.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Pokud chcete zobrazit vyhlášené akce pouze konkrétního lektora, klikněte na jeho ikonku níže

jamalKristian Beňo

jamalJan Světlák

jamalFrank Kinslow

Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

Vědomá Kristallizace – kurz I. – Praha

24. 11. 2017 / 16:30 - 26. 11. 2017 / 19:00

4000Kč

volno.

……….
……..
……..

.

Celkové zklidnění, vnitřní citelné osvobození a velká úleva. Pochopení sama sebe a dějů kolem nás, včetně situací, které se neustále opakují (s finálním řešením). Nalezení lásky k sobě samým i pochopení chování lidí kolem nás tak, abychom se zbytečně nenachávali vtahovat do jejich problémů. Náprava vztahů s blízkými lidmi, nalezení vztahu nového, zkvalitnění stávajícího partnerství, posílení sebevědomí, nalezení síly k důležitým změnám, ale i tolik důležité pokory – to vše jsou časté zpětné reakce následující po absolvování kurzů Vědomé kristallizace. Nikoli pouze teoretické pochopení, ale skutečné praktické změny k lepšímu, spuštěné již po prvním společně stráveném víkendu. 

.

.

Jedná se o komplexní systém vnitřní očisty, přenastavení, rozvoje potenciálu a vlastní cesty.

Témata Kurzu I. – odblokování, očista, otevření srdce, sebeláska

.

Rozvrh :  

                Pátek – 16:30 – 20:00 hod.  

                Sobota – 09:30 – 19 hod.  ( s pauzou na oběd )

                Neděle – 09:30 – 19 hod.  ( s pauzou na oběd )

..

Náplň víkendu: 

pátek – 16:30 až 20:00

 • představení kurzu VK, společné naladění, úvod do teorie – obecný náhled.

sobota – 09:30 až 19:00

 • teorie Kristallizace – vyvolání aha efektu.  Jakýmkoliv změnám, ke kterým se rozhodneme, se musíme zprvu otevřít. Pro to, abychom se jim dokázali otevřít, je musíme pochopit. V teoretické části si vysvětlíme témata : základní principy fungování dějů které nás ovlivňují, postavení člověka jako duchovní bytosti zde na Zemi. Inkarnační sledy. Vyšší zákon příčiny a následku, zákon rezonance, pochopení termínu Kristallizace. Vědomé působení myšlenkou, pravidla a postupy tvoření a ovlivňování. Problémy jako zkoušky a příležitosti – jak k nim přistupovat a vypořádat se se svou minulostí. Jak přistupovat ke svému okolí a k sobě samému. 
 • praktická část:
 • Pročištění vlastních energetických a myšlenkových bloků a záznamů, rušení karmických slibů, přísah, vlivů kleteb a uhranutí (zejména minulých životů).
 • Nastartování a rozvoj vizualizace rychlými a účinnými praktikami u každého z účastníků.

neděle – 09:30 až 19:00 

 • velice intenzivní praktická energetická cvičení a vizualizačně energetické řízené meditace, vedoucí k očistě a přenastavení každého z účastníků:
 • rušení negativních karmických vlivů, které na nás v současnosti působí. 
 • práce na sebepřijetí, sebedůvěře a sebelásce. Zpracování bloků a vnitřních postojů k sobě samému i svému okolí.  
 • Otevírání duchovního srdce, posilování citů a citlivosti, změna vnímání okolního světa a interakce s okolím. 
 • přijímání a otevření se univerzální lásce, pochopení a procítění tzv. bezpodmínečné lásky -energetického propojení s univerzem.

Pro zesílení účinnosti vykonávanou práci na sobě podpoříme i prvky ze systémů působení energiemi, hermetických poznatků, kabaly a učení Vyššího Já.

.

Jedná se o vhodnou skladbu velice účinných postupů, jež dokáží podpořit životní změny k pozitivnímu za mimořádně krátkou dobu, o čemž se jistě přesvědčíte sami.

těším se na Vás – Jan Světlák

 

.

V případě, že se chcete přihlásit na kurz, vyplňte prosím v tabulce výše svou e-mailovou adresu, na kterou Vám obratem zašleme potřebné informace pro registraci Vaší účasti. Děkujeme.
.

Upozornění: pokud jste obratem neobdrželi na Vámi zadanou e-mailovou adresu požadované informace, zkontrolujte prosím složku SPAM, kam občas podobný e-mail “spadne“. Pokud jste jej nenalezli ani tam a nedorazil automatickou cestou do 15ti minut od vyplnění tabulky, dejte nám prosím vědět na náš e-mail a my Vám informace přepošleme sami.

.

Informace pro mimopražské zájemce > „Možnosti ubytování v blízkosti centra Kristall“

.

Některé ze zpětných reakcí po kurzu: 

.

– chci ještě jednou moc poděkovat za krásný víkend. Na tento kurz jsem se velice těšila, měla jsem určitou představu ale to, co jsem tam zažila se nedá popsat slovy. Je to něco úžasného a vyšla jsem z něj jako úplně někdo jiný. Mé srdce je naplněno nádhernou láskou, mám pocit že se jsem lehčí, svět se mi zdá najednou krásnější, prostě krása. 

.

– Úžasný úžasný úžasný …. ještě jednou děkuji za nádherné zážitky a vedení … je to fakt silné , očista a změna mého já …

– Chci ještě jednou moc poděkovat, bylo to nádherné, úžasné, nedokáži asi slovy popsat ty krásné zážitky, které jsem prožila a prožívám….je to opravdu moc silné, krásná očista a velká změna mého Já, mého krásného a milujícího já…..moc děkuji….

.

– Byl to úžasný kurz, mám pročištěnou celou svou Bytost – cítím se skvěle. Kromě toho, že mi došlo spoustu nových věcí, které jsem předtím neviděla a navíc se cítím celá lehoučká, myslím, že se spoustu věcí ve mně i kolem ještě děje. Každému, kdo se sebou chce něco udělat, doporučuji tenhle kurz a to je teprve počátek … už se těším na další pokračování … :-))

.

……….
……..
……..

.

Podrobnosti

Zahájení:
24. 11. 2017 / 16:30
Ukončení:
26. 11. 2017 / 19:00
Cena:
4000Kč
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
, ,

Pořadatel

Kristall centrum
Email:
kristall@centrum.cz
Webová stránka:
www.kristall-centrum.cz

Místo konání

centrum Light of Heart
Nám. Dr. Holého 1048/7
Praha 8,
+ Google Mapa
Webová stránka:
http://www.kristall-centrum.cz
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien