.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Načítám Akce

« Všechny Akce

Vědomá Kristallizace – SILOS – Praha

29. 11. / 17:00 - 1. 12. / 18:30

4000Kč

volno.

Kurz je určen pouze absolventům kurzů Vědomá Kristallizace, kteří se po očistě a přenastavení, kterým je VK věnována, rozhodnou pro pokračování v praktické výuce práce s energiemi a vědomého působení.  

Jedná se o první prakticky výukový kurz, zaměřený na pochopení práce s energiemi, cílené vytváření ochrany, dokázání vyvolání energického toku a působení energiemi na blízko i na dálku.   

Třetím víkendem, již vcházíme do části výukově praktické – naučíme se správnému přístupu a práci s energiemi, ale i vnímání jemněhmotné úrovně bytí. Hezky od základu – ochrany, základní působení, napojování na externí zdroje atd. Samozřejmě nezapomeneme ani to, co máte na kurzech kristallizace nejraději – užijeme si nové řízené energické meditace … V prvním a druhém dílu kristallizace jsme pracovali na své očistě a osvobozovali se od na nás negativně působích vlivů. Po tomto kurzu již budete Vy, co mohou pomáhat druhým. Na předchozí úrovni jste dostali návod na unikátní autoterapeutické postupy, nyní přichází možnost mimo jiného i terapeutického působení na druhé, což se naučíte i prakticky vyzkoušíte.

.

SILOS – PROBUZENÍ VNITŘNÍ SÍLY

Témata Kurzu – základní práce s energiemi, ochrany, působení, otevření se vnímání jemněhmotného světa

...

NÁPLŇ: 

 • Teoretická část Kristallizace III – chceme-li správně a plnohodnotně pracovat s energiemi, je třeba svět energií pochopit.
 • Vysvětlíme si základní složení energie – pohled na působení živlů, elektromagnetismus, ženská a mužská energie, tajemství tetragramatonu, rozdělení energií (dle intenzity, zaměření, mezizdroje).
 • Vysvětlíme si  Systém práce – základní zásady a možnosti práce mimo čas a prostor,
 • Vědomé a nevědomé působení – kdy můžeme energie používat, kdy nesmíme, na co si dávat pozor a jednotlivé etapy průběhu působení.
 • Jemněhmotný svět, co je skryto fyzickému zraku kolem nás, jak to vnímat a rozvinout jemněhmotné smysly.
 • Zásady komunikace a spolupráce v jemněhmotném světě. 
 • .
 • Praktická část:
 • Zpřístupnění unikátní energie základního typu. Naučíme se ji vyvolávat, prakticky využívat, působit na živé i neživé objekty, situace, na blízko i na dálku. Působení napřímo i přes zástupné předměty.
 • Základy energetické impregnace v každodenním životě.
 • Vytváření základních energetických ochran osob a prostor.
 • Stahování cizího působení ze svého energetického oběhu, odkon, převibrování.
 • Tvarování aury, působení aurou.
 • Vibrační energeticko pohybové čištění.
 • Frekvence Bytí – energeticko prožitková meditace.

.

„Moc mne těší veškeré nadšené zpětně ohlasy absolventů předchozích stupňů  Kristallizace, velice mne naplňují a skutečně za ně od srdce děkuji. Přesto ale prosím, abyste přihlášky na tento stupeň každý z Vás vědomě a důkladně zvážil. Jednička a dvojka jsou očisty a přenastavení, které jsou podle mne důležité a vhodné pro každého. Bez ohledu, zda se dotyčný chcete dál ubírat cestou vnitřního rozvoje s námi, či jinou cestou a pouze využil techniky Kristallizace k důkladné vnitřní očistě a otevření se příležitostem. Ve trojce se ovšem dostáváme již do cílené práce, ve které je důležitý zodpovědný a seriózní přístup k probíraným tématům. Tedy je určen pouze těm, kteří jsou vážně rozhodnuti pokračovat dál touto cestou. Pokud se rozhodnete jít se mnou dál … těším se na Vás“  

Jan Světlák


Máte o tento kurz zájem a není vyhlášen termín, vyhlášený termín Vám nevyhovuje, nebo je plně obsazeno a nedostalo se na Vás? Pokud vyplníte tabulku níže, budeme Vás informovat hned, jak bude vyhlášen další termín této akce. 

Podrobnosti

Zahájení:
29. 11. / 17:00
Ukončení:
1. 12. / 18:30
Cena:
4000Kč
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
, ,

Pořadatel

Kristall centrum
Email:
kristall@centrum.cz
Webová stránka:
www.kristall-centrum.cz

Místo konání

centrum Light of Heart
Nám. Dr. Holého 1048/7
Praha 8,
+ Google Mapa
Webová stránka:
http://www.kristall-centrum.cz
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien