Channeling jako komunikační nástroj multidimenzionality

Posted by on Pro 19, 2016 in Edita Santiago |

.

.

CHANNELING JAKO KOMUNIKAČNÍ NÁSTROJ MULTIDIMENZIONALITY

..

O channelingu je v různých zdrojích velmi mnoho informací, které však mohou vytvářet velké pochyby a velký strach z toho, jak tento prozatím „nástroj“ využívat ve vašem každodenním životě.

Pokud přijmete fakt, že channeling je PŘESMĚROVÁNÍ JAZYKA SVĚTLA z jiných časoprostorových úrovní do vaší husté 3D reality, můžete prostřednictvím channelingu dostávat co nejpřesnější informace pro vedení na vaší každodenní cestě. zároveň máte možnost pomáhat ostatním přepisovat již nefunkční především mentální nastavení, která jim brání se otevřít neomezeným možnostem přicházející s novým rokem 2017.

Z pohledu vesmírného časoprostoru je channeling dokonalým nástrojem pro komunikaci s průvodci z vysokovibračních úrovní a zároveň vám může tato forma komunikace být nápomocna při tvoření krystalické struktury 5D (páté dimenze), která se poté postupně ukotvuje ve hmotné 3D realitě.

Ten, kdo je schopen přijímat informace z energetického pole pro svůj růst a pro růst ostatních, přispívá tím k přeměně éterické mřížky planety Země. Zároveň rozpouští hustotu a temnotu tam, kde stále není přijímána zodpovědnost za své vysílání a přijímání myšlenek, emocí, slov a následného jednání v každodenním životě.

Channeling jako multidimenzionální komunikační prostředek je i probuzením šišinky mozkové do svého maximálního potenciálu a proto se vám mohou zcela dít zázračné synchronicity , které řídí skrze vás vyšší vesmírná inteligence.

Otevřete se plně novému vedení, novému Vyššímu Já, které s vámi komunikuje neustále, ačkoliv jste dosud ještě zcela neotevřeli vaše receptory plného potenciálu.

Ať vnímání channelingu ve společnosti je v lásce a v harmonii přenastaveno na zcela novou vibrační informaci:

PŘIJÍMÁM NOVÉ FORMY KOMUNIKACE SÁM (SAMA) SE SEBOU, S VYŠŠÍMI SVĚTY A SE VŠÍM ŽIVÝM, CO MĚ OBKLOPUJE A TÍM JSEM PLNĚ VEDEN(A) VESMÍRNÝM ZDROJEM NA MOJÍ CESTĚ.

– Strážci nových „Vyšších Já“ –

Channel: Edita Santiago: 1. 12. 2016

…………………………………………………………………………………

.


.

.

.
.

..

.

Napsat komentář

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien