.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Pokud chcete zobrazit vyhlášené akce pouze konkrétního lektora, klikněte na jeho ikonku níže

jamalKristian Beňo

jamalJan Světlák

jamalFrank Kinslow

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Vědomá Kristallizace – kurz II. – Strakonice

25. 3. 2017 / 09:00 - 26. 3. 2017 / 19:00

3500Kč

volno.

……….
……..
……..

.

Celkové zklidnění, vnitřní citelné osvobození a velká úleva. Pochopení sama sebe a dějů kolem nás, včetně situací, které se neustále opakují (s finálním řešením). Nalezení lásky k sobě samým i pochopení chování lidí kolem nás tak, abychom se zbytečně nenachávali vtahovat do jejich problémů. Náprava vztahů s blízkými lidmi, nalezení vztahu nového, zkvalitnění stávajícího partnerství, posílení sebevědomí, nalezení síly k důležitým změnám, ale i tolik důležité pokory – to vše jsou časté zpětné reakce následující po absolvování kurzů Vědomé kristallizace. Nikoli pouze teoretické pochopení, ale skutečné praktické změny k lepšímu, spuštěné již po prvním společně stráveném víkendu. 

.

Ve druhém víkendu budeme pokračovat v nastartovaných změnách. Poté, co jsme se zbavili těch nejtěžších citelných omezení a bloků, nastartovali citlivost a vnímavost, přichází dopročištění, zrušení mantinelů našeho vymezování z dětství, podpora našeho vlastního nastavení, úprava vlastního směrování tak jak chceme my sami a znatelně podpoříme i žádoucí věci pro náš život. Prakticky obdržíte i návod na dva unikátní autoterapeutické postupy tak, abychom si dokázali pomoci sami, když bude potřeba. Síla vibrací světla, kterou procítíte v řízené energetické meditaci velice intenzivního charakteru vás přesvědčí o schopnostech, které máme my všichni – dokázat v sobě vyvolat znatelně silné energie …

.

.

Jedná se o komplexní systém vnitřní očisty, přenastavení, rozvoje potenciálu a vlastní cesty.

Témata Kurzu II. – doodblokování, přenastavení a podpora vlastního směrování, energetické propojování, autoterapie 

.

ROZVRH :  Sobota – 09:00 – 19 hod.  ( s přestávkami a pauzou na oběd )

                   Neděle – 09:00 – 19 hod.  ( s přestávkami a pauzou na oběd )

..

NÁPLŇ KURZU II.:  

  1. Teorie chápání dějů ve vyšším smyslu jak nahoře, tak dole, širší souvislosti.  (Obecná rovina)

  2. Rušení negativních kódů, přejímaných již z dětství, předem vymezující naše možnosti a směrování bez našeho vědomí a souhlasu. Nahrazování vlastním směrováním. Práce se žebříčkem hodnot.

  3. Podpora energetická vlastního nastavení, zesílení a stabilizace nových hodnot. 

  4. Dvoukamínková autoterapie, autoterapie „Big Movie“. Naučíme se dva autoterapeutické postupy, které nám mohou kdykoliv pomoci při odvádění nechtěného stavu a naladění žádoucího, jako důkladné očistě dějů vlastní minulosti.

  5. Otevření se přijímání, rušení negativních předsudků k hojnosti, práce napříč časem a prostorem k pozvednutí vlastní hladiny hojnosti a přitáhnutí příležitostí do života.  

  6. Kvantové naladění (východní systém) – ukážeme si sílu, která byla již věky chápána jako síla Boží přítomnosti, za pomocí které srovná naše aktuální bytí k původnímu obrazu a naučíme se jí využívat pro potřebu vlastního pročišťování, či uzdravování.

  7. Řízená meditace – práce se silou energií Světla, pomocí které rychle pročistíme, navibrujeme svůj energetický systém a propojíme se se zdroji energií Země a Slunce 

.

a samozřejmě nesmí chybět další meditace, nové obohacující a vysvětlující teorie, zážitky a ochutnávky energií … No a když bude prostor, jistě dojde i na nějaké to překvapení 🙂

.

Kurzy I. a II. na sebe navazují a jsou univerzálně vhodné pro všechny zájemce, kteří se rozhodli k zásadním krokům v individuální očistě a osobním směrování, i když dále nebudou chtít pokračovat do dalších, výukově praktických kurzů VK, ale například chtějí využít možnosti očisty touto metodou a jít svou cestou.

.

Jedná se o vhodnou skladbu velice účinných postupů, jež dokáží podpořit životní změny k pozitivnímu za mimořádně krátkou dobu, o čemž se jistě přesvědčíte sami.

těším se na Vás – Jan Světlák

 

V případě, že se chcete přihlásit na kurz, přes odkaz výše přejdete na stránky organizátora akce, kde naleznete registrační informace. V případě, že na odkazující stránce akce ještě není zveřejněna, můžete požádat o informace k rezervaci místa e-mailem na : janagrohmanova@gmail.com 

nebo telefonicky na čísle : 736 670 603 
.

.

Některé ze zpětných reakcí po kurzu: 

.

– chci ještě jednou moc poděkovat za krásný víkend. Na tento kurz jsem se velice těšila, měla jsem určitou představu ale to, co jsem tam zažila se nedá popsat slovy. Je to něco úžasného a vyšla jsem z něj jako úplně někdo jiný. Mé srdce je naplněno nádhernou láskou, mám pocit že se jsem lehčí, svět se mi zdá najednou krásnější, prostě krása. 

.

– Úžasný úžasný úžasný …. ještě jednou děkuji za nádherné zážitky a vedení … je to fakt silné , očista a změna mého já …

– Chci ještě jednou moc poděkovat, bylo to nádherné, úžasné, nedokáži asi slovy popsat ty krásné zážitky, které jsem prožila a prožívám….je to opravdu moc silné, krásná očista a velká změna mého Já, mého krásného a milujícího já…..moc děkuji….

.

– Byl to úžasný kurz, mám pročištěnou celou svou Bytost – cítím se skvěle. Kromě toho, že mi došlo spoustu nových věcí, které jsem předtím neviděla a navíc se cítím celá lehoučká, myslím, že se spoustu věcí ve mně i kolem ještě děje. Každému, kdo se sebou chce něco udělat, doporučuji tenhle kurz a to je teprve počátek … už se těším na další pokračování … :-))

.

……….
……..
……..

.

Podrobnosti

Zahájení:
25. 3. 2017 / 09:00
Ukončení:
26. 3. 2017 / 19:00
Cena:
3500Kč
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
, ,

Místo konání

studio DAJA Strakonice
Holečkova 19
Strakonice, 38601 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 736 670 603
Webová stránka:
http://studiodaja.cz
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien