.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Pokud chcete zobrazit vyhlášené akce pouze konkrétního lektora, klikněte na jeho ikonku níže

jamalKristian Beňo

jamalJan Světlák

jamalM.Komissarov

jamalFrank Kinslow

Načítám Akce

« Všechny Akce

Kurz Intuitivního vidění pro děti do 12ti let – Praha

14. 4. - 18. 4.

3500Kč

.

…………
…………
…………

.

Vše má svůj začátek, ale i konec. Po letech věnovaných propagaci, rozvoji a výuce metody Marka Komissarova jsem se rozhodl již dále neprodlužovat licenci opravňující k výuce této metody a dále se hodlám věnovat svým vlastním kurzům a aktivitám. Neodcházím zklamán a jednoznačně za výsledky metody Marka Komissarova nadále stojím a podporuji ji. Licence bude ukončena v dubnu 2018, tedy tento vyhlášený kurz je poslední šancí absolvovat jej pod mým vedením. Děkuji za přízeň  …  J.Světlák

 

KURZ  INTUITIVNÍHO  VIDĚNÍ 

„Člověk je schopen jakoukoliv informaci vnímat přímo z okolí, bez pomoci pěti smyslových orgánů“ 

Základní kurz určený dětem do 12ti let, dle originální „Metody přímého vnímání informací z okolí“ autora Marka Komissarova. Kurz vede autorem certifikovaný lektor – Jan Světlák – ověření certifikace zde

U dětí se proces výuky metody Informačního Vnímání odlišuje od výuky dospělých tím, že děti se zavřenýma očima jednoduše vidí. Kurz je tedy zaměřen na aktivaci schopnosti vidět okolí bez zapojení běžných smyslových orgánů – očí. Tento režim VIDĚNÍ lze však napřímo aktivovat pouze u dětí ve věku mezi 5 až 12 lety, pak se tyto schopnosti přepínají na dospělý režim, tzn. režim VĚDĚNÍ. Schopnost vidění se ale správným tréninkem neztratí.

Při této naší práci, dochází k zapojení do praktické činnosti část mozku, která není dosud běžně využívána. Tento proces autor metody nazývá Aktivací CIV (centra informačního vnímání). 

Již Albert Einstein řekl, že lidstvo běžně využívá jen necelých 10% kapacity mozku a těch zbývajících 90% lidé neaktivují a nevyužívají. 

.

K čemu dítě potřebuje takové vidění, pokud vidí normálně pomocí svých fyzických očí?

– 1)  pro děti je výuka této metody zábavná. Líbí se jim, že mohou vidět se zakrytýma očima jako kouzelníci. A oni také  jsou skuteční KOUZELNÍCI 🙂

– 2)  cvičení podle metody vnímání bez použití zraku rozvíjí v dětech sebejistotu.

– 3) postupně se u dítěte srovnává a harmonizuje práce obou mozkových hemisfér, tím pádem se děti lépe soustředí, dětem pasivním to přispívá k aktivitě díky jejich soustředěnosti a pozornosti při vykonávání cviků.

– 4) metoda může pomoci dětem i ke snadnějšímu absolvování školního programu. Důsledkem cvičení je totiž i prokazatelné navýšení IQ.

– 5)  tato metoda může pomoci dětem s poškozeným zrakem k orientaci v prostoru, a to i bez optických pomůcek

.

Jedná se o pětidenní kurz (2 hodiny denně), který bude probíhat v našem centru Kristall (Kloboukova 15, Praha 4 – u metra Roztyly – viz mapka zde na stránce úplně dole).

.

Kurz je vyhlášen pro max. počet účastníků ve skupině  6 

1. skupina : 13:30 – 15:30 h. – volná místa jsou

2. skupina : 16:00 – 18:00 h. – volná místa jsou  

 

.

Základní informace ke kurzu získáte na našich stránkách projektu 

 

www.kristall-centrum.cz/project/videni/

 

.V případě, že chcete dítě přihlásit na kurz, vyplňte prosím v tabulce výše svou e-mailovou adresu, na kterou Vám obratem zašleme potřebné informace pro registraci Vaší účasti. Děkujeme.

.

Upozornění: pokud jste obratem neobdrželi na Vámi zadanou e-mailovou adresu požadované informace, zkontrolujte prosím složku SPAM, kam občas podobný e-mail “spadne“. Pokud jste jej nenalezli ani tam a nedorazil automatickou cestou do 15ti minut od vyplnění tabulky, dejte nám prosím vědět na náš e-mail a my Vám informace přepošleme sami.

.

Více informací k metodě naleznete na stránce projektu > http://kristall-centrum.cz/project/videni/

.

.

Podrobnosti

Zahájení:
14. 4.
Ukončení:
18. 4.
Cena:
3500Kč
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
, , , ,

Místo konání

Kristall centrum
Kloboukova 1179/15
Praha 4, 148 00
+ Google Mapa
Webová stránka:
http://www.kristall-centrum.cz
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien