Plánované akce Estely Orbito naleznete zde
P

.

„Otevřete co nejhlouběji svá srdce, mějte rádi sami sebe a mějte rádi ostatní.“
 Estela P. Orbito

.

Reverendka Estela Palaris Orbito je filipínská spirituální léčitelka a spirituální médium. Pomáhá lidem v orientaci v duchovním světě, v kontaktu s Duchem svatým a jinými duchovními bytostmi, léčí různé nemoci od tělesných, po mentální i psychické, zkrátka pomáhá na různých úrovních bytí. Estela pochází z rodiny významných filipínských léčitelů. Dar léčení obdržela již ve 14ti letech a svou léčitelskou praxi začala v 17ti letech. Svým léčením pomáhá již 28 let. Asistovala Alexovi Orbitovi a Marcosovi Orbitovi při jejich duchovních misích, ale spolupracovala i s řadou dalších filipínských léčitelů. Na Filipínách působí ve spirituálních centrech „Pyramid of Asia“ a „Pyramid for Light“. Je členkou asociace „Interfaith Spiritual Church“ a asociace „Kruhu filipínských léčitelů“ jejímž prezidentem je právě Alex Orbito. Své duchovní a léčitelské mise vykonává nejenom na Filipínách. V Evropě působí od roku 2012, přičemž  má veškerá povolení potřebná k působení spirituálního léčitele v Evropě i ve světě. Estela léčí tzv. „nekrvavou“ i „krvavou“ metodou. Záleží na situaci, Boží vůli a stavu pacienta.

Estela je nástrojem Boží vůle a léčí fyzické tělo, duši a ducha fyzickým dotekem a energií. Záleží na situaci, Boží vůli a stavu pacienta. Duch Svatý je schopen člověka plně uzdravit za předpokladu, že je člověk otevřen léčivým silám a je ochoten se vědomě spojit s příčinou své nemoci.

Při setkání s Estelou je třeba pouze se odevzdat Bohu. Odevzdání znamená otevřít co nejhlouběji svá srdce, mít rád sám sebe a mít rád i ostatní. A dál je třeba odpustit. Odpustit všem. Když se Vám toto podaří, energie skutečně může začít proudit.

estEstela říká: „Při léčení pracuji pouze s energiemi, prostřednictvím svých modliteb a své víry. Jako léčitelka jsem pouze Božím nástrojem a bez Jeho pomoci nedokážu nic. Už můj pradědeček a prababička byli léčitelé, stejně jako dědečci a rodiče. Ti po narození zjistili, že i já mám stejný dar jako oni.

Léčivé energie jsem nabírala postupně. Obdivovala jsem práci svých prarodičů, chtěla jsem být jako oni. Přicházelo to jako intuice – moje touhy být léčitelkou se projevovaly už od útlého dětství. Modlila jsem se, meditovala. Každý den jsem se na svou touhu soustředila a přitahovala k sobě léčivé energie.

Rozumím tomu tak, že Bůh má plán s každým z nás, a pokud se budete modlit z hloubi srdce, tak se Vaše přání splní. Je ale třeba být trpělivý, vytrvat a počkat si, než přijde čas.

Před léčením musím požehnat vše, co používám k uzdravení lidí. Před usnutím zase Boha žádám o sílu, abych mohla další den ráno přikládat ruce na nemocná místa a léčit.

Při léčení používám pouze svoje ruce, které přikládám na Vaše obtíže. K tomu pak vatové tamponky, vodu a kokosový olej. S jejich pomocí odstraňuji negativní energie z čaker, hlavně z první, druhé a třetí. Pracuji jedině s energií, nikdy nepoužívám žádné ostré nástroje. 

Mnozí lidé, kteří se u mě už uzdravili, se stále vracejí, přicházejí si pro další přísun energie. Při duchovním léčení, jak se postupně cítíte silnější a zdravější, totiž narůstá i vaše pohoda.

Plánované akce Estely Orbito naleznete zde
P

.

V CENTRU KRISTALL SE MŮŽETE TĚŠIT NA PŘEDNÁŠKY A ŽEHNÁNÍ, ALE I SEMINÁŘE VÝUKY TRADIČNÍHO DUCHOVNÍHO FILIPÍNSKÉHO LÉČENÍ

Semináře jsou zaměřeny na výuku léčení tradičními filipínskými technikami. V průběhu se také naučíte jak vyvážit tělo, mysl a duši tak, aby oslavovaly božský smysl a účel života.

Co je tradiční duchovní filipínské léčitelství 

Z hlediska historického je prvním filipínským léčitelem pravděpodobně Eleuterio Terte, narozený 25.února 1900 v San Fabian v Pangasinane, který byl obdařen schopností dělat „psychickou chirurgií“, a který zemřel pokojnou smrtí v květnu 1979 v San Fabian v Pangasinane.

První zaznamenané setkání „západního“ člověka s psychickou chirurgií se uskutečnilo v roce 1950. Odhlédneme-li od časového horizontu je dnes již na Filipínách více duchovních léčitelů a představitelů filipínského léčitelství. Většina těchto duchovních léčitelů žije na ostrově Luzón zejména v oblasti Pangasinane. Dnes již tento fenomén pronikl i do jiných částí světa včetně Evropy. Už se to netýká jen Filipín, ale patří to celému světu, jak to řekl Bill Schul, americký spisovatel a výzkumník v oblasti psychiky ve své knize „Psychické hranice medicíny“. V našich podmínkách se toto léčení nazývá

Magnetické léčení na bázi filipínského léčitelství.

Získat schopnost léčitele na bázi filipínské metody není podmíněno žádnou jinou psychickou aktivitou (reiki, psychotronika, schopnost biotronika aj.) Také není stanovená žádná věková hranice pro iniciaci. Dosavadní poznatky naznačují, že nestačí jenom odstranit negativní energie z postiženého místa nemocného člověka, nýbrž je nutné také energeticky posílit příčinnou čakru, případně postižené místo. Pak se jako velmi dobrá kombinace jeví Reiki nebo QiGong – využívání kosmické energie ve vztahu k energoinformačnímu systému člověka je výborným doplňkem. 

.

ÚROVNĚ FILIPÍNSKÉHO LÉČITELSTVÍ

V České republice se zatím realizuje 1. a 2. úroveň, na Filipínách poté i 3. a 4. úroveň.

Úroveň 1 – jak žít vyváženější život, jak milovat sám sebe a druhé, jak léčit sebe a druhé, jak se přiblížit Bohu.

Po absolvování budete schopni provádět kontaktní léčení s využitím příslušných manter, kde je zatím nutný fyzický kontakt s pacientem. Snahou je dosáhnout adekvátní vibrace jednotlivých rovin, čímž dochází k léčení v lokální oblasti.

Úroveň 2  je zaměřena na účastníky, které zajímá pokročilý výcvik v magnetických léčebných technikách.

Po absolvování budete schopni léčit i na dálku, tj. bez přímého fyzického kontaktu s léčenou osobou v přítomnosti. K tomu se využívá kombinace manter, dochází k překonání prostoru, ne však času.

Úroveň 3 – se zaměřuje především na směřování energií. 

Po absolvování se vám otevírají možnosti přímého zásahu do astrálního těla léčeného „nekrvavou cestou“ a možnost provádění „psychických operací“.

Úroveň 4  absolvování semináře umožňuje zásah do astrálního těla léčeného „nekrvavou cestou“ nebo „krvavou cestou“ a možnost provádění „psychických operací“.

.

Plánované akce Estely Orbito naleznete zde
P
 .

Rozhovor s Estelou Orbito v internetové televizi Cesty k sobě

.

.

Rozhovor v SR – Cez moje ruky lieči Boh

.

  3 Komentáře

  1. Jana P
   9.5.2017

   Zdravím do centra.
   Zúčastnila jsem se březnové přednášky Estely s požehnáním. Mohu jen potvrdit, že to bylo velice boží a zároveň mi to zdravotně pomohlo.
   Jsem moc ráda, že se na centru plánuje kurz filipínského léčení a
   MÁM VELKÝ ZÁJEM SE ZÚČASTNIT.
   Zařaďte si mě prosím mezi vážné zájemce.
   Přeji krásný den 🙂
   Jana Perůtková

   Odpovědět
   • Kristall
    10.5.2017

    děkujeme:) zařazeno 🙂

    Odpovědět
    • Jana Perůtková
     12.5.2017

     Děkuji a moc se těším na upřesnění termínu a hlavně na kurz.
     Jana:-)

     Odpovědět

  Napsat komentář

  WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien