.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Načítám Akce

« Všechny Akce

osobní i online konzultace prostřednictvím Skype

1. 1. 2019 - 31. 12. 2020

1000Kč

..

  • – konzultace životních situací
  • – hledání a určování dalších postupů
  • – zjišťování příčin obtíží
  • – pozitivní motivace a překonání mentálního omezení
  • – v případě potřeby a zájmu lze zkombinovat i s obrazovým programováním a působením energiemi
  • NOVĚ – koncepce tématických konzultací, zaměřených individuálně na osobní růst

.

Přináším možnost osobních i dálkových konzultací (Jan Světlák), které lze uskutečnit osobně, případně  přes komunikační program SKYPE.

Osobní konzultaci lze domluvit na termín a místo, kde bude probíhat některý z vyhlášených kurzů (viz kalendář akcí), případně bez omezení ve městě Kroměříž.

Konzultace přes Skype lze domluvit bez časového omezení.

 

Nabízím jednorázové konzultace zaměřené na konkrétní situaci či problém, ale i pravidelné konzultace  pomoci zvládání dlouhotrvajícího nepříznivého stavu. Jedna konzultace trvá 1-1,5 hod. a její cena je 1200,- kč. V případě třech a více konzultací je zvýhodněna na 1000,- kč.

Nově nabízím i konzultace koncepčního zaměření, což je série tématicky zaměřených konzultací směrující k posílení vlastní osobnosti a vnitřního růstu. Vycházím z předpokladu, že každý člověk je individuální osobností, kterou nelze generalizovat a každému vyhovuje trochu jiný přístup. Jsou lidé, kteří chtějí na sobě pracovat, ale nevyhovují jim hromadná setkání a společná práce. V určité fázi osobního vývoje je to i více než pochopitelné a pro tyto případy nabízím tyto koncepční konzultace, jako ideální způsob, jak individuálně pracovat pod vedením lektora na vlastních tématech a osobním růstu. Vlastní koncepce se skládá ze čtyřech sezení, zaměřených následovně : 1. sezení – zjištění obecného stavu klienta, 2. sezení – minulost a vypořádání se s minulostí, 3. sezení – přítomnost a oproštění se od negativních vlivů, 4. sezení – budoucnost a správné nasměrování. Každé sezení trvá cca 2 hodiny a jejich cena je 1500,- kč za každé sezení. Při platbě všech sezení předem je cena snížena na 1250,- kč za sezení.   

 

Podrobnosti

Zahájení:
1. 1. 2019
Ukončení:
31. 12.
Cena:
1000Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
,
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien