Rezervace přístroje Kristall Sparkler

 1000 1 hodina

Působení přístrojem Kristall Sparkler, je ve formě individuálního terapeutického sezení, jež je rozděleno na 3 části:

    1. Fáze – 10 minut – Nejprve je klient posazen do přípravny, což je místnost s příjemnou atmosférou, kde se zklidňuje a frekvenčně nalaďuje na působení přístroje. K tomu slouží klidná relaxační hudba a speciální drink, ve formě informačně upravené vody, jež napomůže samotnému vyladění. Lepší výsledek je dosažen i tehdy, pokud klient využije tuto přípravnou dobu k srovnání si přání cíle působení.
    2. Fáze – 30 minut – Po vyladění je klient přiveden do místnosti s Kristall Sparklerem, kde je usazen do speciálního křesla a je mu vysvětlen další postup. Klient po celou dobu pouze sedí a relaxuje v křesle. Není důležité, zda sleduje, medituje, či usne. Pouze je příhodnější, pokud nezaměstnává mysl racionálnějšímy myšlenkami.
    3. Fáze – cca 15 minut – Po skončení působení je klient opět odveden do přípravny, kde v klidu vstřebá působení a postupně se opět srovná do normálního denního režimu. Lidem citlivým na energie to může trvat i delší dobu, ale po celou dobu působení je klient pod naším dohledem a sezení je ukončeno až po zdárném srovnání. 

Pro možnost absolvování terapie Kristall Sparklerem není potřeba být sběhlý v meditacích, či práci s energiema. Je určen pro kohokoliv – sezení nedoporučujeme pouze dětem a lidem pod vlivem psychoaktivních léků. 

Přejete-li si rezervovat přístroj Kristall Sparkler, níže jsou v kalendáři zvýrazněné dny, které jsou pro možnost rezervace vyhrazené. Po rozkliknutí vybraného dne se zobrazí jednohodinové termíny, které nejsou  obsazené a lze je rezervovat.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Rezervace přístroje Kristall Sparkler”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *