.

Součástí jednotlivých akcí jsou i automatické přihlášky. Pokud nastane problém s Vaší registrací pomocí těchto formulářů, obraťte se se svou žádostí o rezervaci místa na nás přímo, přes e-mail : kristall-centrum@email.cz

Načítám Akce

« Všechny Akce

Bytosti

28. 3. / 09:00 - 29. 3. / 19:30

4400Kč

 

Rád bych touto cestou poděkoval našim příznivcům a nabídnul trochu netradiční cestou možnost účasti na kurzech, které budou určeny pouze našim příznivcům.

Vy, co znáte můj způsob práce a náhled na věci víte, že se snažím plně věnovat svým systémům, které jsou zaměřeny na osobní vyrovnání a rozvoj. To vše podpořeno prací s energiemi. Na svých kurzech se ovšem zmiňuji o bytostech jemnohmotného světa. Občas využíváme jejich podpory při naší práci na sobě, nebo v rámci energií a energetických zářičů ukazuji energie napojené na tyto bytosti. Kdo jste však byl přítomen některého z dotazů, či proseb na akce s jejich zaměřením, mohli jste se sami přesvědčit, že jsem tuto možnost nepřipouštěl. Prezentace mé práce se ubírá směrem jiným a nové aktivity z nové oblasti působnosti by ukazoval nepřesný obraz tohoto mého hlavního zaměření. Ale sám jsem rostl a témata, o kterých je řeč, jsem prakticky věnoval několik let. Nabídnout rozhodně mám co a tak jsem se jednoho inspirativního rána nechal unést a rozhodl jsem se bohatost jemnohmotného světa zájemcům ukázat. A nejenom ukázat, klidně i energeticky provázat, naučit komunikovat, či působit s podporou těchto úžasných bytostí …. ALE !!!

Pod podmínkou neveřejných prezentací, jako bonus pro mé příznivce.

To znamená, že akce tohoto typu se nebudou zobrazovat ve veřejné verzi našeho kalendáře akcí a ani se nebudou veřejně prezentovat. K akci se dostanou přes odkaz v našem informačním zpravodaji pouze naši příznivci a tak Vás na této stránce vítám. 

 

BYTOSTI  JEMNOHMOTNÉHO  SVĚTA

Bylo by egoisticky naivní věřit (a jsem si jist, že tací lidé mou práci nesledují), že člověk je pán tvorstva a vše ostatní kolem něj je mu podřízeno. 

Kromě říše lidské, jsou tu ještě říše rostlinná, zvířecí, minerální, ale i další říše, přičemž ne všechny se projevují ve fyzické hmotě. Dá se říci, že každá z nich je zastoupena na jiné frekvenci bytí, či dimenzi chcete-li a také má jiné poslání a přínos. Ty provázané na fyzickou hmotu mají tu výhodu, že jsou snadno rozeznatelné pro ostatní na fyzické rovině. Ty, které nejsou vázány hmotou jsou ostatními zaznamenatelné také, ale jiným než fyzickým senzorem (smyslem), což je zprvu obtížnější. Cvikem však lze dosáhnout výborných výsledků.

Pochopením různých úrovní a navázání kontaktů s jejich bytostmi, je-li člověk správný diplomat, rozšiřuje své možnosti a obohacuje se o další paralelní světy, které mu tak otevírají své hranice. Každá z úrovní je něčím specifická, má své způsoby komunikace a …

a zbytek uvidíte a procítíte sami, pokud přijdete.

 

………………………………

 

Každé z říší a jejich bytostem budeme věnovat jeden víkend zhruba po čtvrt roce. Témata jsou :

 

1.  Elementární  Bytosti

2. Andělé

3. Nanebevzatí mistři 

   

Víkend 1.

Elementární Bytosti

Jsou to bytosti matky Země. Svým zaměřením jsou přiřazováni k elementům/ živlům a energeticky udržují a řídí důležité přírodní procesy. Naši předkové s nimi běžně spolupracovali a dodnes se vyskytují v tradičních pohádkách, nebo ve vyobrazeních ve starých chrámech spolu s anděli. Říše elementárních bytostí je bohatá a fascinující (což lze ale říci o všech)  … Vysvětlíme si charakteristiky, rozdělení, vibrační působnost. Naučíme se vyladění a komunikace s nimi, zásady rozvíjení vzájemné blízkosti. To vše obohaceno správnými energiemi, které Vám i předám.  

 

Organizačně :

Kurz proběhne :  v Praze (bude upřesněno všem registrovaným účastníkům)

Kdy : 09:00 hod. 28.3.2020 – 19:30 hod. 29.3.2020 (konec je odhad) 

Kde :    Praha – bude upřesněno

Kurzovné :  4400,- Kč  

Požadavky na účast:  – pro účast na semináři nejsou stanoveny žádné požadavky, ale otevřené srdce je velikou výhodou pro vnímání jiných světů. Pokud to ještě skřípe, vřele doporučuji první víkend Vědomé kristallizace (kalendář akcí, nebo projekt na hlavní stránce)

……………………………………………………………………………………………………………………………..

Témata jsou samostatná, pro registraci na akci není nezbytná účast na předchozích akcích.

 

Chystá se dále :

 

Víkend 2.

Andělé

Popis bude doplněn později, plánuje se odhadem červen 2020

 

Víkend 3.

Nanebevzatí Mistři

Popis bude doplněn později, plánuje se odhadem září 2020

Podrobnosti

Zahájení:
28. 3. / 09:00
Ukončení:
29. 3. / 19:30
Cena:
4400Kč

Místo konání

Praha – (místo v jednání)
bude upřesněno
Praha, Česká republika
+ Google Mapa
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien