.
.

.
.

.
.

.
.
.

KURZY  MIMOSMYSLOVÉHO  VNÍMÁNÍ

Jedná se o základní kurzy rozvoje 6.smyslu, dle „Metody přímého vnímání informací z okolí“ autora Marka Komissarova. Tyto kurzy jsou zaměřené na schopnost načítání a využívání informací z našeho okolí tzv. “napřímo” bez využití klasických smyslů, a to formou vědění (práce s intuicí).

.

V našem centru  “Kristall” je metoda Marka Komissarova vyučována prvním z tuzemských oficálních lektorů, jeho dlouholetým partnerem v této oblasti a asistentem pro Českou a Slovenskou republiku – Janem Světlákem. Úspěchy jeho výuky jste mohli zaznamenat ať již ve veřejných médiích, či zde v našich  článcích a videích. Osobitý styl výuky a přínosy pro samotnou metodu, oceňovaných i autorem metody, zahrnul do svých  “Kurzů mimosmyslového vnímání” – což jsou jinak řečeno kurzy informačního vědění pro dospělé (dle metody M. Komissarova), avšak v jeho osobitém podání výuky.  .

.

„Člověk je schopen jakoukoliv informaci vnímat přímo z okolí, bez pomoci pěti smyslových orgánů“

.

Smyslem kurzu je za vhodně vytvořených podmínek, přesnou posloupností cviků a dalších speciálních postupů aktivovat tzv. Centrum Informačního Vnímání (CIV), tzn. běžně nevyužívanou část mozku, jejíž aktivováním lze dosáhnout schopnosti mimosmyslového vnímání (vnímání jiným způsobem, než klasickými pěti smysly). 

.

.

Absolvování tohoto kurzu Vám umožní: 

probudit a rozvinout vlastní schopnosti, které byly doposud považované za paranormální. Již Albert Einstein řekl, že lidstvo běžně využívá jen necelých 10% kapacity mozku a těch zbývajících 90% lidé neaktivují a nevyužívají. 

.

otevřít a aktivovat vlastní vnitřní informační centrum, které má každý člověk, i když o něm neví a nepoužívá ho 

.

přijímat signály (informace) z okolí a používat je ve svůj prospěch (v podnikání, v partnerství, v mezilidských vztazích, ve výchově dětí atd.)

.

Základem je odstranění psychologické bariéry v mozku člověka, aktivace informačního centra a povzbuzení lidského mozku k přijímání informací z pro něj „nového“, zdroje.

.

Aktivace Centra Informačního Vnímání otevírá nové možnosti a schopnosti:

.

–  Člověk si je více jistý

.

–  Bude lépe vědět co má dělat a jak postupovat v té které životní situaci

.

–  Bude mít ve svých rukou potenciál, který je možné rozvíjet do hloubky podstaty a ve všech sférách působnosti

.

Výskyt psychologické bariéry v mozku člověka je podmíněno jeho představou o cestách přijímání informací z vnějšího světa pomocí klasických pěti orgánů vnímání, jakožto jedinných možných. Cílem  metody je překonat tuto představu a otevřít nový kanál získávání informací z okolního světa.

.

Aktivace CIV u dospělé osoby se skládá ze dvou úrovní:

1. Odstranění psychologické bariéry na vědomé úrovni

.

a) Překonaní mystické představy „Jasnovidectví“ a následné vědomé pochopení a osvojení návyku k přijímání informací napřímo z okolního světa.

b) Seznámení se s „odlehčenou hypotézou“ o existenci Informačních komponentů vesmíru a o Centru, schopného přijímat informace z vnějšího světa přímo. Toto Centrum je napojeno na orgány vnímání a vyskytuje se v lidském mozku.

c) Seznámení se s možnostmi, které se otevírají před člověkem při osvojování si metody Informačního vnímání okolního světa. V procesu dalšího vyučování se vysvětluje teorie Energeticko-Informační osnovy materiálního světa.

.

2. Odstranění psychologické bariéry na úrovni podvědomí

.

a) Překonání genetické paměti v mozku o nemožnosti přijímat informace z vnějšího okolí mimo okruh pěti orgánů vnímání.

b) Na soustředěních jsou vytvořeny takové podmínky, ve kterých není možné získávat informace z okolí obvyklým způsobem a mozek je tak donucen „hledat“ nový kanál pro příjem potřebných informací. Tímto kanálem se pro studenta stává CIV. Mozek začíná přijímat informace z vnějšího prostředí, z pro něj nového kanálu, v kontrolovaném režimu vnímání. To znamená, že student má možnost si pokaždé prověřit pravdivost přijímané informace.

c) Vícenásobně opakovaný kladný výsledek posílí povědomí o možnosti přijetí informací jiným způsobem, což nakonec vede k odstranění existující psychologické bariéry a aktivaci CIV.

.

.

Přímé informační vnímání dává člověku možnost vědět o probíhajících událostech bez ohledu na vzdálenost, překážky a dokonce i bez ohledu na čas

a

aktuálně vyhlášené Kurzy mimosmyslového vnímání naleznete zde :

.

a

Několik zpětných reakcí účastníků kurzů  dle této metody u Jana Světláka :
.

.
.
Z mailů :
.

Ahoj Honzo, 

děkuji za kurz. Bylo to super. Opravdu oceňuji, že tyto kurzy děláš.

Pravidelně teď trénuji, abych se zlepšoval.  Ještě jednou díky a přeji jen samé podporovatele této metody.

Zdeněk 

————————————————

Ahoj Honzo,

Děkuji za uplynulé semináře. Byl jsem velice spokojený; místy až udivený, ale to k tomu určitě patří 🙂

Hodně jsem cvičil. Zařekl jsem se, že denně tomu budu dávat minimálně 1 hodinu (ideálně jednu hodinu ráno+jednu hodinu večer. Jsem zvědav, kam se posunu). 

Co mi udělalo neuvěřitelnou radost, že po semináři jsem zkusil hádat čísla karet – po chvíli mi to tam začalo naskakovat tak jasně, že jsem málem vyletěl radostí z kůže. Prostě to byla úplně jasná, přímá myšlenka/obraz a správně. Pecka!!! Takže jo, někam se to posouvá a jsem z toho nadšený.

Dočítám teď knížku Marka Komissarova, je to supr čtení. Udělám všechno pro to, abych se mohl dostavit na říjnový seminář. 
Měj se pěkně Honzo. Přeji hojný počet fajn lidí na seminářích.

Ať se Ti ve všem daří 🙂

Jirka

———————————————

Ahoj Honzíku,

ještě jednou bych Ti chtěla poděkovat za fantastický zážitek na Tvém kurzu. Bylo to pro mne úžasné pohlazení na duši.

Jsi  báječný a přeji Tobě i Leničce, aby jste nikdy z této cesty nenechali nikým svést.

Mějte se krásně a Kristallu přeji tak báječné žáky jako byla  ta naše skupina.

S pozdravem Ivana

———————————————

 

Ahoj Honzo, 

chtěla bych ti poděkovat za skvělý kurz, který jsem měla tu čest u tebe absolvovat. Byl pro mě velkým přínosem.  Jsi skvělý lektor a nepochybuji o tom, že i skvělý člověk, který svým lidským přístupem ještě pomůže hodně lidem. Honzo, nenech se nikým a ničím odradit v tak skvělé práci, protože takových lidí u nás moc není a byla by škoda o ně přijít. Ještě jednou moc děkuji a přeji ti jen to nejlepší. 

Eliška

———————————————

Ahoj Honzíku,

ještě jednou bych Ti chtěla poděkovat za fantastický zážitek na Tvém kurzu. Bylo to pro mne úžasné pohlazení na duši.

Jsi  báječný a přeji Tobě i Leničce, aby jste nikdy z této cesty nenechali nikým svést.

Mějte se krásně a Kristallu přeji tak báječné žáky jako byla  ta naše skupina.

S pozdravem Ivana

———————————————

 

Ahoj Honzo,
Chtěli jsme napsat pár řádek o našem kurzu 🙂 Bylo to moc fajn a určitě se v nás za ten týden děly věci nečekané. Zajímavý systém práce dává běžnému dni jiný rozměr.  Upřímě oba  jsme šli na kurz s vědomím, že nám to může změnit život.
Máme fajn život a moc si ho užíváme, toto nám ještě více prohloubilo a potvrdilo naše heslo  – všechno je možné:-) Jen tomu věř.
Vím že pokud to budeme trénovat, bude to fajn a opravdu to může zkvalitnit běžný život.   🙂 máme super průpravu a návod a ukáže se co všechno s tím dokážeme.

DĚKUJEME MOC  že máš odvahu, chuť a energii učit takové super věci 🙂  Petr a Lucka

———————————————

 

Ahoj Honzo, 
musím přiznat, že jsem měla tento týden opravdu náročný. Byl to fakt mazec. A jsem moc ráda, že jsem to ustála. Třetí den jsem si skoro myslela, že to vzdám. Ale Karla jsem přeprala 🙂 Metoda je naprosto úžasná a jsem moc zvědavá co se s námi bude dál dít. A postupně nám to celé asi bude teprve doznívat. Jsou to věci které člověk tušil a i se snažil v životě používat, ale že se to dá takto jednoduše trénovat to je bomba!
Díky a díky za Tvojí odvahu toto vyučovat!
Lucie

.

.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien