Karmická místa narození versus Energetická místa duše

Posted by on Led 4, 2017 in Edita Santiago |

.

.

KARMICKÁ MÍSTA NAROZENÍ VERSUS ENERGETICKÁ MÍSTA DUŠE

..

Mnozí z vás jsou v tuto dobu voláni místy, kde se cítíte mnohem více doma než tam, kde jste se narodili a kde jste dosud zpracovávali rodinnou zátěž vaší rodové linie.
Své místo narození můžete chápat i jako karmické místo, které jste si sami vybrali, pro zpracování své karmické zátěže a kde jste se s ostatními domluvili na společném čištění a přenastavování rodového kmene.

Každý z vás má však také své energetické místo duše, kde se cítí nejvíce v rovnováze. Je to místo maximálně podporující jeho růst, jeho tvorbu, jeho hojnost a prosperitu.

Poslední dobou můžete čím dál více pociťovat tíhu na místech, kde jste již naplnili svůj záměr duše a tudíž vám toto místo nemá dál co předat, nemůže podpořit ani váš další růst. Dostáváte se tak do bodu, kdy naopak cítíte volání energetického místa duše a víte, že toto místo může být vaším novým domovem. Domovem nového paradigmatu, domovem, kde vaše Pravé Já může svobodně působit ve všech aspektech své přirozenosti.

Je to místo, kde vždy můžete srdečně procítit návrat domů. Rozhodně se můžete potýkat s vnitřními konflikty vnějších akášických filtrů společnosti, ve které se stále věří, že tam, kde se člověk narodil, je jeho domov. Další takové přesvědčení ….…. všude dobře, doma nejlíp.

Vnímání domova se však v novém paradigmatu zcela změní. S novým rokem do vašeho života začnou proudit zcela nové způsoby bydlení, nové formy spolužití a často dosud společensky nepřijatelné možnosti, jak snížit náklady na bydlení a zároveň navýšit pocit svobody, rovnováhy a sdílení s lidmi, kteří jsou součástí vaší duchovní rodiny. Budou se vám nabízet možnosti, jak nově vyřešit otázky každodenního bydlení a spolužití. Můžete se často setkávat s nepochopením okolí, ale jen proto, že jejich systémy mentálních přesvědčení je omezují ve vnímání těchto nových spoluvytvořených forem.

Stále více lidem budou Vesmírem nabízeny možnosti, jak vše usnadnit, jak vše zlehčit, jak vše osvobodit a jak POCÍTIT OPRAVDOVÝ DOMOV – TADY NA PLANETĚ ZEMI. Domov v novém paradigmatu je domov, kde můžete být zcela sami sebou a prožívat spojení se stejně naladěnými bytostmi.

OTEVŘETE SE VŠEM MOŽNOSTEM SPOLUBYDLENÍ, KTERÉ SE VÁM V TOMTO OBDOBÍ NABÍZEJÍ A VĚŘTE, ŽE JSOU VYŠŠÍM VEDENÍM VE VAŠICH AKTUÁLNÍCH SITUACÍCH.

 

Akášická afirmace:

MANIFESTUJI SI DOMOV, KDE MOJE PRAVÉ JÁ PROŽÍVÁ LÁSKU A SRDEČNÉ SDÍLENÍ S TĚMI, KTEŘÍ JSOU SOUČÁSTÍ MOJI DUCHOVNÍ RODINY.

– Strážci Akášického srdce –

.

Channel: Edita Santiago: 31. 12. 2016

…………………………………………………………………………………

.


.

.

.
.

..

.

Napsat komentář

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien