.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Pokud chcete zobrazit vyhlášené akce pouze konkrétního lektora, klikněte na jeho ikonku níže

jamalKristian Beňo

jamalJan Světlák

jamalFrank Kinslow

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Matrix a Vědomé Bytí – Kristian Beňo – PLNO

28. 4. / 10:00 - 29. 4. / 17:00

4900Kč

.

Kurz je zcela naplněn
….

.

pro tento termín již nepřijímáme ani náhradníky

.

Dovolujeme si Vám představit seminář MATRIX A VĚDOMÉ BYTÍlektora Kristiana Beňa, který se skládá ze dvou částí:

.

– SVĚT ZA ZRCADLEM 1toto je Kristiánův základní seminář, během kterého obdržíte informace o VŠECH postupech kvantové terapie “Matrix Energie”. Tedy naučíte se jak si otevírat své kvantové pole, jak ho otevírat jiným, jak využívat jeho sílu k okamžitému sebeléčení a jak postupovat při zadávání svých záměrů do kvantového pole, ze kterého se jejich naplnění následně manifestuje v naší 3D realitě. Metoda „dvou bodů“, „práce s archetypy“, využívání principu „paralelních světů“, přímá komunikace s kvantovým polem prostřednictvím „kvantových modulo“, či instalace a aktivace „21 transformačních frekvencí“, to vše se stane nástrojem, se kterým budete po ukončení tohoto jediného dne SVĚTA ZA ZRCADLEM 1 schopni pracovat a využívat ve své praxi. Stejně tak se naučíte, jak můžete pracovat s Vašimi blízkými, či později i klienty na dálku, a v praxi tak využít princip „bezčasovosti“ a „bezprostorovosti“, který se právě „za zrcadlem“ nachází.

.

SVĚT ZA ZRCADLEM 2Druhá, nedělní část víkendového semináře nás provede velmi praktickými cvičeními, při kterých využijeme sílu, se kterou jsme začali pracovat v den první. Nejen že si ozřejmíme, jak se naučit v kvantovém poli reálně pohybovat, ale vysvětlíme si a prakticky ukážeme, jak této možnosti můžeme využít v našich osobních i profesních životech. Uvidíme, že nejen člověk, ale COKOLI má své vlastní kvantové rozhraní, se kterým můžeme pracovat a programovat jej v souladu s našimi přáními a základními principy Vesmíru. Během dne si ukážeme, že telepatie, nebo astrální cestování nejsou ničím tajemným a těžko přístupným (jen pro pár vyvolených jedinců), ale že jimi od pradávna všichni disponujeme. Možnosti nahrání záměrů do předmětů s sebou přináší další nekonečné možnosti jejich využití, o kterých si popovídáme a opět se je prakticky naučíme používat. Víte, co dokážeme obyčejným „vědomým“ rozhovorem? Uvidíte, že doslova zázraky a že se Vám začne stávat, že lidé, se kterými budete „pouze“ mluvit, začnou procházet silnými transformačními změnami a že Váš vědom rozhovor je přivede k fyzickému „vyléčení“. Toto a ještě mnohem více bude předmětem druhého dne s názvem SVĚT ZA ZRCADLEM 2, který je součástí dvoudenního semináře MATRIX A VĚDOMÉ BYTÍ.

.

Během prvního i druhého dne budu s každým účastníkem pracovat individuálně a každý osobně projde procesem „otevření“ pole přímo mnou. Z tohoto důvodu je účast na těchto seminářích limitována počtem účastníků, se kterými je možné celý proces absolvovat v komfortu a tak, aby byl prostor i pro tuto osobní práci. Žádné teoretizování, ale osobní dotek považuji při této práci za velmi důležitý a proto je můj seminář koncipován tak, aby k němu vždy došlo.

Seminář povede a během obou dnů s Vámi bude osobně pracovat odborník metody Matrix Energie a její lektor – Kristián Beňo.

Veľmi sa na Vás všetkých teším a verím, že sila a možnosti „sveta za zrkadlom“ sa stanú súčasťou životov, čo najväčšieho počtu ľudí. Teším sa!   Kristian

.

 Další informace ke kurzu a lektorovi můžete nalézt pod tímto odkazem http://kristall-centrum.cz/project/matrix-energie/

 

Podrobnosti

Zahájení:
28. 4. / 10:00
Ukončení:
29. 4. / 17:00
Cena:
4900Kč
Rubrika Akce:
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien