.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Pokud chcete zobrazit vyhlášené akce pouze konkrétního lektora, klikněte na jeho ikonku níže

jamalKristian Beňo

jamalJan Světlák

jamalM.Komissarov

jamalFrank Kinslow

Načítám Akce

« Všechny Akce

I. Společné soustředění malých kouzelníků ČR – Český Ráj

22. 6. / 18:30 - 24. 6. / 16:00

1300Kč

Dětská.

SPOLEČNÉ SOUSTŘEDĚNÍ MALÝCH KOUZELNÍKŮ – jaro 2018 

volno

.

Akce je určena dětem, které již absolvovaly kurz Intuitivního vidění (pod vedením lektora Jana Světláka), s dospělým doprovodem. 

.

Ještě stále vnímáme dozvuky velké letní akce, kterou byla Olympiáda malých kouzelníků 2017 v Miletínských Lázních a na žádost téměř všech jejich účastníků jsme se rozhodli, plánovat podobné akce častěji. V letošním roce letní olympiáda neproběhne, ale naplánovali jsme dvě soustředění, zaměřená na oživení a rozvoj naučené dovednosti intuitivního vidění, které se děti pod našim vedením naučily. Soutěže, hry a jak jinak – skvělý kolektiv stejně zaměřených dětí a rodičů. První soustředění proběhne v první letní dny a jedná se o tuto akci, kterou Vám tímto nabízíme. Druhé soustředění je plánováno na začátek podzimu.

Tato vyhlášená akce je tedy prvním víkendovým soustředěním, která je tu jak pro naše olympioniky, tak i nové tváře z našich proběhlých kurzů. Pokud splňujete podmínky účasti a máte zájem o naši akci, stačí vyplnit formulář na stránce níže.

 

..

Pro naši akci máme rezervovaný uzavřený areál obklopený čistou přírodou v Českém ráji. Areál je vzdálen 65 km od Prahy a 10 km od nájezdu na dálnici D10. Ideálně je místo přístupné automobilem, pro nepojízdné je možnost nám napsat, pokusíme se Vás propojit s jinými účastníky z Vašeho okolí. 

Bližší určení místa bude účastníkům zasláno. Účastníci budou ubytováni v čtyřmístných chatkách, se společným sociálním zařízením a se zajištěním stravy ve formě plné penze. Jedná se o tématické setkání rodičů s dětmi, proto se vyžaduje u našich malých ratolestí i dospělý doprovod. 

.

CENA Akce :

dětská cena (do 15ti let) – 1300,- kč

cena pro dospělého – 1600,- kč

V ceně není zahrnuto povlečení, které si můžete přinést vlastní, nebo využít místní, za příplatek 70,- kč/ks

V ceně není zahrnuta ani útrata v olympijské hospůdce – včetně nealko (Sarku Farku zatím přemlouvám). 

upozorňujeme, že domácí mazlíčci (děti nepočítáme) musí zůstat doma, do areálu mají vstup zakázán.

.

.

V případě, že chcete rezervovat místa na akci, vyplňte prosím údaje v tabulce. Na Vaši e-mailovou adresu Vám ihned zašleme první informace a po ověření z databáze účastníků Vám zašleme informace hlavní. Děkujeme.

Upozornění: pokud jste obratem neobdrželi na Vámi zadanou e-mailovou adresu požadované informace, zkontrolujte prosím složku SPAM, kam občas podobný e-mail “spadne“. Pokud jste jej nenalezli ani tam a nedorazil automatickou cestou do 15ti minut od vyplnění tabulky, dejte nám prosím vědět na náš e-mail a my Vám informace přepošleme sami.

 

Pro nabuzení tu máme videosestřih z letní olympiády a neskutečně se těšíme na atmosféru letošních akcí, i na ty naše malá řádidla 🙂

 

video

.

 

Více informací k dětské metodě naleznete na stránce projektu > http://kristall-centrum.cz/project/videni/

.

.

Podrobnosti

Zahájení:
22. 6. / 18:30
Ukončení:
24. 6. / 16:00
Cena:
1300Kč
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
, , , ,

Místo konání

Český ráj
Česká republika + Google Mapa
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien