.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Načítám Akce

« Všechny Akce

Mimosmyslové vnímání 2 – živě Praha

25. 11. / 17:30 - 27. 11. / 18:30

5000Kč

ku

 

POKRAČUJÍCÍ KURZ  MIMOSMYSLOVÉHO  VNÍMÁNÍ

Víkendový živý kurz zaměřený na rozvoj intuice a schopnosti vnímat informace z okolí bez zapojení běžných smyslových orgánů.

Jedná se o pokračující kurz určený účastníkům, kteří již v minulosti absolvovali náš základní kurz rozvoje mimosmyslového vnímání.

Po osahání si metody a principů daných systematických cviků, zaměřených na rozvoj schopnosti vnímání informací, účastníky v pokračujícím kurzu čekají  pokročilejší cviky, zpřístupňující nové možnosti práce s naučenou metodou. Tyto cviky se vytříbily dlouholetou praxí výuky i tréninků a jsou zařazeny coby velice vhodné pro další rozvoj. Kromě nových cviků máme prostor zařadit i výuku v základním módu nedoporučovaného načítání napříč časem nebo vyklidňování pro práci ve stresovém režimu. Tím se dostáváme i do zařazení vhodných mentálně vylaďujících cviků, kde mohu využít svou praxi ze svých dalších na osobní rozvoj zaměřených kurzů. Jsem si jist, že nastala vhodná doba a můžeme výuku tímto způsobem posunout o kousek dál k větší úspěšnosti využívání nabyté schopnosti.

Informace k metodě naleznete na stránce projektu pod odkazem – https://kristall-centrum.cz/project/miv/. .

.

K organizaci kurzu: 

.– Kurz je rozdělen do pěti výukových bloků trvajících  každý 3 hodiny :

  1. pátek   17:30 – 20:00 hod. 
  2. sobota  09-12 hod. 
  3. sobota  15-18 hod. 
  4. neděle  09-12 hod. 
  5. neděle  15-18 hod.

.

V případě, že se chcete registrovat na kurz, vyplňte prosím tabulku pod tlačítkem registrovat a obratem obdržíte potřebné informace.

.

Upozornění: pokud jste neobdrželi na Vámi zadanou e-mailovou adresu požadované informace, zkontrolujte prosím složku SPAM, kam občas podobný e-mail “spadne“. Pokud jste jej nenalezli ani tam a nedorazil automatickou cestou do 15ti minut od vyplnění tabulky, dejte nám prosím vědět na náš e-mail a my Vám informace přepošleme sami.

.

více informací k metodě naleznete zde : 

https://kristall-centrum.cz/project/miv/

 

Máte o tento kurz zájem a není vyhlášen termín, vyhlášený termín Vám nevyhovuje, nebo je plně obsazeno a nedostalo se na Vás? Zařaďte se vyplněním tabulky níže mezi naše příznivce a informace o vyhlášení dalšího termínu této akce Vás nemine.

Našim příznivcům rozesíláme zpravidla jednou za čtvrt roku (před oficiálním vyhlášením akcí na další období) informační zpravodaj, kde jsou s akcemi seznámeni přednostně, ještě před jejich oficiálním zveřejněním. Mají tak zajištěnou možnost přednostní rezervace míst. V rámci informačního zpravodaje naše příznivce  zároveň informujeme o výhledově chystaných projektech, zpřístupňujeme jim i bonusy jako například nezveřejňované akce pouze pro naše příznivce, meditační hudby a naše meditace zdarma, či právě přednostní registrace a slevy na akce… Stačí jen vyplnit a jedete na naší vlně 😉 

 

Podrobnosti

Zahájení:
25. 11. / 17:30
Ukončení:
27. 11. / 18:30
Cena:
5000Kč
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
, ,

Místo konání

Lesní školka V Hájence
Národních hrdinů 45
Praha 9, 190 12 Česká republika
+ Google Mapa
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien