.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Umění Vědomé Obraznosti – J. Světlák – plno

27. 6. 2018 / 10:00 - 18:30

2000Kč

.

……….
……..
……..

.

Také Vás fascinují neobvyklé schopnosti lidí, o kterých se občas dozvídáme? Jsou lidé, kteří dokáží svou vůlí pohybovat předměty, ohýbat železo, chodit po střepech či žhavém uhlí, zhmotňovat myšlenky, vyživovat se bez přísunu fyzické stravy, léčit druhé nebo vyléčit i sebe vlastním přesvědčením.

To všechno nejsou výsady vyvolených, ale lidí stejných, jako jste vy nebo já.

Lidské tělo, mysl i emocionální vnímání, jsou dokonalým nástrojem, který ovšem neumíme naplno využívat. A jak také, když ani nevíme, co všechno lze a jak toho docílit. Společnost, ve které žijeme, se ubírá technokratickým rozvojem na úkor naší přirozenosti a lidé s každou technickou vymožeností pomalu ztrácí své přirozené schopnosti, které díky nim přestává používat. Ztrácí něco ze svého původního lidství.  Přesto si troufám tvrdit, že člověk sám má mnohem větší potenciál, než všechny počítače, nebo jiné technické pomůcky, které nám dnes život usnadňují a bez kterých si mnozí život ani nedokáží představit.

A v tom tkví kouzlo opaku – pokud bychom dokázali, třeba jen na chvíli, v sobě eliminovat nepřirozené a umělé vzorce, nenajdeme prostotu jak si myslíme, ale najdeme svět neomezených možností. To, co nás přibližuje božství. Mnoho lidí to již ví, vyprazdňují mysl, meditují a praktikují mystické cesty vnitřního rozvoje. Ale těch možností je tu mnohem, mnohem více, než například jen v tom stavu setrvávat.

Rád bych Vás tedy  pozval, na můj nový kurz “Umění Vědomé Obraznosti „, ve kterém si můžete osvojit postupy, které vám reálný život skutečně obohatí.

V rámci nápně tohoto celodenního kurzu si vysvětlíme a pochopíme rozdílnost našeho běžného chápání myšlení a smýšlení, se stavy vyššího vědomí, způsobů rychlejšího vnímání a myšlení přirozenějším způsobem – v rychlosti a beze slov. Naučíme se techniky oprošťování od starého systému a dosahování rozhraní lidského vědomí, ve kterém můžeme během chvíle změnit naši náladu, stav energií, nebo postupně dosáhnout cesty rozvoje, vedoucí k možnostem, jakými jsou například fotografická paměť, telepatie a další  netušené možnosti, skrývající se za závojem omezenosti naši současné mysli.

Již během kurzu budete schopni dostávat se do stavu plného vědomí přítomného okamžiku, či okamžitě měnit své nastavení a ovládat základní techniky, které si ukážeme a prakticky naučíme. A jsem si jistý, že tu naleznete i mnohem víc.

Stačí připustit – pochopit – naučit – používat – nepochybovat  … limity máme pouze ve svých hlavách.

Síla lidského vědomí je nedoceněným nástrojem našich životů.

Věřím, že možnosti, na které přicházíme, se jednou stanou nedílnou součástí našeho bytí a budu se těšit na každého z Vás, s kým se na těchto kurzech potkám …    Jan Světlák

Rozvrh :  

        celodenní akce –  10:00 – 18:30 hod.   ( s pauzou na oběd )

.

Informace pro mimopražské zájemce > „Možnosti ubytování v blízkosti centra Kristall“

May 21, 2018……….

.

Podrobnosti

Datum:
27. 6. 2018
Čas:
10:00 - 18:30
Cena:
2000Kč
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
,

Pořadatel

Kristall centrum
Email:
kristall@centrum.cz
Webová stránka:
www.kristall-centrum.cz

Místo konání

online kurz (ZOOM)
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien