.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Pokud chcete zobrazit vyhlášené akce pouze konkrétního lektora, klikněte na jeho ikonku níže

jamalKristian Beňo

jamalJan Světlák

jamalFrank Kinslow

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

MATRIX – K.O.T.A.M. – Kristian Beňo – PLNO

24. 6. 2017 / 10:00 - 25. 6. 2017 / 17:30

4400Kč

.
.

Kurz je zcela naplněn
….

Pokud přesto máte zájem právě o tento termín kurzu, nabízíme ještě možnost zapsání mezi náhradníky. V případě, že na poslední chvíli někdo z účastníků odřekne svou účast, můžeme oslovit právě Vás s nabídkou doplnění takto uvolněných míst.

Chci být evidován(a) jako náhradník – rozklikněte
..

.

Dovolujeme si Vám představit nový seminář lektora Kristiana Beňa MATRIX – K.O.T.A.M.” 

.

Dovolte, abych Vás pozval na můj nový seminář techniky kvantové obnovy těla a mysli – MATRIX ENERGIE – K.O.T.A.M. Jak již z názvu vyplývá, jeho zaměření bude jasné a směřující k praktickému uplatnění našich schopností, se kterými jsem měl a stále mám možnost Vás seznamovat na mých seminářích „Matrix a vědomé bytí“. Mé zkušenosti s prací využívající sílu lidského Vědomí, v interakci s energií kvanta, mě přivedly k poznáním, které bych s vámi rád sdílel a ukázal vám, jak plně využít jejich potenciál v každodenním životě. Zjistíte, jak si jejich prostřednictvím můžeme zajistit do vysokého věku jasnou a naplno fungující mysl, stejně tak jako i zdravé a výkonné tělo. Jednoduše KALOKAGATIA – tedy rovnováha těla i duše, kterou můžeme dosáhnout i díky našim schopnostem kvantového, tedy vědomého tvoření reality. To je základním předpokladem proto, abychom své životy mohli žít naplno, v radosti a bez strachu, jaký bude náš další den. Stejně tak moje zkoumání a každodenní práce s kvantovou energií, mě přivedly k novým poznáním o samotném systému Matrix Energie. Jejich použitelnost do Vašeho již existujícího rámce „kvantování“, Vám otevře kvantové napojení ještě výraznější a Vaše schopnosti tak budou masívnější. To všechno a ještě mnohem více nás spolu čeká, pokud přijmete mé pozvání a dovolíte mi ukázat vám, jak můžeme využít svou SÍLU VĚDOMÍ pro prospěch našeho těla i mysli.

.

Tento nový seminář je mým osobním NÁVODEM, jak dokážeme v kontextu zdravého těla a mysli prakticky využít to, co nazývám VĚDOMÝM bytím a je určen pro ty z Vás, kteří nemáte čas, abyste tyto cesty nacházeli sami. Pokud jste si je sami našli a jsou pro Vás dostačující, není důvod, proč se ho účastnit a je třeba tvořit tak, jak to cítíte a vnímáte. Pro jeho případné absolvování je ale NUTNÉ, abyste nejdříve absolvovali můj seminář MATRIX A VĚDOMÉ Bytí, protože budeme využívat principy, kterými se zabývám právě na mém základním semináři a bez kterých by jste tyto nové postupy nedokázali technicky zvládnout. Během dvou dnů kurzu „MATRIX – K.O.T.A.M“ totiž nebude prostor na to, abychom se jimi podrobně zabývali.  

 

Těším sa!       Kristian 

 

Podrobnosti

Zahájení:
24. 6. 2017 / 10:00
Ukončení:
25. 6. 2017 / 17:30
Cena:
4400Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , ,

Místo konání

Prostor 8
Šmilovského 8
Praha, 12000 Česká republika
+ Google Mapa
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien