.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Pokud chcete zobrazit vyhlášené akce pouze konkrétního lektora, klikněte na jeho ikonku níže

jamalKristian Beňo

jamalJan Světlák

jamalFrank Kinslow

Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

SILOS – probuzení vnitřní síly

1. 12. 2017 / 10:00 - 3. 12. 2017 / 18:00

4000Kč

volno.

……….
……..
……..

.

K.

Kurz je určen pouze absolventům kurzů Vědomá Kristallizace, kteří se po očistě a přenastavení, kterým je VK věnována, rozhodnou pro pokračování v praktické výuce práce s energiemi a vědomého působení.  

Jedná se o první prakticky výukový kurz, zaměřený na pochopení práce s energiemi, cílené vytváření ochrany, dokázání vyvolání energického toku a působení energiemi na blízko i na dálku.   

Třetím víkendem, již vcházíme do části výukově praktické – naučíme se správnému přístupu a práci s energiemi, ale i vnímání jemněhmotné úrovně bytí. Hezky od základu – ochrany, základní působení, napojování na externí zdroje atd. Samozřejmě nezapomeneme ani to, co máte na kurzech kristallizace nejraději – užijeme si nové řízené energické meditace … V prvním a druhém dílu kristallizace jsme pracovali na své očistě a osvobozovali se od na nás negativně působích vlivů. Po tomto kurzu již budete Vy, co mohou pomáhat druhým. Na předchozí úrovni jste dostali návod na unikátní autoterapeutické postupy, nyní přichází možnost mimo jiného i terapeutického působení na druhé, což se naučíte i prakticky vyzkoušíte.

.

.

Témata Kurzu – základní práce s energiemi, ochrany, působení, otevření se vnímání jemněhmotného světa

...

NÁPLŇ: 

 • Teoretická část Kristallizace III – chceme-li správně a plnohodnotně pracovat s energiemi, je třeba svět energií pochopit.
 • Vysvětlíme si základní složení energie – pohled na působení živlů, elektromagnetismus, ženská a mužská energie, tajemství tetragramatonu, rozdělení energií (dle intenzity, zaměření, mezizdroje).
 • Vysvětlíme si  Systém práce – základní zásady a možnosti práce mimo čas a prostor,
 • Vědomé a nevědomé působení – kdy můžeme energie používat, kdy nesmíme, na co si dávat pozor a jednotlivé etapy průběhu působení.
 • Jemněhmotný svět, co je skryto fyzickému zraku kolem nás, jak to vnímat a rozvinout jemněhmotné smysly.
 • Zásady komunikace a spolupráce v jemněhmotném světě. 
 • .
 • Praktická část:
 • Zpřístupnění unikátní energie základního typu. Naučíme se ji vyvolávat, prakticky využívat, působit na živé i neživé objekty, situace, na blízko i na dálku. Působení napřímo i přes zástupné předměty.
 • Základy energetické impregnace v každodenním životě.
 • Vytváření základních energetických ochran osob a prostor.
 • Stahování cizího působení ze svého energetického oběhu, odkon, převibrování.
 • Tvarování aury, působení aurou.
 • Vibrační energeticko pohybové čištění.
 • Vlastní komunikace s jemněhmotnými bytostmi – invokace bytostí, nastavení individuálních komunikačních signálů.
 • Frekvence Bytí – energeticko prožitková meditace.

.

„Moc mne těší veškeré nadšené zpětně ohlasy absolventů předchozích stupňů  Kristallizace, velice mne naplňují a skutečně za ně od srdce děkuji. Přesto ale prosím, abyste přihlášky na tento stupeň každý z Vás vědomě a důkladně zvážil. Jednička a dvojka jsou očisty a přenastavení, které jsou podle mne důležité a vhodné pro každého. Bez ohledu, zda se dotyčný chcete dál ubírat cestou vnitřního rozvoje s námi, či jinou cestou a pouze využil techniky Kristallizace k důkladné vnitřní očistě a otevření se příležitostem. Ve trojce se ovšem dostáváme již do cílené práce, ve které je důležitý zodpovědný a seriózní přístup k probíraným tématům. Tedy je určen pouze těm, kteří jsou vážně rozhodnuti pokračovat dál touto cestou. Pokud se rozhodnete jít se mnou dál … těším se na Vás“  

 

Jan Světlák

 

.

V případě, že se chcete přihlásit na kurz, vyplňte prosím v tabulce výše svou e-mailovou adresu, na kterou Vám obratem zašleme potřebné informace pro registraci Vaší účasti. Děkujeme.
.

Upozornění: pokud jste obratem neobdrželi na Vámi zadanou e-mailovou adresu požadované informace, zkontrolujte prosím složku SPAM, kam občas podobný e-mail “spadne“. Pokud jste jej nenalezli ani tam a nedorazil automatickou cestou do 15ti minut od vyplnění tabulky, dejte nám prosím vědět na náš e-mail a my Vám informace přepošleme sami.

.

Pro mimopražské zájemce je zde po předchozí domluvě možnost ubytování v našem centru – omezená kapacita.
Některé ze zpětných reakcí po kurzu

– chci ještě jednou .

……….
……..
……..

.

Podrobnosti

Zahájení:
1. 12. 2017 / 10:00
Ukončení:
3. 12. 2017 / 18:00
Cena:
4000Kč
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
, ,

Pořadatel

Kristall centrum
Email:
kristall@centrum.cz
Webová stránka:
www.kristall-centrum.cz

Místo konání

centrum Light of Heart
Nám. Dr. Holého 1048/7
Praha 8,
+ Google Mapa
Webová stránka:
http://www.kristall-centrum.cz
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien