. . . KRISTIÁN BEŇO

Uznávaný lektor kurzů, původně vycházející z učení Richarda Bartletta “Matrix Energetics”. Zkušenosti z jeho kurzů za léta praktikování a později i výuky obohatil novými poznatky a svým vlastním přístupem, což vneslo do samotného učení zcela nové světlo. Beznadějně plné termíny jeho kurzů  na Slovensku i v Čechách ve výsledku jen ukazují úspěšnost této výuky, kterou již několik let prakticky vykonává. 

 

Plánované akce Kristiána Beňa naleznete zde
P

.
CO JE ENERGIE MATRIXU?

Jde o silové pole, v němž se nacházejí všechny informační vzory, s nimiž, jako jejich nedílnou součástí, můžeme aktivně a vědomě pracovat, a z nichž vlastním vědomím vytváříme naši fyzickou realitu.

.

wayJde o základní stavební jednotku všeho kolem nás, která se v moderních dějinách obvykle označuje jako “kvantové pole”. O jejích účincích se můžeme dočíst v nejstarších spisech, které významně ovlivnily formování lidských dějin. Tato síla byla postupem času (povětšinou ze zištných pohnutek) zahalená do mlhy tajemství a mystérie. Skupiny lidí, kteří měli zkušenosti s jejími účinky si po uvědomění možností, které jim přístup k ní nabízí, postupně uvědomili, že se pro ně může stát nástrojem demonstrace jejich síly, zastrašování a tedy všeobecným přístupem k neomezené moci.

.

Těch pár jednotlivců, kteří tuto sílu využívali pro obecné blaho a prospěch ostatních, postihly ve většině případů osobní tragédie. Ty jim připravili právě ti, kteří si podíl na své moci nechtěli nechat nikým vzít. Dnes se na těch pár „spravedlivých“ díváme jako na proroky, světce, nebo mesiáše a při tom to byli obyčejní lidé s dobrými úmysly.

.

Je proto potřeba, abychom při představě kvantového pole zapomněli na všechny tyto mýty, legendy a realitu zkreslující fakta. Aby jsme se dokázali na kvantové pole podívat očima dnešního člověka, bez předsudků a myšlenkových omezení. Pokud to dokážeme, tak získáme přístup k neomezeným možnostem výběru naší osobní fyzické reality v níž se nacházíme, a kterou můžeme jednoduchými postupy formovat.

.

Kristián Beňo – Ukázka práce s kvantovou vlnou

.

Seminář Kristiána Beňa “MATRIX A VĚDOMÉ BYTÍ” se skládá ze dvou částí:

.

SVĚT ZA ZRCADLEM 1 – toto je Kristiánův základní seminář, během kterého obdržíte informace o VŠECH postupech kvantové terapie “Matrix Energie”. Tedy naučíte se jak si otevírat své kvantové pole, jak ho otevírat jiným, jak využívat jeho sílu k okamžitému sebeléčení a jak postupovat při zadávání svých záměrů do kvantového pole, ze kterého se jejich naplnění následně manifestuje v naší 3D realitě. Metoda „dvou bodů“, „práce s archetypy“, využívání principu „paralelních světů“, přímá komunikace s kvantovým polem prostřednictvím „kvantových modulo“, či instalace a aktivace „21 transformačních frekvencí“, to vše se stane nástrojem, se kterým budete po ukončení tohoto jediného dne SVĚTA ZA ZRCADLEM 1 schopni pracovat a využívat ve své praxi. Stejně tak se naučíte, jak můžete pracovat s Vašimi blízkými, či později i klienty na dálku, a v praxi tak využít princip „bezčasovosti“ a „bezprostorovosti“, který se právě „za zrcadlem“ nachází.

.

SVĚT ZA ZRCADLEM 2 – Druhá, nedělní část víkendového semináře nás provede velmi praktickými cvičeními, při kterých využijeme sílu, se kterou jsme začali pracovat v den první. Nejen že si ozřejmíme, jak se naučit v kvantovém poli reálně pohybovat, ale vysvětlíme si a prakticky ukážeme, jak této možnosti můžeme využít v našich osobních i profesních životech. Uvidíme, že nejen člověk, ale COKOLI má své vlastní kvantové rozhraní, se kterým můžeme pracovat a programovat jej v souladu s našimi přáními a základními principy Vesmíru. Během dne si ukážeme, že telepatie, nebo astrální cestování nejsou ničím tajemným a těžko přístupným (jen pro pár vyvolených jedinců), ale že jimi od pradávna všichni disponujeme. Možnosti nahrání záměrů do předmětů s sebou přináší další nekonečné možnosti jejich využití, o kterých si popovídáme a opět se je prakticky naučíme používat.

Víte, co dokážeme obyčejným „vědomým“ rozhovorem? Uvidíte, že doslova zázraky a že se Vám začne stávat, že lidé, se kterými budete „pouze“ mluvit, začnou procházet silnými transformačními změnami a že Váš vědom rozhovor je přivede k fyzickému „vyléčení“. Toto a ještě mnohem více bude předmětem druhého dne s názvem SVĚT ZA ZRCADLEM 2, který je součástí dvoudenního semináře MATRIX A VĚDOMÉ BYTÍ.

Plánované akce Kristiána Beňa naleznete zde
P

.

a

 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien