct. Stačí si vybrat 4 témata dle vlastního výběru a e-mailem s námi domluvit vhodný čas, kdy nastavíme působení pouze na Vás, domluvenou osobu, nebo nastavíme očistu zvoleného prostoru. Cena individuálního působení je nastavena na 500,- kč.


Termíntémataregistrace
 
20. 1. 2022 _ 18:30 - 19:45 hod.
 
ZOOM
 
 
Dálkové ošetření (Hemisféry - terapie duše)
 
Osvobození vnitřního muže/ženy (Brány přání a milosti)
 
Rudý plamen života (Paprsky života - duhové terapie)
 
Zázrak slunce (dar slunečních paprsků) (Strom života)
 
 

 
 
27. 1.2022 _ 18:30 - 19:45 hod.
 
ZOOM
 
 
Zdravý-naplněný (Paprsky života - terapie duše)
 
Léčebná meditace 2. stupeň (Paprsky života - duhové terapie)
 
Dokonalé zdraví - omlazování (Brány přání a milosti)
 
Očištění DNA (Brány přání a milosti)
 
 

 
 
3. 2. 2022 _ 18:30 - 19:45 hod.
 
ZOOM
 
 
Zpěv hor skal a drahých kamenů (Strom života - Léčivé esence)
 
Stromy (moudrost stromů) (Strom života - Léčivé esence)
 
Zvířecí svět (láska mezi člověkem a zvířaty) (Strom života - Léčivé esence)
 
Hvězdná náruč (Strom života - Léčivé esence)
 
 

 
 
10. 2. 2022 _ 18:30 - 19:45 hod.
 
ZOOM
 
 
Celistvost (Paprsky života - terapie duše)
 
Vnitřní mír (Paprsky života - terapie duše)
 
Indigový plamen poznání (Paprsky života - duhové terapie)
 
Volný tok peněz (Brány přání a milosti)
 
 

 
 
17. 2. 2022 _ 18:30 - 19:45 hod.
 
ZOOM
 
 
TOL 2012 final
 
Číslo 999 symbolizuje Boha, jeho rysy a všechno božské
 
Číslo 0 se vztahuje k Bohu, znamená, že k Tobě promlouvá Bůh, Boží zdroj je nablízku
 
Během působení využijeme karty léčivých esencí čísel, vyladíme se na potřebnou frekvenci a necháme na sebe působit skladbu čísel 9990 (Paprsky života - Léčivá esence čísel)
 
 

 

______________________________________________

Pro působení Systém světelných terapií “Touch of Light” lze vybírat celkem 4 témata z pěti okruhů. Okruhy s tématy jsou následující :

1. okruh : Paprsky Života – Terapie duše

témata působení : Vnitřní mír, Mystická svatba, Radost, Vztahy, Odpuštění, Vina a provinění, Celistvost, Uzemění, Můj střed, Zdravý-naplněný, Léčení srdce, Těla, Uvolnění,   Aura, Negativní stavy, Hlavní čakry, Meridiány, Hemisféry, Náruč věčnosti, Regenerace, Očištní, Dálkové ošetření, Vedlejší čakry, Svatá trojice.

2. okruh : Paprsky Života – Duhové terapie (ladění světlem)

témata působení : Fialový plamen uvědomění, Plamen centrálního slunce, Indigový plamen poznání, Rovina vztahů, Vitální úroveň, Léčení systémů těla, Působení proti infekčním chorobám, Léčebná meditace 2. stupeň, Fyzická úroveň, Meditace, Modlitba, Rudý plamen života, Omlazování, Vytváření ochrany, Očista místností/předmětů/pozemků, Ošetření krystaly života, Oranžový plamen zrození, Mentální úroveň, Zářivý plamen síly, Blankytný plamen nebe, Duhový plamen celistvosti, Levandulový plamen, Emocionální úroveň, Duchovní úroveň, Zelený plamen srdce.

3. okruh : Paprsky života – Léčivá esence čísel

témata působení : témata nejsou předem dány. Vybraná čísla vytvoří energetický kód, jehož výsledná vibrace působí podle zaměření na prostor, předmět nebo člověka. Lze takto seskládat vibrační kód například datumu narození, aktuálního dne, posvátné geometrie, zlatého řezu, Schumannovi rezonance (Země) nebo na individuální rovině působením doplňovat čísla, která Vám dle osobního numerologického rozboru chybí.

4. okruh : Brány přání a milosti

témata působení : Poslání-seberealizace, Odvtělení-očištění/svobodná bytost, Osvobození vnitřního muže/ženy, Pentagram zdraví, Vedení-cesta-odpuštění, Pomoc na všech úrovních, Traumata-traumatické bloky, Hoponopono odpuštění, Léčení rovin, Ochrana obydlí prostoru, Léčení systémů těla, Harmonická postava, Léčení vnitřního dítěte, Léčení Vyššího já, Očištění DNA, Léčení karmy, Léčení vztahů/rodičovství, Nebeský tanec, Volný tok peněz, Magická zatížení, Nebeská ochrana, Nebeské ošetření(psychoterapie), Léčení středního Já, Dokonalé zdraví – omlazování, Laskavý pohled na svět.

5. okruh : Strom Života – Léčivé esence

témata působení : Otec vesmír (spojení s nebeským otcem), Stromy (moudrost stromů), Královna rostlinné říše, Tanec a síla živlů, Zpěv hor skal a drahých kamenů, Oceán (nekonečná rozlehlost a tajemství oceánů), Zrození-smrt, Tanec víl v posvátných hájích, Matka Země (spojení s ní),  Zvířecí svět (láska mezi člověkem a zvířaty), Elfí slavnosti, Zázrak stvoření, Řeky (poselství očistných řek), Tajemství mlhy, Zázrak slunce (dar slunečních paprsků), Píseň bouře, Píseň větru, Květiny (něžná krása květin), Tlukot srdce Země, Zrození života, Píseň kovů, Píseň ohně, Volání úsvitu (panenský rozbřesk jitra), Pohlazení západu slunce, Hvězdná náruč, Vodní říše, Vzdušné tance (dech).

 

Podrobnosti

Zahájení:
1. 1.
Ukončení:
28. 2.
Cena:
250Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, ,

Místo konání

online (ZOOM)

Pořadatel

Kristall centrum
E-mail:
kristall@centrum.cz
Webová stránka:
www.kristall-centrum.cz
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien