olympvelk-3

.

OLYMPIÁDA MALÝCH KOUZELNÍKŮ ČESKÉ REPUBLIKY – 2017

..
..
..

.

.DĚKUJEME  SPONZORŮM  AKCE  :

Impression.

Firma Leonidas je největší světový producent belgických pralinek


www.pralinky.com

Impression.

Hlavním cílem AQUATIC CLUBU RAFTÍK, o.s. je vytváření kvalitních podmínek pro sport a aktivní trávení volného času zdravotně postižených dětí, mládeže a dospělých, ale i zdravé populace  -  www.raftik.cz

Impression.

Gowron24 s.r.o. - Poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací: služby přístupu k síti internetu, poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob  -  www.gowron24.net

.

Po vzoru velkých Olympiád, i my přicházíme po čtyřech letech, s dalším ročníkem naší Olympiády 

.Přesně tak, jsou tomu už neskutečné čtyři roky, které nám utekly jako voda. Děti nám vyrostly, ale metoda intuitivního vidění se rozrostla a s ní stoupl i počet nových adeptů pro mimořádnou událost, ke které dojde v letošním srpnu.

Veliké množství soutěží a ještě více výher, rozložených tak, aby na vítězství mohl dosáhnout skutečně každý z našich absoloventů. Dojde k různým kláním ať již sportovním, či v postřehových, nebo jiných nenáročných disciplínách. Zažijte s námi neopakovatelnou atmosféru dětské Olympiády, na kterou jistě vzpomínáme s určitou nostalgií, ale širokým úsměvem na tváři všichni, kteří jsme se zúčastnili I. ročníku.

 

olyfoto-1-1.

Letošní ročník bude ovšem jiný, než ten první a tím rozdílem bude skutečně profesionální zázemí.

Olympiáda 2017 proběhne v rekreačním zařízení Miletínské Lázně, které se nachází v atraktivním přírodním prostředí, v plně oploceném areálu o rozloze 1ha. V areálu se nachází hned několik sportovních ploch: hřiště pro kopanou, hřiště pro odbíjenou, stoly pro stolní tenis, doskočiště pro skok do dálky, basketbalové koše, houpačky, skluzavka a kolotoč, bazén s čistou vodou. To vše pro naše Olympijské soutěže, trénink, ale i relaxaci našich závodníků s jejich doprovodným týmem.

Jelikož máme celý areál sami pro sebe, plnohodnotně se po dobu konání našich her promění v Olympijsou vesnici..

hlavicka1

Areál je vybaven kompletním sociálním zařízením s teplou vodou. Centrální kuchyně bude svědkem základu gastronomických zážitků, jelikož budeme mít vlastní olympijskou kuchařku a tedy celá akce proběhne v programu tzv. plné penze. Strava bude upravena dle dohody účastníků (běžná i vegetariánská strava). Zároveň otevřeme i Olympijsou hospůdku, pro správné mentální posilnění závodníků a jejich dospělého doprovodu ( pozor na dopingové zkoušky !!! ) 

Ubytování je zajištěno ve 12ti čtyřlůžkových chatkách, z čehož vyplývá i početní limit účastníků olympiády (závodníků s doprovodem). Chatky jsou vybaveny postelema s ložním prádlem, zásuvky 220V.

Upozorňujeme, že se nejedná o dětský letní tábor, ale tématické setkání rodičů a dětí, tedy skutečnou Olympiádu malých kouzelníků, i s dostatečně plnou fanouškovskou základnou a týmem starajícím se o každého z našich malých olympioniků. Jinými slovy na akci nelze přihlásit samotné dítě bez dospělého průvodce. Naši olympiádu bereme skutečně vážně, proto bude dostatečný program pro účastníky, ale i jejich doprovod.

olyfoto-2.

hlavicka1-copy

  1. den (5.8.) bude rozkoukávací. Očekáváme příjezd účastníků kolem 16 hod. Ubytujeme se, seznámíme se navzájem, i s Olympijsou vesničkou. Večer zahájíme slavnostním zapálením Olympijského ohně. Později s radou všech starších budeme schvalovat, případně individuálně upravovat plán disciplín, jídelníček a další. Situace řešení diskuze kolem závodů, jejich obtížnosti, úprav a přizpůsobování disciplín, bude možnost každého večera. 
  2. den je příprava na Olympiádu a rozkoukání již jiného rázu – zejména těch, co vidění tréninkem trochu podcenili, ale Olympiády se zúčastnit přesto chtějí. Tento den je pojatý více tréninkově a relaxačně. Zároveň však dojde k zápisu závodníků do jednotlivých disciplín olympiády.
  3. – 6. den proběhne hlavní náplň Olympijských her, každý den 2-3 disciplíny, večer vyhodnocení soutěží ( medaile, diplomy, pohár na závěr). To vše pod zraky publika a objektivů našich Olympijských zpravodajů. 

7.   den celková rekapitulace her, den velkých oslav a Olympijský karneval. 

8.   den (12.8.) ráno smutné loučení a opuštění Olympijské vesničky.

Jedná se o základy programu naší olympiády. Celé to chceme pojat více odlehčeně, se vzájemnou podporou a dětskými úsměvy, ale nejen na stupních vítězů, protože pro nás jsou vítězové všichni.

Jednotlivé disciplíny budou různých obtížností tak, aby na medaile dosáhli všichni a všech věkových kategorií. Hlavním smyslem je rozvinout intuitivní vidění na maximum. Na minulé Olympiádě jsme soutěžli ve slalomu, opičí dráze, v kartách (prší), pexesu, fotbale, hodu do dálky, hledání schovaných papírků v lese apod. Letošní rok se zařadí mnohem více disciplín pro velké i malé závodníky.

Jelikož řada rodičů našich dětských absoloventů také absolvovali kurz metody M. Komissarova pro dospělé, je v plánu zařadit na večery i možnosti společného tréninku pro rozvoj této schopnosti, pod vedením lektora J. Světláka. Zároveň máte možnost zúčastnit se přednášek a dalších doplňkových programů, které tu budou probíhat, zejména o večerech.   

.hlol

Podmínka účastimladý olympionik ve věku 5-15 let, který absolvoval kurz Intuitivního vidění a úspěšně složil závěrečné zkoušky, v doprovodu dospělé osoby. 

Cena akce je 4200,- Kč pro každou zúčastněnou osobu (stejná cena pro závodníka i doprovod)

V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, příspěvek na akci i trofeje, pitná voda po celý den.

V ceně není zahrnuta útrata v Olympijské hospůdce (včetně nealko).

Pokud splňujete podmínky registrace, máte možnost se přihlásit i přímo zde ⇓

.
Kapacita ubytovacích prostorů je již plná. V případě zájmu je ještě možná účast na Olympiádě, ovšem již jen za předpokladu ubytování ve vlastním stanu (areál je velký) a dále bude potřeba dodatečně domluvit závodní dres. Proto se s námi v případě dodatečného zájmu spojte mailem na kristall-centrum@email.cz a nezapomeňte na sebe uvést telefonický kontakt, abychom se s vámi spojili a detaili doladili.  Děkujeme.

.

Více informací k areálu konání Olympiády naleznete zde > http://www.miletin.wz.cz/popis.htm

Více informací k dětské metodě naleznete na stránce projektu > http://kristall-centrum.cz/project/videni/

.


olympvelk-3

 

Podpořte nás prosím 

Informace pro sponzory naší dětské Olympiády

.Uspořádání akce jako je tato Olympiáda je pro nás nákladnější záležitostí. Rádi bychom však dětem dopřály zažít atmosféru olympiády plnohodnotně. Inspirací byly dvě dětské mezinárodní Olympiády, které proběhly před několika lety, ovšem bez naší účasti a to z finančně vysokých požadavků za účast. Aby se pokryly náklady na ubytování, stravu, včetně kuchařů a dalších pomocných lidí, náklady na medaile, diplomy, poháry, pamětní listy, dresy a další drobnější výdaje, které se ovšem společně napočítají, byly bychom nuceni taktéž i v našich podmínkách navýšit rodičům s dětmi jejich vstupné na akci do výše, kterou skutečně nechceme. Proto budeme rádi, pokud Vás naše akce zaujme a rozhodnete se podpořit dobrou věc, neboť spojujeme příjemné s užitečným. Metoda intuitivního vidění již pomohla mnoha dětem, ať již s jejich fyzickým viděním, kdy řada z nich odložili dioptrické pomůcky (někteří z nich se Olympiády zúčastní), nebo pomohla zlepšit jejich soustředěnost, či školní výsledky díky stimulaci mozkové aktivity naší metodou. Právě na Olympiádě, za letních dnů, v přátelské atmosféře, přitom v plném tréninku, jsou tyto jejich schopnosti umocněny. 

I v případě sponzorství chceme propojit příjemné s užitečným. Naše malá Olympijská vesnička se v očích malých závodníků promění v profesionální sportovní prostředí, pokud firemní loga, či jména našich sponzorů budou uvedena na jejich dresech, či budou bannery sponzorských firem vyvěšeny na hlavní Olympijské budově. Je tu možnost se zviditelnit přes naše upoutávky, videa, fotografie. 

Budeme rádi za jakýkoliv příspěvek. Pouze pro zviditelnění na dresech a větších bannerech je důležitá výše příspěvku, neboť s jejich vyhotovením jsou spojeny i naše náklady.

Níže je tabulka, ve které jsou uvedeny bonusy dle příspěvku, které nabízíme, ovšem budeme skutečně vděční za jakýkoliv příspěvek. Pokud si přispěvatel nepřeje, samozřejmě nebude nikde uveden.

příspěvek


méně než


2000,- Kč

- uvedení sponzora na našich webových stránkách akce


- uvedení na nástěnce ve společenské místnosti Olympijské vesničky (rádi dětem vysvětlíme, že toto jsou ti, kteří jim fandí a pomohli postarat se o celý tento zážitek)


- uvedení vašeho sponzorství na chystaném videozáznamu z akce

příspěvek


2000,- až 5000,- Kč

- uvedení sponzora na našich webových stránkách akce


- uvedení na nástěnce ve společenské místnosti Olympijské vesničky (rádi dětem vysvětlíme, že toto jsou ti, kteří jim fandí a pomohli postarat se o celý tento zážitek)


- uvedení vašeho sponzorství na chystaném videozáznamu z akce


- uvedení jména, či loga na dresech olympioniků

příspěvek


5000- až 8000,- Kč

- uvedení sponzora na našich webových stránkách akce


- uvedení na nástěnce ve společenské místnosti Olympijské vesničky (rádi dětem vysvětlíme, že toto jsou ti, kteří jim fandí a pomohli postarat se o celý tento zážitek)


- uvedení vašeho sponzorství na chystaném videozáznamu z akce


- uvedení jména, či loga na dresech olympioniků


- 2 bannery (594x840 mm) s vašim logem vyvěšené na nejfrekventovanějších místech v areálu

příspěvek


8000,- Kč a víc

- uvědění Vás jako hlavního sponzora naší akce


- uvedení na našich webových stránkách akce


- uvedení na nástěnce ve společenské místnosti Olympijské vesničky (rádi dětem vysvětlíme, že toto jsou ti, kteří jim fandí a pomohli postarat se o celý tento zážitek)


- uvedení vašeho sponzorství na chystaném videozáznamu z akce


- uvedení jména, či loga na dresech olympioniků


- 4 bannery (841x1189 mm) s vašim logem vyvěšené na nejfrekventovanějších místech v areálu

DRESY

I na dresu našich malých Olympioniků může být Vaše jméno/logo

číslo konta pro podporu dětské Olympiády – 3210109550/6800

pro příspěvky ze zahraničí použijte

IBAN: CZ 5368 0000 0000 3210156939       BIC (SWIFT): VBOECZ2X

Pokud máme použít Vaše jméno, název firmy, či logo na dres, či banner, spojte se s námi na mail kristall@centrum.cz a domluvíme se na podkladech pro tisk.

.

.

..
Videa s ukázkami aktivované schopnosti Intuitivního vidění a další informace naleznete pod odkazem NĚKTERÉ NAŠE VÝSLEDKY , nebo v sekci VIDEA , kde jsou i další videa k metodě Marka Komissarova, anebo v sekci Aktuality – rubrika Mark Komissarov.

 

.

 

 

 

 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien