Tibetská jóga, Ťan-Šanská jóga, léčebný ČCHI-KUNG

                               Intenzivní léčebné kurzy.

 

Plánované akce Pak Dong Suna zde
P

 

PAK

MEZTao Dong Sun Do

MEZ
.

Pak Dong Sun (v překladu z korejštiny Zářící Vrchol) se narodil v korejské rodině v Uzbekistánu. Po dokončení studia na univerzitě se rozhodl pokračovat dál ve studiích alternativní medicíny, stejně jako jeho pradědeček, jenž byl léčitel a lékárník, který v roce 1898 vlastnil velkou lékárnu v centru Soulu.
  V roce 1991 Pak Dong Sun absolvoval celý kurz „Obřad Iniciace a Zasvěcení do starodávných tradičních Sofijských praktik léčitelství a jasnovidectví“ pod vedením Sofijských znalců, jasnovidců a mudrců.
  V roce 1993 studoval u Tibetských lámů Tibetskou medicínu a následně byl jmenován vedoucím Ústavu tibetské medicíny v Kazachstánu a zároveň jejím vrchním představitelem. Od roku 1993 do roku 2000 byl prezidentem pobočky Mezinárodní duchovní Tibetské akademie a národní medicíny při UNESCO v Kazachstánu. Ve stejnou dobu cestoval do Indie, Nepálu a Tibetu za dalším poznáním, tam studoval léčitelství, filozofii a meditace u lamaistických, tibetských a buddhistických mnichů. Od roku 2000 až do 2012 své znalosti a praxi uplatnil v práci na poklinikách a nemocnicích v Kazachstánu.
V roce 2012 otevřel svou vlastní mezinárodní léčebnu a ozdravovací centrum (International Center of TAO Dong Sun Do) ve kterých dodnes léčí, učí a pomáhá lidem zbavit se nemocí, včetně těch, které jsou považovány za nevyléčitelné nebo těžko vyléčitelné.
Takto se pomáhá zbavit např. cukrovky, hypertonie, obezity, neplodnosti atd.   Během své 23 leté praxe (od roku 1991) vyléčil a pomohl více než 15 000 lidem. Je učitelem jógy, mistrem Sofijských tradičních pulzačních praktik – léčení srdečním tepem na dálku, mistrem Himalájské pulzační meditace a Ťan-Šanské jógy, mistrem Tibetské a Davoské školy duchovního léčitelství.

.

РЕКЛАМА-ЛОНДОНСКОГО-СЕМИНАРА.20141-701x500

.

.

Plánované akce Pak Dong Suna zde
P

.

Ťan–Šanská jóga

Samotný název Ťan-Šanská jóga vznikl z názvu hor Ťan-Šan, které se nachází ve střední Asii a jsou kolébkou tajných učení starodávných mudrců. Ještě před 5000 lety Ťan-Šanští mnichové dosáhli vrcholu mistrovství v léčitelství a magii. Své znalosti pojmenovali „Učení Bon“ a šířili jej po celém světě. Samotný název Ťan-Šan v překladu znamená Nebeské hory. Ťan Šan je šestým nejvyšším pohořím na světě. 
.
Na základě získaných znalostí a mnoholeté praxe Pak Dong Sun vypracoval vlastní metodu sebepoznání a svépomoci, kterou pojmenoval TAO Dong Sun Do. Starodávné znalosti přizpůsobil současným podmínkám našeho uspěchaného života a v současné době se věnuje pomoci a výuce tohoto unikátního učení, které je prospěšné jak pro obyčejné lidi, kteří se potřebují zbavit vyčerpanosti, psychického napětí a zlepšit svůj zdravotní stav, tak pro špičkové sportovce, kteří potřebují zvládnout extrémní psychické a klimatické podmínky, ale i pro představitele bojových umění, kteří pomocí technik TAO Dong Sun Do mohou mnohonásobně zvýšit svou energetickou a tělesnou sílu.

.
Procvičovaním metody TAO Dong Sun Do lze:
    –  Snížit vysoký krevní tlak,
    –  Upravit tělesnou váhu,
    –  Zbavit se chronických problémů pohybového ustrojí,
    –  Odstranit chronický chlad,
    –  Zbavit se neplodnosti,
    –  Načerpat energii a zbavit se vyčerpanosti,
    –  Zbavit se deprese a stresu,
    –  Zbavit se různých druhů fobií,
    –  Odstranit poruchy spánku,
    –  Provést lymfatickou drenáž,
    –  Pomoci si v období přechodu,
    –  Odstranit alergické stavy, astma a chronickou rýmu,
    –  Očistit své tělo i svůj domov,
    –  Zbavit se karmických následků atd.

a

Jak rychle zhubnout

 

Jak se zbavit varikózy a trombózy

 

.

.

Plánované akce Pak Dong Suna zde
P
.
.
.
.
.

Napsat komentář

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien