.
Plánované akce pod vedením Josefa Kořenka naleznete pod tímto odkazem → 
P
 .

Předpokládáme, že Josefa Kořenka, autora meditačních a specializovaných zvukových audionahrávek, není třeba v našich končinách blíže představovat. Jeho dílo a sametový hlas mnohé z nás provází již řadu let při našem duchovním růstu. 

Josef Kořenek je původním povoláním herec, který učinkoval například ve Státním divadle Zd. Nejedlého, Divadle Pod Palmovkou, ale zahrál si své epizodní role i na Nové scéně nebo v Národním divadle.

Po revoluci došlo k jeho setkání s avaterem Matkou Meerou, které jej ovlivnilo natolik, že se začal věnovat ezoterice a následně i vydavatelské činnosti. Vytvořil svou první nahrávku „Cesta k sobě.“ Na obalu použil k meditaci oči Matky Meera. Matka Meera nejen tento obal požehnala, ale požehnala i celé nahrávce. Dále následovala nahrávka „Svatyně srdce, Sluneční anděl, Dotek energie a do dnešního dne mnoho dalších. Nahrávky Josefa Kořenka svým zaměřením a účinky na člověka již pomohly mnoha lidem, kteří se ocitli na pokrají krize jak vztahové, ekonomické nebo v těžké nemoci. Lidé po poslechu nalézají sílu a odvahu nevzdávat se a znovu čelit životním výzvám.

Josef Kořenek je mistrem slova, jež správným vedením dokáže vyvolat změněné stavy přítomných posluchačů, přesto se dál věnuje i vlastnímu rozvoji. Od roku 2003 jezdí pravidelně do jižní Indie, kde studuje duchovní vědy na slavné Oneness univerzitě Sri AmmaBhagavan.
V roce 2016 absolvoval i Kumbha Melu, očistné ponoření v řece Cheepra a sedmdesát zasvěcení Mahadeva u Sri Nithyandy..

Nastal čas, kdy kromě svých meditačních nahrávek, přichází ke svým příznvcům osobně, kdy svým vedením, meditacemi i zkušenostmi předává nabytou moudrost, poznání, ale i energetické požehnání ve sdíleném prostoru fyzické přítomnosti. 

Jsme rádi, že Vám semináře Josefa Kořenka můžeme zprostředkovat právě v našem centru Kristall.

josefcd-1

audionahrávky Josefa Kořenka lze zakoupit přímo na jeho akcích u nás pořádaných

Semináře Josefa Kořenka v centru Kristall Praha

 .
Plánované akce pod vedením Josefa Kořenka naleznete pod tímto odkazem → 
P
 .

..

Rozhovor s Josefem Kořenkem o jeho novém audiomeditačním CD Ostrov Andělů i o jeho jedinečných cestách do Indie, do chrámu Oneness, který je přezdívaný fabrika na probuzení

.

Plánované akce pod vedením Josefa Kořenka naleznete pod tímto odkazem → 
P
 .
 .

Reference

Ženská .

.

Napsat komentář

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien