.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Frekvence Bytí – Master class

9. 9. 2020 / 17:00 - 13. 9. 2020 / 17:00

4500Kč

volno.

Frekvence Bytí

Master Class

a bude to ticho, co Tě spojí s podstatou všeho stvořeného

 

Kurz je určen pokročilým účastníkům, kteří již pochopili náplň Frekvence Bytí a přijali ji za svou. Zároveň byla schválena jejich účast na základě individuálního posouzení stavu připravenosti  …   

OBSAH :

Navážeme na první Frekvenci Bytí, což znamená, že budeme fungovat ve stavu “nula” v permanentním napojení na živly a veškerý život kolem nás.

Budeme prolnuti do času a prostoru, v částečném tranzu napojení do všehobytí. Podotýkám že bez jakýchkoliv pomůcek typu alkohol, ayahuasca či jiných nepřirozených látek měnící vědomí.

Instrukce a pravidla průběhu obdrží k seznámení účastníci před kurzem, Celý pobyt tak může a i proběhne absolutně beze slov (účastníků i mne). Izolujeme se od civilizace, izolujeme se od hrubých vibrací fyzické reality. Hrubé vibrace mluveného slova nás vytrhává ze stavu absolutního ponoření. Nejhrubší vibrace tak budou hlasité materiální myšlenky, které proběhnou ve vlnách (také řízeně). Hlavně z tohoto důvodu je nezbytný výběr účastníků, neboť i mlčící člověk může být rušivý pro své okolí, nemá-li pod kontrolou vědomou úroveň a toxicitu vlastního myšlení a také umění vědomého ponořování do nulového stavu.

I beze slov budeme skupinově procházet společnému energetickému vylaďování – napojování na Východ slunce, denně proběhne řízené kvantové napojení (Boží přítomnost), v plánu jsou i meditace vibračně řízené dechem a zrakem.

Strava v průběhu celé akce bude čistě na bázi vědomého jezení s navyšujícím se podílem pránického podílu (navazujeme a rozšiřujeme poznatky prvního setkání). Fyzická složka stravy bude čistě v kvalitě veganské RAW food. Ze začátku sice trochu nezvyk, ale jak si zpomalíme metabolismus stavem vědomí, bude to naprosto přirozené.

Pobyt bude i beze slov řízen a každý z dní zaměřen na posílení jednoho ze smyslů na jemnoúrovni. Každý den jsou plánované autosugestivní posilující postupy a vnímání “oživující” cviky. Naše smysly projdou razantním refreshem, díky čemu se i po kurzu změní naše vnímání zaznamenávané reality.

Samozřejmostí bude eliminace techniky a časoměřících prostředků, tak jako poprvé.

Pokud byl kurz Frekvence bytí jedinečný svou náplní, bude Master Class vrcholem mezi našimi kurzy do této doby proběhlými.

ORGANIZAČNĚ: 

    • Žádný alkohol, žádné cigarety, žádná elektronika, žádná měřidla času, žádné knihy ani jiné odvaděče pozornosti . Před životem není třeba utíkat, cestu hledejme sami v sobě a přítomném okamžiku 🙂 
    • Pro účastníky je po celou dobu kurzu zajištěno ubytování i strava.

 

Kurzovné bylo stanoveno ve výši 4500,- kč.

Mimo kurzovného je třeba ovšem ještě počítat s náklady na ubytování a stravu, které nejsou do kurzovného zahrnuty a činí 2000,- kč za celou dobu trvání kurzu/os.

 

Podrobnosti

Zahájení:
9. 9. 2020 / 17:00
Ukončení:
13. 9. 2020 / 17:00
Cena:
4500Kč
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
, ,

Místo konání

Suté Břehy
Suté břehy
Týniště nad Orlicí, 517 21 Česká republika
+ Google Mapa

Napsat komentář

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien