.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Pokud chcete zobrazit vyhlášené akce pouze konkrétního lektora, klikněte na jeho ikonku níže

jamalKristian Beňo

jamalJan Světlák

jamalM.Komissarov

jamalFrank Kinslow

Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

Christian Josef Kořenek – Interaktivní víkendový workshop

16. 9. 2017 / 10:00 - 17. 9. 2017 / 18:00

2500Kč

.

Interaktivní víkendový workshop s Josefem Kořenkem

ZMĚŇTE  SVŮJ  ŽIVOT

.

……….
……..
……..

volno.

DRAHÉ DUŠE… je velice důležité uvědomit si, že vy sami jste tvůrci svého života a reality v něm. To, co nám brání vést plnohodnotný a naplňující život je naše nevědomost a neschopnost se intuitivně vyladit na energie kolem nás a bezradnost v zapojování energií a duchovních principů do praxe přes naše strachy, blokády, závislosti a stagnaci v našem životě.

Těšíme se na vás a proto, vás zveme již na 2. volné pokračování setkání s Christianem Josefem Kořenkem plném životního moudra, cvičení a meditací..

 .

HARMONOGRAM SEMINÁŘE :.

SOBOTA

 • – PŘIJETÍ A SEBEPŘIJETÍ – vybudujte si pevný základ pro přijetí a sebe-přijetí, a začněte využívat darů které se ve vás nachází. Že o nich nevíte? Nevadí… společně se podíváme do hloubky vašeho nitra. Jsou moc důležité pro váš vnitřní růst.
 • – PROPUŠTĚNÍ A ODPUŠTĚNÍ – proč je toto téma tak obtížné, a proč je tak důležité? Pokud s sobě nevyřešíme tento aspekt, budou nás tyto energetické vazby v životě a ve vývoji zbytečně brzdit. Jak na bolest a křivdy? Je to sice bolestivé, ale jednoduché…uvidíte. 
 • – PŘETRHÁNÍ KARMICKÝCH VAZEB – karma je zákon o příčině a následku, a to nejen našich činů, ale i myšlenek. Naše duše se tím očišťuje. Jsme tady na Zemi proto, aby jsme splatili dluh z minulých životů. Nastal čas definitivně se vymanit z koloběhu karmy a žít život ve vyšších vibracích a manifestaci hojnosti po všech stránkách. 
 • – TRANSFORMACE STRACHŮ – dostanete se hluboko do vašeho podvědomí, kde za pomocí vysoko-vibračních energií odstraníme bloky, vazby a programy, které nám brání v dosažení našich přání. Pokud neodstraníme strachy které v sobě máme, nemáme šanci se posunout jak v našem nitru, tak ani v životě.
 • – OTEVÍRÁNÍ SRDEČNÍHO CENTRA – srdeční čakra je náš nultý bod, centrum intuice, empatie, soucitu, schopnosti se naladit na druhé, dovednost používat a sjednocovat skrze lásku. Je to taky důležitá část, odpovědná za aktivaci světelného těla MER-KA-BA. Proto je dobré vědět správně s tímto centrem pracovat. 
 • – VDĚČNOST – pokud budete mít ve svém životě vděčnost, začnete se také otevírat daleko větší hojnosti. Vděčnost přináší změnu v myšlení, zaměřením se na pozitivitu v životě. Přesunutím své pozornosti dosáhneme tyto změny rychleji. Je důležité pochopit důležitost a sílu vděčnosti v našem životě.

NEDĚLE:

 • – KUNDALINI ENERGIE – pochopení energií Kundalini a jejich funkce. Meditace Chakra Dhyana, která je určena k aktivaci a stoupání těchto energií. Čím výše vystoupá vaše Kundalini energie, tím větší schopnosti se ve vás otevírají, protože tato Hadí síla podporuje vaše čakry k vyšší činnosti.
 • – HOLOGRAFICKÁ MEDITACE 5D- novinka – pokud si něco přejeme, je důležité vědět jak správně si přát. Naučit se, jak se dostat hlouběji do podvědomí, do stavu alfa, který je lehce programovatelný a projdeme si 9 kroků v práci s energiemi. Přitáhneme si hojnost po všech stránkách do svého života.
 • – ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI  – pochopení tohoto zákona je klíčem , jak jsi vytvořit život, po jakém toužíme. Jeho síla spočívá v myšlence, rezonanci, a pozitivitě. Pokud chcete přitahovat lásku, radost a hojnost, musíte se vyladit a vysílat tyto energie lásky, radosti a hojnosti. 
 • – I NEMOŽNÉJE MOŽNÉ – a je to pro ty, kteří míří na nejvyšší cíle! Ten kdo míří na nejvyšší cíle, soustředí se na výsledek bez myšlenky na odměnu. Je poháněn čistou inspirací, má nadbytek energie a nebojí se riskovat. Žije pro radost z tvorby a rozšiřování svých hranic. 
 • – JSTE TVŮRCI VLASTNÍ REALITY – když změníme sebe uvnitř, změníme i realitu kolem nás. Vše co se nám v životě děje, je jen odrazem našeho vnitřního stavu, postoje a přesvědčení. Jakmile změníme sebe, změníme vše…
TĚŠÍM SE NA VÁŠ PŘEROD KE KRÁSE, SÍLE, LÁSCE A HOJNOSTI
S láskou Christian Josef Kořenek

.

josefcd-1

audionahrávky Josefa Kořenka lze zakoupit přímo na jeho akcích

.

Rozvrh :  Sobota – 10:00 – 18:00 hod.  ( s přestávkami a pauzou na oběd )

                Neděle – 10:00 – 18:00 hod.  ( s přestávkami a pauzou na oběd )

.


V případě, že se chcete přihlásit na seminář, vyplňte prosím v tabulce výše svou e-mailovou adresu, na kterou Vám obratem zašleme potřebné informace pro registraci Vaší účasti. Děkujeme.
.

Upozornění: pokud jste obratem neobdrželi na Vámi zadanou e-mailovou adresu požadované informace, zkontrolujte prosím složku SPAM, kam občas podobný e-mail “spadne“. Pokud jste jej nenalezli ani tam a nedorazil automatickou cestou do 15ti minut od vyplnění tabulky, dejte nám prosím vědět na náš e-mail a my Vám informace přepošleme sami.

.

Podrobnosti

Zahájení:
16. 9. 2017 / 10:00
Ukončení:
17. 9. 2017 / 18:00
Cena:
2500Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
,

Pořadatel

Kristall centrum
Email:
kristall@centrum.cz
Webová stránka:
www.kristall-centrum.cz

Místo konání

Kristall centrum
Kloboukova 1179/15
Praha 4, 148 00
+ Google Mapa
Webová stránka:
http://www.kristall-centrum.cz
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien