.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Hra jménem “Život“

30. 8. - 5. 9.

Zdarma

Nějaký čas jsem přemýšlel nad tím, jak vytvořit online kurz, který by lidem pomáhal v osobním rozvoji, zároveň by nevyžadoval trávit hodiny u obrazovek a navíc bez energetické podpůrné meditace, která by si vyžadovala stálý dohled lektora. Tak dlouho jsem upravoval osnovu a s tou myšlenkou si hrál, až z toho vznikla hra i pro ty účastníky. A proč ne ? Přeci jen hrou se člověk nejlépe učí a tak vznikl projekt online kurzu (online hry) s názvem “Hra jménem život”.

 

HRA  JMÉNEM  ŽIVOT

Hlavní postavou hry jste Vy. Herní plochou Vám bude Váš běžný život. 7 dní si budete hrát se svým životem … Plán hry je následující :

Bude vyhlášen termín hry, která začne zpravidla nedělním večerem a skončí večerem sobotním.

Zároveň bude vytvořena neveřejná skupina na Facebooku, která bude věnována pouze této hře.

V neděli v 19:00 hod. bude zveřejněno v této skupině úvodní uvítací video pro účastníky hry, ve kterém se uvedou do hry a seznámí s jejími pravidli.

Následně od pondělí až do soboty budou účastníci procházet každý den jednou etapou hry.

Začíná se každý den ráno v 6 hodin, kdy se zveřejní video pro ten který den a účastníci budou seznámeni s vybraným tématem a jak svou hru hrát. Po shlédnutí videa (nemusí to být přesně v šest, ale jednoduše ráno) začíná hra v tématu, kdy si účastníci vyzkouší být herci, pozorovateli, životní analytici i duchovními lektory v jedné osobě. Hra končí vždy večer a hrací den je uzavřen zveřejněným videem v 19 hod.

Pondělí až pátek účastníci prochází svou hrou, kdy každý den je zaměřen jinému tématu, které si na vlastní kůži “osvojí”.

V sobotu se projde mistrovským levelem hry a vše zakončíme společnou meditací pro vyladění se do svého skutečného “Já“

I když kurz probíhá z předem nachystaného materiálu, během celé doby je pro případ potřeby k dispozici náš tým.

…………………………………………..

Registrační formulář pro účast ve hře naleznete pod tlačítkem Registrovat do Hry. 

Podrobnosti

Zahájení:
30. 8.
Ukončení:
5. 9.
Cena:
Zdarma
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
,
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien