.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Kurz mimosmyslového vnímání – online ZOOM

4. 3. 2022 / 18:00 - 6. 3. 2022 / 18:30

5000Kč

ku

 

KURZ  MIMOSMYSLOVÉHO  VNÍMÁNÍ

Víkendový online kurz zaměřený na rozvoj intuice a schopnosti vnímat informace z okolí bez zapojení běžných smyslových orgánů.

Více informací k metodě naleznete na stránce projektu pod tímto odkazem – https://kristall-centrum.cz/project/miv/. .

.

K organizaci kurzu: 

.– Kurz je rozdělen do pěti výukových bloků trvajících  každý 3 hodiny :

  1. pátek   18:00 – 20:30 hod. – teoretická část
  2. sobota  09-12 hod. – základní principy práce a cviky pro rozvoj vnímání jednoduchých statických informací a signálů.
  3. sobota  15:30-18:30 hod. – vnímání více signálů a informací najednou, kombinovaných a propojených informací. 
  4. neděle  09-12 hod. – vnímání dynamických informací, cviky se zapojením fyzického těla do vnímaní informačního pole – intitivní pohyby, práce s časem – načítání minulosti. 
  5. neděle  15:30-18:30 hod. – praktické zapojování naučeného do praxe, načítání karet, „intuitivní kasino“ 🙂 

 

Opakující účastníci, včetně těch, co prošli výukou metody Marka Komissarova do r. 2018 pod mým vedením, mají nárok na 50% slevu z kurzovného. V takovém případě se po registraci se mnou spojte mailem na kristall-centrum@email.cz a připomeňte se mi, kdy a kde jste  kurz absolvovali.

 

Tento kurz bude probíhat v ON-LINE verzi, prostřednictvím programu ZOOM. Registrovaným účastníkům zašleme návod, informace i odkazové linky potřebné pro přenos.

K dispozici Vám je i náš IT odborník pro případ potřeby pomoci s nastavením všeho potřebného.

.

V případě, že se chcete registrovat na kurz, vyplňte prosím tabulku výše a obratem obdržíte potřebné informace pro registraci Vaší účasti.

.

Upozornění: pokud jste neobdrželi na Vámi zadanou e-mailovou adresu požadované informace, zkontrolujte prosím složku SPAM, kam občas podobný e-mail “spadne“. Pokud jste jej nenalezli ani tam a nedorazil automatickou cestou do 15ti minut od vyplnění tabulky, dejte nám prosím vědět na náš e-mail a my Vám informace přepošleme sami.

.

více informací k metodě naleznete zde : 

https://kristall-centrum.cz/project/miv/

 

Máte o tento kurz zájem a není vyhlášen termín, vyhlášený termín Vám nevyhovuje, nebo je plně obsazeno a nedostalo se na Vás? Zařaďte se vyplněním tabulky níže mezi naše příznivce a informace o vyhlášení dalšího termínu této akce Vás nemine.

Našim příznivcům rozesíláme zpravidla jednou za čtvrt roku (před oficiálním vyhlášením akcí na další období) informační zpravodaj, kde jsou s akcemi seznámeni přednostně, ještě před jejich oficiálním zveřejněním. Mají tak zajištěnou možnost přednostní rezervace míst. V rámci informačního zpravodaje naše příznivce  zároveň informujeme o výhledově chystaných projektech, zpřístupňujeme jim i bonusy jako například nezveřejňované akce pouze pro naše příznivce, meditační hudby a naše meditace zdarma, či právě přednostní registrace a slevy na akce… Stačí jen vyplnit a jedete na naší vlně 😉 

 

Podrobnosti

Zahájení:
4. 3. 2022 / 18:00
Ukončení:
6. 3. 2022 / 18:30
Cena:
5000Kč
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
, ,

Místo konání

online (ZOOM)

Napsat komentář

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien