.
Plánované akce Dr. Franka Kinslowa naleznete pod tímto odkazem → 
P
 .

Aktuálně – informace pro zájemce – Dr. Kinslow bude v době od 29.4 – 1.5.2017 v Olomouci, kde proběhne pod jeho vedením autorský základní, pokročilý i eufeeling workshop. Následně bude v Praze, kde od 6.do 7.5.2017 proběhne v naší republice poprvé praktický léčitelský seminář pro pokročilé účastníky. Více informací k těmto kurzům i možnost rezervace místa naleznete v plánovaných akcích – http://kristall-centrum.cz/akce/rubrika/frank-kinslow/

.

Dr. Frank Kinslow je objevitelem metody Quantum Entrainment a zakladatelem Kinslow Systemu. Léčitelské metody zkoumá a vyučuje již déle než 45 let, přičemž čerpá ze své klinické praxe, z vlastního studia východní filosofie, i ze své záliby v teorii relativity a kvantové fyzice. Díky výuce jeho systému i řadě knih publikovaných po celém světě, si během několika málo let dokázaly i desítky tisíc lidí vytvářet pro sebe pulzující a naplňující život.

Praktiky ze své metody učí Dr. Kinslow v Asii, Evropě i USA a jeho knihy byly přeloženy již do více než 25 jazyků. Stále bádá nad dokonalejšími projevy metody Kvantového Unášení (Quantum Entrainment) a vyvíjí nové a praktické aplikace svých technik, aby tak dále obohacoval a podněcoval životy svých studentů.

„Dr.Kinslow nás povzbuzuje, abychom objevili radost, krásu a lásku, která čeká v každém z nás“ 

.Kvantové unášení … Quantum Entrainment®

.

Žijete jen napůl? Co kdyby vám někdo řekl, že tím, že využijete něco, co už dávno máte, obohatíte své schopnosti i talent a začnete prožívat každý den na 100 %  …  Měli byste zájem?

Dr. Frank Kinslow – objevitel a autor Kvantového unášení (QE – Quantum Entrainment), průkopnické metody, která se postupně stává nedílnou součástí praxe odborníků na zdraví, ale i amatérů na celém světě – vás seznámí s osvědčenou lékařskou metodou založenou na jednoduchých principech, které již tisícům lidí ukázaly, jak žít zdravěji a harmoničtěji.

Kinslowův Systém

Kvantové Unášení (QE) budete spíše brát jako svého přítele, než nějakou techniku. Nepřichází totiž zvenku, ale zevnitř, z nejzazších koutů mysli, kde je stále klid a pohoda. Každodenní využití a všeobecné principy QE jsou třemi stěžejními pilíři Kinslowova systému.
Naučte se jednoduchá cvičení a techniky, které jsou snadné na provedení a jsou velmi efektivní; již během několika vteřin vám pomohou zklidnit emocionální rozrušení, překonat fyzickou bolest nejen vaši, ale i jiných lidí, položit základy pro skvělý vztah, odstranit úzkost, frustraci z finančních potíží a mnohem, mnohem víc.

.

Dotkněte se světla

Kinslowův systém nabízí základní nástroje a instrukce nejen pro to, aby nás dostal z neštěstí a životních konfliktů, ale také odhaluje, jak tuto nově nalezenou radost předat ostatním. Lidstvo se stále vyvíjí. Ve chvílích klidu, kdy vnímáme utrpení, které se chvěje a rozpoutává v duši světa, víme, že můžeme získat mnohem více.
Kvantové Unášení (QE) a Kinslowův systém stojí na hranici mezi temnotou a krásou a čeká na naše objetí. Nejprve se však musíme ponořit a ocenit naše vlastní vnitřní božství. Potom už stačí jen natáhnout ruku a dotknout se světla.

Ano, opravdu je to tak jednoduché.

.

Plánované akce Dr. Franka Kinslowa naleznete pod tímto odkazem → 
P

.

frank

Nabízené workshopy Dr. Kinslowa :

Základní (Basic) Workshop QE (Kvantového unášení)
Naučte se snadno a rychle uvědomit si svůj Eufeeling, „tajemství“ rychlého léčivého procesu QE. Začínáme triangulací, snadnou, okamžitou a nenáročnou léčivou metodou, založenou na „Eufeelingu“. Od ní budeme pokračovat k osobnímu QE, QE na dálku (Remote), emočnímu QE a rozšířenému QE. Léčení budete provádět s partnery a mnohokrát si QE vyzkoušíte sami na sebe. Po ukončení tohoto workshopu budete schopni aplikovat QE na sebe, svou rodinu, přátele, i na vaše domácí mazlíčky.

.

Pokročilý (Advanced) Workshop QE (Kvantového unášení)
Tento workshop navazuje na základní workshop, rozšiřuje vaše zkušenosti a výrazně umocnuje QE benefity. Témata zahrnují skupinové/světové QE, pokročilé QE a QE pro děti. Naučíte se, jak překonat finanční problémy, jak podpořit kvalitní vztahy a jak komunikovat ze svého srdce. Také se naučíte o Space Walkingu – Chůzi mezerou, způsobu prožívání čistého povědomí během denní aktivity. Na závěr zjistíte, jak integrovat Quantum Entrainment do běžného života pro dosažení maximálních výsledků.

.

Eufeeling Intenzivní (Intensive)  Workshop
Během tohoto workshopu vás Dr. Kinslow naučí jak dále rozšiřovat své vědomí Eufeelingu, takže budete moci prožít ještě hlubší klid a štěstí, a dosáhnout bohatšího, plnějšího a zajímavějšího života. Seznámíte se s QE vědomím, základem vnitřního míru a vnějšího úspěchu. A naučíte se prožívat čistý Eufeeling – nejtišší a nejsilnější stav mysli – který vám naopak umožní provést QE záměr. Naučíte se efektivně používat QE záměr v různých oblastech svého života, včetně emočního managementu, řešení problémů, finančních obav a chronických nemocí a zjistíte, jak můžete pomáhat druhým při prožívání stejných nebo jiných problémů.

.

Praktický – léčitelský seminář Kvantového Unášení
Přijdte se naučit, procvičit a hrát si na Praktickém-léčitelském semináři Kvantového Unášení. Kvantové Unášení (Quantum Entrainment®) je světově jedním z nejjednodušších a nejúspěšnějších systémů pro zdraví a léčení. Během semináře se dozvíte jak aplikovat QE – Kvantové Unášení na jiné léčitelské metody a terapie pro zlepšení jejich efektu. Ať už jste doktor či tanečnice, matka v domácnosti či ředitel mezinárodní společnosti, během těchto dvou dnů poznáte jak léčit se soucitem, jasností a radostí. Nepotřebujete žádné speciální vyučení, výbavu či talent. Užijete si hodiny skutečné léčitelské praxe. Již během několika minut začnete vytvářet hlubokou léčivou přítomnost, poté se naučíte jak vědecké tak ezoterické procedury k léčení těla, mysli a ducha.

.

Plánované akce Dr. Franka Kinslowa naleznete pod tímto odkazem → 
P


osobní pozvánka Dr.Kinslowa na jeho semináře

.

Napsat komentář

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien